Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.95/5 - 106 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV Google Play
Biraz karışık olmuş usta. Önce mkiptv uygulamasını marketten indirdim sonra online m3u bastım acaba basınca linkinizi ekleyin çıkacakmı diye çıkmadı. Sonra ayarlara baktım yine bulumadım, hakkında ya bastım vs program içerisinde yardım bölümünde nasıl yapılacağını bulamadım. Sonra google play geri indirdiğim yerdeki açıklamaları okudum daha sonra http://mkvod.info/mkiptv/ buraya yönlendirdi oradaki uzunca yazıyı okumadan aşağıya in in linki buldum. O linkte sadece xml link atmak için m3u bulamadım. Bu işleri biraz kısaltacak birşeyler yapmak lazım usta. Yeri bura değilse yazıyı silebilirsin istediğin yere.
Teşekkür Edenler:
(27-08-2016, Saat: 22:59)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz karışık olmuş usta. Önce mkiptv uygulamasını marketten indirdim sonra online m3u bastım acaba basınca linkinizi ekleyin çıkacakmı diye çıkmadı. Sonra ayarlara baktım yine bulumadım, hakkında ya bastım vs program içerisinde yardım bölümünde nasıl yapılacağını bulamadım. Sonra google play geri indirdiğim yerdeki açıklamaları okudum daha sonra http://mkvod.info/mkiptv/ buraya yönlendirdi oradaki uzunca yazıyı okumadan aşağıya in in linki buldum. O linkte sadece xml link atmak için m3u bulamadım. Bu işleri biraz kısaltacak birşeyler yapmak lazım usta. Yeri bura değilse yazıyı silebilirsin istediğin yere.

Güçlü bu işler anında olmuyor biliyorsun.
Uygulamaya eklem yaptım ama uygulamayı apk olarak güncellemedim.
O uzunca yazıyı okusaydın m3u yüklemeyi de görürdün.
yükleme ekranına da eklerim açıklama
Teşekkür Edenler: /*GuCLu
M3u uzantılı listeyi ekledim ama bu tür linkleri kullanabilmek için lütfen mkiptv@gmail.com dan bilgi alın diye yazıyor. Ne yapmak gerekiyor acaba izlemek için.
Teşekkür Edenler:
(28-08-2016, Saat: 22:29)astatin13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: M3u uzantılı listeyi ekledim ama bu tür linkleri kullanabilmek için lütfen mkiptv@gmail.com dan bilgi alın diye yazıyor. Ne yapmak gerekiyor acaba izlemek için.

kendinize ait özel linkleri izleyebilmek için bağış yapmak gerekiyor konuyu inceleyiniz http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...965#pid965
Teşekkür Edenler: #mkvod
Uygulama 1.0.3 sürümüne güncellenmiştir.
Arayüzde hatalı kısmlar güncellenmişitr.
Online link ekleme
Teşekkür Edenler: /onur , #sorgumurat , Çetin , #OKAN PORTAL , #Yarbay
uygulamayı yükledim ama ıd göremedim ben nerde görünür bu şey.yardım edin lütfen
Teşekkür Edenler:
(18-09-2016, Saat: 02:57)agah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: uygulamayı yükledim ama ıd göremedim ben nerde görünür bu şey.yardım edin lütfen

Yükleme yaptıktan sonra,programa girmek istediğinizde size bir uyarı vererek id adresinizi gösterir.Bu adresi mkvodmk@gmail adresine gönderin der.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , #OKAN PORTAL

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKNEWS(Gazeteler) Google Play mkvod 3 6,626 02-03-2020, Saat: 23:48
Son Yorum: yildo

Hızlı Menü: