Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
Sürüm 9.1.64

Local Moduller düzeltildi.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat , /onur , humanist , megapoll , muce
İyi akşamlar uygulamanin full yapmak için ne yapmalıyız.
Teşekkür Edenler:
(03-07-2023, Saat: 22:44)malkom Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi akşamlar uygulamanin full yapmak için ne yapmalıyız.

full sürüme geçmek için http://mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=68 bu konuyu dikkatlice okuyup mkiptv@gmail.com mail adresiyle iletişime geçebilirsiniz.iyi geceler.
Teşekkür Edenler: humanist , #sorgumurat
(16-05-2022, Saat: 15:29)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lg Mkvod  da bir  çok link çalışmamaktadır.
Lg çoğu siteye güvenlik nedeniyle izin vermemektedir.
Bunun en önemli sebebi film sitelerinin çoğunun https protokolüne geçmesidir.
Bu siteler içlerindeki güvenli olmayan bir çok reklam adresi barındırmaktadır.
Bu sebeplerden dolayı Lg tvlerde sitelerden  veri alınamamaktır. Sonuçta link  alınsa bile oynatılamamaktadır.
Güncellemeler her geçen gün daha da zorlaşmaktadır.
Bu konuda açık kaynak koda sahip olan android cihazlar uygulama geliştirme açısından daha verimlidir.
Mkvod uygulamasını bir android cihaz üzerinden kullanmanızı öneririm.

Not: Lg mkvod güncellemeleri mümkün olduğu sürece yapılacaktır.
Lg tv için yukarıdaki durum geçerlidir.
Aktivasyon için yukarıdaki durumu gözönünde bulundurmalısınız.
Teşekkür Edenler: humanist , #sorgumurat , #Okifioktay
Sürüm 9.1.67

Dropbox yeni tür link görüntüleme eklendi

Örnek
https://www.dropbox.com/scl/fi/xxxxxxxxx...zzzzz&dl=1
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , humanist , muce
Ustadım nacizane bi sorum olacak google dns ile yandex dns nin moduller üzerinde etkisi varmıdır? Örneğin vk filmleri açma konusunda
Teşekkür Edenler:
Ustadım nacizane bi sorum olacak google dns ile yandex dns nin moduller üzerinde etkisi varmıdır? Örneğin vk filmleri açma konusunda
[/quote]

Her iki dns yide deneyerek kararı kendiniz verebilirsiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: marmara68
tamamdır saolun
Teşekkür Edenler:
Ustalar merhaba.LG LM 660s netcast işletim sistemi artık desteklenmiyor sanırım programı seyredemiyorum artık .Xiaomi Mi Box S satın aldım.Mibox tan mkvod uygulaması yükleyebilirmiyim acaba
Teşekkür Edenler:
(02-10-2023, Saat: 15:53)selamihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustalar merhaba.LG LM 660s netcast işletim sistemi artık desteklenmiyor sanırım programı seyredemiyorum artık .Xiaomi Mi Box S satın aldım.Mibox tan mkvod uygulaması yükleyebilirmiyim acaba

http://mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=443
Bu sayfadan indirme yaparak yükleyebilirsiniz.Ayrıca sizin tv,mkvod ve iptv yi desteklemeye devam etmektedir,sadece ayarlarınızda yada internetinizde sorun olmuş olabilir.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , humanist , selamihan , #mkvod

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 172,921 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,244 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,006 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,194 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: