Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
MKVOD'u 2014 yılından bugüne takip ediyorum ve kullanıyorum. Programı kullanmasını bilene şahane uygulama ve bunu şahane yapan tabi ki Mkvod ustaya ve portalları hazırlayıp bizlerle paylaşan portal ustalarına teşekkürü bir borç bilirim.
Teşekkür Edenler: #mkvod , Tokluca , /CLUBX , teknik80 , #sorgumurat , Çetin , abbaas , #Okifioktay , kamil
SONSUZ TEŞEKKÜRLER USTA
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , #Okifioktay
Thumbs Up 
Emeği geçen herkese teşekkürler. Ellerinize sağlık.  Cool
İyi akşamlar you tube üzerinden 4k yayınları sorunsuz izliyorum fakat portallarda sürekli donma oluyor acaba neden olabilir?
Teşekkür Edenler:
(25-10-2016, Saat: 23:07)shakan69 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi akşamlar you tube üzerinden 4k yayınları sorunsuz izliyorum fakat portallarda sürekli donma oluyor acaba neden olabilir?

Internet altyapımız kaldirmiyor ne yazikki
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Internet aktvyapimjz kaldirmiyor ne yazikki Anlamadım
Teşekkür Edenler:
(25-10-2016, Saat: 23:27)shakan69 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Internet aktvyapimjz kaldirmiyor ne yazikki  Anlamadım

Birçok yerde ne yazıkki,internetimiz 1 ila 3 mgb arasında olduğundan,internet hızımız yetersiz kalıyor.Yada sunuculardan o hızla indirmeye müseade ediliyor.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
Bu lg televizyonlar çöp siz de olmasanız,55lb670v zaten maç izlenmiyor gölgelenme oluyor,iyi ki varsınız mkvod usta ve portalleri hazırlayanlar
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , #sorgumurat
tesekkurler arkadaslar
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay
elinize emeğinize sağlık. Güzel haber Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 177,624 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,927 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 42,023 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 41,035 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: