Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
(26-04-2021, Saat: 14:53)Pesimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cümleten selamın aleyküm. bende sizler gibi lg mağduru oldum. mkvod da giremiyordum,sonra güncelleme geldi yaptım lakin bu sefer de tüm bilgilerim silinmiş. yani portallar gözükmüyor. sadece demo sürümü gibi ekran var. mk vod premium kullanıcısıydım. şimdi tekrar premiuma geçmek için ne yapmam gerekli. yardımcı olur musunuz? şimdiden teşekkür ederim.

ilk mesajı okuyun
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , abbaas , #sorgumurat
Güçlü portal da dizileri izleyemiyorum. Netcast olduğumdan ötürü mü acaba?
Teşekkür Edenler:
Dizi derken yerli mi yabancı mı?Hangi Modül Hangi Dizi?açıklayıcı yazmazsanız cevap alamazsınız.ama genel olarak yazmak gerekirse evet Netcast tv ler birçok linki artık desteklemiyor.yanılmıyorsam odn,mail.ru ve youtube linkleri hariç başka link pek çalışmıyor ve bu linklere telif yüzünden pek dizi eklenmiyor.genel bilgi için bu konuyu okuyun http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...7#pid20057
Teşekkür Edenler:
Merhabalar
LG tv webos 3.5 kullanıyorum geçtiğimiz yıllarda mkvod iyi idi herkeslere tavsiye ediyordum fakat 3 yada 5 aydır geleli bugün bir film izleyemedim eskisi gibi deyil dönüyor dönüyor bir film açmıyor DNS 8.888 portallar boş güçlü cafe film kutusu eski zamanların çok uzak benim gibi sizlerdede aynımı yoksa tek benmi problem yaşıyorum yapabilecek birşey varmı ?
Teşekkür Edenler:
(30-04-2021, Saat: 22:34)baron1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar
LG tv webos 3.5 kullanıyorum geçtiğimiz yıllarda mkvod iyi idi herkeslere tavsiye ediyordum fakat 3 yada 5 aydır geleli bugün bir film izleyemedim eskisi gibi deyil dönüyor dönüyor bir film açmıyor DNS 8.888 portallar boş güçlü cafe film kutusu eski zamanların çok uzak benim gibi sizlerdede aynımı yoksa tek benmi problem yaşıyorum yapabilecek birşey varmı ?

Lg tvlerde çoğu link çalışmaktadır.
Android box alıp kullanın.
Veya bir portal hazırlayıp paylaşabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , humanist , baron1
hiçbirşey eskisi gibi durmuyor heleki sürekli değişen internet denilen mecrada.Birçok şey eskisi kadar kolay olmuyor malesef,Mesela bundan 4-5 yıl önce neredeyse mikrodalga fırınlarda bile youtube izleyebiliyorduk,zibilyon tane youtube apisi vardı fakat ne zaman Youtube premiuma döndü bu apiler kayboldu.kısacası internet ortamında tam olarak dün dündür bugün bugün,hiçbirşeyin garantisi yok.artık siteler sadece kendi sitelerinden izlensin diye güvenlik duvarı uyguluyorlar,bu güvenlik duvarları LG üzerinden çözülemiyor çünkü LG buna kendi yazılımlarında (Netcast,Webos) izin vermiyor.Bu yüzden bu tür MKVOD tarzı uygulama yazanlar artık Samsung,LG gibi kendi işletim sistemlerini kullanan cihazlara uygulama çıkartmıyor.yakında MKVOD ustada bunlamı uğraşacam diye bırakırsa şaşırmam Smile
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , humanist , #mkvod , baron1 , abbaas , m_cmlc
(30-04-2021, Saat: 22:34)baron1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar

Bende de benzer durum var, bir film aratıyorum 8-10 tane link geliyor, hepsi de boş.
Teşekkür Edenler:
Cunku siliniyor tekrar yazayım si-li-ni-yor.İnternetde bulunan özellikle telifli olan birçok yayın bir süre sonra silinir.zaten portallarin guncellenmemesinin en büyük nedenide bu silinmesidir.çünkü portal hazırlayanların ekledikleri link sürekli silindiği için belli bir süre sonra bıkkınlık oluşturur,heves kalmadığı içinde bırakırlar portal işini.örneğin gecen hafta eklediğim bir filme ait 20 uzerindeki linkten sadece 2-3tanesi çalışıyor suan oda sadece webos ve androidde.girip bakın birçok film ve dizi sitesine eğer kendi güvenlik korumalı playeri yoksa (çoğu lg mkvod uygulamasinda calismaz) bir çok dizi ve filmin çalışmadığını görürsünüz.tabi birde buna tv lerin oynatıp oynatmadığı linkleride eklerseniz işler iyice karışır.mesela webosun oynattığı linki netcast oynatmaz, android uygulamasının oynattığı linkleri lg tv ler oynatmaz,Türkiye de oynayan link yurtdisinda oynatmaz v.s.
Daha detaylı bilgi için bu konuyu okuyun
http://mkvod.info/mkvod/showthread.php?t...7#pid20057
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , humanist , /NeTeS , #sorgumurat , abbaas , m_cmlc
(02-05-2021, Saat: 17:58)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cunku siliniyor tekrar yazayım  si-li-ni-yor.İnternetde bulunan özellikle telifli olan birçok yayın bir süre sonra silinir.zaten portallarin guncellenmemesinin en büyük nedenide bu silinmesidir.çünkü portal hazırlayanların ekledikleri link sürekli silindiği için belli bir süre sonra bıkkınlık oluşturur,heves kalmadığı içinde bırakırlar portal işini.örneğin gecen hafta eklediğim bir filme ait 20 uzerindeki linkten sadece 2-3tanesi çalışıyor suan oda sadece webos ve androidde.girip bakın birçok film ve dizi sitesine eğer kendi güvenlik korumalı playeri yoksa (çoğu lg mkvod uygulamasinda calismaz) bir çok dizi ve filmin çalışmadığını görürsünüz.tabi birde buna tv lerin oynatıp oynatmadığı linkleride eklerseniz işler iyice karışır.mesela webosun oynattığı linki netcast oynatmaz, android uygulamasının oynattığı linkleri lg tv ler oynatmaz,Türkiye de oynayan link yurtdisinda oynatmaz v.s.
Daha detaylı bilgi  için  bu konuyu okuyun
http://mkvod.info/mkvod/showthread.php?t...7#pid20057

peki ücret neden alınıyor madem bu iş amme hizmetiymiş gibi davranılıyor, zamanla bıkılıyorsa? (bilmediğimden soruyorum...)
Teşekkür Edenler:
Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp deyip aslında forumda birçok yerde anlatılanı birkez daha anlatalım.MKVOD uygulması bir mediaplayerdir,bu uygulama internette çeşitli video paylaşım sitelerindeki videoların embed kodlarıyla cihazımızda oynatılmasını sağlıyor ve bunu yaparken uygulamanın çalışması için ücretli serverlar kullanılıyor.hatta şuan yazdığımız forum dahi ücretli server üzerinden yayın yapıyor.Bu forum ve uygulama,sponsorluk veya reklam geliriyle kendini idame ettirmiyor,yani yapılan bağışlar uygulamanın sürdürülebilirliğine katkı sağlıyor.(Profesyonel bir ücretli serverin Ne kadar masraflı bir şey olduğunu kısa bir Google aramasıyla öğrenebilirsiniz.)

içerikte ki portallar ise sizin gibi kullanıcıların oluşturdukları playlistlerin herkesle paylaşılması.basitçe anlatayım siz mesela x bir şarkıcıyı seviyorsunuz ve onun youtube daki şarkılarını xml dediğimiz format ile bir playlist haline getirip MKVOD uygulaması üzerinden izliyorsunuz.yav dur belki benim gibi x şarkıcısını seven birisi vardır diye bunu portal olarak paylaşıyorsunuz başkası da uygulama üzerinden bu listeyi izleyebiliyor.herhangi bir ücret almadan,tamamen kendi isteğiyle paylaşıyor bu playlisti,yani sizin deyiminizle işin amme kısmı portal adını verdiğimiz içerikte.işte bu listede ki bazı linkler sürekli silinince belli bir süre sonra ekle/silinsin, yeniden güncelle/silinsin v.s. bu playlisti oluşturan kişide bıkkınlık oluşuyor ve zaten amme hizmeti olarak yaptığı bu işi bırakıyor.tabi bizim milletimiz hazıra konmayı sevdiğinden herkes neden portallar güncellenmiyor demeyi biliyor ama kimse yav dur ben yapayımda milletle paylaşayım demiyor.paylaşılan portalları kullanıp kullanmamak tamamen sizin insifiyatinizde,dilerseniz başkasının hazırladıkları yerine,forumda konular var onlara bakarak kendi playlistlerinizi oluşturup onları kullanabilirsiniz.

NOT:Bir portal sahibi olarak kimseden beş kuruş para almadım,almam.Yani şuan portalı kapatsam kimse bana hesap soramaz.Saygılar..
Teşekkür Edenler: humanist , #mkvod

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 177,606 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,920 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 42,014 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 41,023 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: