Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
Mkvod listesini yüklwmiştim. Bugün tekrar sözleşme kabulü geldi ve listeler uçtu.
Teşekkür Edenler:
(11-05-2021, Saat: 21:30)cimit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod listesini yüklwmiştim. Bugün tekrar sözleşme kabulü geldi ve listeler uçtu.

Listenizin uçtuğu yok.
Bağlantı değiştiriseniz mac adresiniz değişir.
Her 2 mac adresi içinde yükleme yapmalısınız.
1. sayfanın 1. mesajını okuyun.
okuyun.
Teşekkür Edenler: abbaas , #Okifioktay
Ben hicbirsey anlamadim acikcasi. Yeniyim ben Android TV aldik ilk defa, akrabalar MKVod tavsiye etti. MKvod 8 kullaniyorduk ama artik calismiyor, forumdan yeni surumu indirin diye bildirim geldi ama burada biyerde yeni surum goremiyorum nerden indirecem?
Teşekkür Edenler:
televizyonunuz android ise yanlış yerdesiniz http://mkvod.info/mkvod/showthread.php?t...4#pid21294 buradaki uygulamayı yeniden indirip kurmalısınız.
Teşekkür Edenler: #mkvod , humanist , #Okifioktay
(02-05-2021, Saat: 17:58)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cunku siliniyor tekrar yazayım  si-li-ni-yor.İnternetde bulunan özellikle telifli olan birçok yayın bir süre sonra silinir.zaten portallarin guncellenmemesinin en büyük nedenide bu silinmesidir.çünkü portal hazırlayanların ekledikleri link sürekli silindiği için belli bir süre sonra bıkkınlık oluşturur,heves kalmadığı içinde bırakırlar portal işini.örneğin gecen hafta eklediğim bir filme ait 20 uzerindeki linkten sadece 2-3tanesi çalışıyor suan oda sadece webos ve androidde.girip bakın birçok film ve dizi sitesine eğer kendi güvenlik korumalı playeri yoksa (çoğu lg mkvod uygulamasinda calismaz) bir çok dizi ve filmin çalışmadığını görürsünüz.tabi birde buna tv lerin oynatıp oynatmadığı linkleride eklerseniz işler iyice karışır.mesela webosun oynattığı linki netcast oynatmaz, android uygulamasının oynattığı linkleri lg tv ler oynatmaz,Türkiye de oynayan link yurtdisinda oynatmaz v.s.
Daha detaylı bilgi  için  bu konuyu okuyun
http://mkvod.info/mkvod/showthread.php?t...7#pid20057

Merhaba müsait olduğunuzda xxx arayabilir misiniz? Geçmiş bayramınız mübarek olsun
Teşekkür Edenler:
(16-05-2021, Saat: 15:38)ununal Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-05-2021, Saat: 17:58)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cunku siliniyor tekrar yazayım  si-li-ni-yor.İnternetde bulunan özellikle telifli olan birçok yayın bir süre sonra silinir.zaten portallarin guncellenmemesinin en büyük nedenide bu silinmesidir.çünkü portal hazırlayanların ekledikleri link sürekli silindiği için belli bir süre sonra bıkkınlık oluşturur,heves kalmadığı içinde bırakırlar portal işini.örneğin gecen hafta eklediğim bir filme ait 20 uzerindeki linkten sadece 2-3tanesi çalışıyor suan oda sadece webos ve androidde.girip bakın birçok film ve dizi sitesine eğer kendi güvenlik korumalı playeri yoksa (çoğu lg mkvod uygulamasinda calismaz) bir çok dizi ve filmin çalışmadığını görürsünüz.tabi birde buna tv lerin oynatıp oynatmadığı linkleride eklerseniz işler iyice karışır.mesela webosun oynattığı linki netcast oynatmaz, android uygulamasının oynattığı linkleri lg tv ler oynatmaz,Türkiye de oynayan link yurtdisinda oynatmaz v.s.
Daha detaylı bilgi  için  bu konuyu okuyun
http://mkvod.info/mkvod/showthread.php?t...7#pid20057

Merhaba müsait olduğunuzda xxx arayabilir misiniz? Geçmiş bayramınız mübarek olsun

Telefon numaranizi neden foruma yaziyorsunuz.
Soracaginiz bir sey varsa istediğiniz kullaniciya ozel mesaj yazin.
Forum kurallarina uyun.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
merhaba ben TV de kablolu baglantiya gectim. Mac adresinide (kablolu) ayarlayip upload yaptim. fakat tüm portallarin gelmesine ragmen TRIAL VERSIYON yaziyor!!!  Bunu nasil düzelteblirim, yardimci olursaniz sevinirim. (MKVOD uygulamasinida silip yeniden kurdum)
Teşekkür Edenler:
(22-05-2021, Saat: 13:34)dunkelheit27 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba ben TV de kablolu baglantiya gectim. Mac adresinide (kablolu) ayarlayip upload yaptim. fakat tüm portallarin gelmesine ragmen TRIAL VERSIYON yaziyor!!!  Bunu nasil düzelteblirim, yardimci olursaniz sevinirim. (MKVOD uygulamasinida silip yeniden kurdum)

mkiptv@gmail.com a mac adresinizle birlikte yazin.
Teşekkür Edenler:
Merhaba lg tv de mkvod guncelledikten sonra portal listem silinmiş.Bugun yeniden xml dosyasını gönderdim fakat henuź gelmedi girdigim zaman listeniz yuklenecektir diyor.onceden hemen geliyordu sanki yada benmi yanlis yaptim
Teşekkür Edenler:
(23-05-2021, Saat: 19:07)Burger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba lg tv de mkvod guncelledikten sonra portal listem silinmiş.Bugun yeniden xml dosyasını gönderdim fakat henuź gelmedi girdigim zaman listeniz yuklenecektir diyor.onceden hemen geliyordu sanki yada benmi yanlis yaptim

1. Sayfanin ilk mesajini okuyun.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 177,099 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,848 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,875 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,909 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: