Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
Merhaba usta ben lg tv webos 4.5 kullaniyorum lg tv tarayicisini guncellemis mail.ru linklerini oynatmiyordu su anda oynatiyor acaba mkvod lg tv de mail ru linklerini oynatma imkani var mi tsk
Teşekkür Edenler:
(25-05-2021, Saat: 16:09)humanist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba usta ben lg tv webos 4.5 kullaniyorum lg tv tarayicisini guncellemis mail.ru linklerini oynatmiyordu su anda oynatiyor acaba mkvod lg tv de mail ru linklerini oynatma imkani var mi tsk

Kontrol edip bilgi vereceğim.
Teşekkür Edenler: humanist
(25-05-2021, Saat: 20:46)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-05-2021, Saat: 16:09)humanist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba usta ben lg tv webos 4.5 kullaniyorum lg tv tarayicisini guncellemis mail.ru linklerini oynatmiyordu su anda oynatiyor acaba mkvod lg tv de mail ru linklerini oynatma imkani var mi tsk

Kontrol edip bilgi vereceğim.

WebOS mail.ru link alımını değiştirdim test edin lütfen.
Emulator de sorunsuz çalışmaktadır.
Denedim yine oynatmiyor usta tekrar tsk ilginiz icin
Teşekkür Edenler:
(25-05-2021, Saat: 22:24)humanist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denedim yine oynatmiyor usta tekrar tsk ilginiz icin

Cozunurlukler geliyor mu?
Netes portal daki linkleri deneyebilirsiniz.
Teşekkür Edenler:
Evet cozunurluk geliyor ama oynatmiyor netes portalida denedim usta
Teşekkür Edenler:
(25-05-2021, Saat: 22:57)humanist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet cozunurluk geliyor ama oynatmiyor netes portalida denedim usta
Mail.ru linklerinin acilmasi uzun sürebilir.
Acilana kadar bekleyin.
Hala acilmiyorsa yapacak bir şey yok ne yazikki.
Emulatorde sorunsuz calismaktadir.
Teşekkür Edenler: humanist , #Okifioktay , #sorgumurat , /onur
(25-05-2021, Saat: 23:21)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-05-2021, Saat: 22:57)humanist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet cozunurluk geliyor ama oynatmiyor netes portalida denedim usta
Acilana kadar bekleyin.
Hala acilmiyorsa yapacak bir şey  yok ne yazikki.

Benim tv webos 3.5 mail.ru linkleri sorunsuz oynatıyor.bu linklerin acilip açılmama konusu şimdi de farklı webos sürümlerinde mi degisiklik göstermeye başladı.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , #sorgumurat , humanist
(29-05-2021, Saat: 15:51)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Acilana kadar bekleyin.

Benim tv webos 3.5 mail.ru linkleri sorunsuz oynatıyor.bu linklerin acilip açılmama konusu şimdi de farklı webos sürümlerinde mi degisiklik göstermeye başladı.
Onur usta sizin tv diziyo linklerini oynatiyor mu benimki oynatmiyor mail ru linklerini oynatmadigi gibi
Teşekkür Edenler:
(03-06-2021, Saat: 03:01)humanist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-05-2021, Saat: 15:51)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Acilana kadar bekleyin.

Onur usta sizin tv diziyo linklerini oynatiyor mu benimki oynatmiyor mail ru linklerini oynatmadigi gibi
Hayır diziyo linkleri sadece Android sürümünde çalışır.zaten tüm sıkıntı sitelerin artık diziyo tarzı linklerine yada sitelerine güvenlik duvarı oluşturması.LG kendi yazılımlarını Android gibi geliştiricilere açsa eminim harika işler yapılır ama açmaz tabiki Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 177,159 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,860 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,912 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,966 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: