Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
(02-07-2021, Saat: 22:01)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-07-2021, Saat: 02:41)SEFAT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam, portal yapmayı bir türlü beceremedim. okudum, tek tek yaptım ama yine de beceremedim. özür diliyorum. Sizden ricam portal yapmayı adım adım anlatan bir vidyo yapmanız mümkün mü acaba ?.. teşekkür ediyorum...

portal yapmayı aşşağıdaki konuları inceleyerek ve biraz emek harcayarak öğrenebilirsiniz.
   Cevap için teşekkür de emek harcamak sorun değil. Anlama sorunundan bahsetmiştim. bir video benim gibi beceremeyenler için kolaylık olur manasında söylemiştim. Neyse sağolasın yinede...
Teşekkür Edenler:
Arkadaşlar selamlar güçlü portal dışında ki hiçbir portal düzgün çalışmıyor güçlü portal da aradığım filmlerde hep link alınamadı hatası alıyorum. Bu bahsedilen ekstra portal ve hd film cehennemi kısmına nasil ulaşabilirim
Teşekkür Edenler:
Alıntı:Uygulama deneme sürümüdür. Belirli bir kullanimdan sonra kısıtlama olmadan kullanabilmek için bağış yapmak gerekmektedir.

Bağış hakkinda bilgi almak için http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=68

1.Mesajda belirtildiği gibi uygulamayı kısıtlama olmadan kullanabilmek için bağış yapmalısınız.Fakat bağış yapmadan önce bu konuyu dikkatlice okuyunuz http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=436 kısacası bağış yapsanız bile her link açılacak diye bir durum yok malesef.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , #sorgumurat
1.Mesajda şöylenenleri yaptım iptv portalllar geldi ancak film ve diziler yok bunu nasıl yapacam LG Webos tv ye androıd uydu alıcısında hepsi açık saygılar
Teşekkür Edenler:
öncelikle yüklediğiniz uygulamanın mavi renkteki MKVOD uygualması olduğuna emin olun sanırım siz yanlışlıkla siyah renkli MKİPTV uygulamasını yüklemiş olabilirsiniz.MKVOD uygulamasını yüklediğinize eminseniz ilk mesajda anlatıldığı gibi portal xml sini yükleyin ( Portalların yüklenmesi (@onur ustanın anlatımı): ) başlığı altında resimli olarak anlatılmış.

DİKKAT UYARI:MKVOD androidde bulunan bazı bölümler ve androidde oynatılan bazı linkler Lg firmasının kısıtlamaları yüzünden LG WEBOS MKVOD uygulamasında çalışmayabilir.örneğin MKVOD Lokal Portal ve vidmoly,closeload linkleri gibi.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , alemkes
portalları yükledim ama film izleme portalları yok ornek hdfilizle vs çıkmıyor yoklar ayrıca siyah olanı yüklemedim mavi olanı yükledim ustad
Teşekkür Edenler:
(09-11-2021, Saat: 09:55)alemkes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: portalları yükledim ama film izleme portalları yok ornek hdfilizle vs çıkmıyor yoklar  ayrıca siyah olanı yüklemedim mavi olanı yükledim ustad

Siz mkvod android ile karışıyorsunuz .
Ikisi farkli iceriklere sahiptir.
Portallardan guclu portal a bakin.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
tamam ustad tşk ederim
Teşekkür Edenler:
MKVOD 9.1.50 sürümüne yükseltilmiştir.

-Youtube link alımına alternatif link eklenmiştir.
Teşekkür Edenler: humanist , #Okifioktay , /onur , kamil , muce
MKVOD 9.1.51 sürümüne yükseltilmiştir.
-Bazı hatalar düzeltilmiştir.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , humanist , /onur , #Okifioktay , /NeTeS , kamil , muce

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 177,128 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,857 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,880 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,960 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: