Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
mkvod gayet güzel yalnız eksikleri var özellikle benim gibi dizi izleyenler için.
Kaçıncı bölümde kaldığımı hatırlayamıyorum halbuki uygulamada izlediğim linkleri başka renge çevirse veyahutta nerde kaldığımı hatırlatacak başka birşey.
Teşekkür Edenler:
çok saol usta sizi seviyorum Big Grin
Teşekkür Edenler: #mkvod
(07-12-2016, Saat: 22:25)usescrt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkvod gayet güzel yalnız eksikleri var özellikle benim gibi dizi izleyenler için.
Kaçıncı bölümde kaldığımı hatırlayamıyorum halbuki uygulamada izlediğim linkleri başka renge çevirse veyahutta nerde kaldığımı hatırlatacak başka birşey.

Linkler farklı yerlerde olduğu için bunu yapmak imkansız.
Çünkü bir sonraki ilgili portalı açtığınızda linkin yeri değişmiş olabilir.
Bunun yerine favori eklemeyi kullanabilirsiniz.

Not: İleriki zamanlarda geçmiş özelliği ekleyebilirim. Ama bazı linkler için(özellikle modül kullnanan) isimler hatalı olabilir. Örneğin sadece "720p izle " gibi görünebilir.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
Can i watch IPTV with MKVOD 9
Teşekkür Edenler:
(08-12-2016, Saat: 15:17)Jusuf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Can i watch IPTV with MKVOD 9

Use mkiptv application to watch iptv

http://www.mkvod.info/mkiptv/
Teşekkür Edenler:
What's the password
Teşekkür Edenler:
(08-12-2016, Saat: 15:27)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-12-2016, Saat: 15:17)Jusuf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Can i watch IPTV with MKVOD 9

I want to watch in my TV
Teşekkür Edenler:
(08-12-2016, Saat: 15:58)Jusuf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: What's the password

setting password : 1
Teşekkür Edenler:
(08-12-2016, Saat: 16:01)Jusuf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-12-2016, Saat: 15:27)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

I want to watch in my TV

Mkiptv update work in progress. For non-turkish countries soon lg store
Teşekkür Edenler:
(07-12-2016, Saat: 14:18)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-12-2016, Saat: 14:03)murathanouz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar;
Mkvod'u uzun zamandır kullanıyorum. Gayette menunum, Yapan arkadaşın ellerine sağlık.
Benim sorunum şu, LG 47LM860V tv kullanıyorum. bu 9 sürümünü yüklemedim henüz ama daha önce kullandığım bütüm sürümlerde izlediğim film tarzı videoların çoğunda ses problemleri ile karşılaşıyorum. Ses çok derinden geliyor , sesi açmakda buna çözüm olmuyor, ses ayarlarındaki bütün ayarlarıda denedim ama maalesef seslerle ilgili bu sorunu düzeltemedim. Tabi bu sorunu bütün filmlerde, videolarda yapmıyor, ama çoğunluğunda var gibi. Normal tv izlerken böyle bir sorunum da yok. Ne yapmam lazım çözmek için, yada çözme şansım var mı ?
Teşekkürler.

merhaba bu sorun filmlerin kayıt şeklinden kaynaklıdır. özellikle yeni vizyona giren filmlerin türkçe dublaj seçeneklerinde karşınıza çıkar. görüntü başka bir kaynaktan ses ise sinema çekimi bir kaynaktan alınarak birleştirilip türkçe dublaj olarak izleyiciye sunulmaktadır. bu nedenle görüntü güzel olsa da ses sinema çekimi olduğundan boğuk ve kısık olarak çıkar genelde. son olarak portallarda arkadaşların paylaştığı "cehennem - inferno" ve "dr. strange" filmi buna en güzel örnektir.
Merhabalar, öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.
Türkçe dublajlı filmlerde olur demişsiniz ama benim seyettigim filmlerin ℅90 ı yerli film. Acaba ses sistemi alıp bağlasam düzelirmi ki ?
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 174,893 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,505 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,377 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,487 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: