Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
İyi günler,
Benim LG 42LM620s tv vardı. Ona mkvod9 u kurdum. Şimdi 49UH 850 v satın aldım. mkvod9 u kurabilirmiyim. Önce mkvod ustamdan tv i bilgilerini yeniden göndermem gerekiyor galiba. Tv yeni olduğu için. Tv yi de bugün kurdular. Kurmak ta biraz zorluk çekeceğim galiba. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Teşekkür Edenler:
(24-02-2017, Saat: 17:30)uğurbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günler,
Benim LG 42LM620s tv vardı. Ona mkvod9 u kurdum. Şimdi 49UH 850 v satın aldım. mkvod9 u kurabilirmiyim. Önce mkvod ustamdan tv i bilgilerini yeniden göndermem gerekiyor galiba. Tv yeni olduğu için. Tv yi de bugün kurdular. Kurmak ta biraz zorluk çekeceğim galiba. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Uğur bey hiç bir şey yapmaya gerek yok, tv ye mkvod9 kurup .xml dosyasını attıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.
Teşekkür Edenler:
(24-02-2017, Saat: 18:18)OKAN PORTAL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-02-2017, Saat: 17:30)uğurbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günler,

Uğur bey hiç bir şey yapmaya gerek yok, tv ye mkvod9 kurup .xml dosyasını attıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lg smart tv yi bulamadım tv de. Webos ta olmuyor mu. Markası nı yazdım. Vallahi şaşırdım kaldım. Nasıl ve nereye kıracağımı bilemedim
Teşekkür Edenler:
Ustam rica ediyorum. Nerelere girmem lazım. Bilemedim. Tv ye 9 u nasıl kuracağım. Smart tv özelliği yok mu acaba. Webos 3.0 yazıyor. Tv de
Teşekkür Edenler:
lg nin kendi marketinden mkvod uygulamsını bulup kuracan lg uygulama magazasından
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
(24-02-2017, Saat: 19:10)uğurbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam rica ediyorum. Nerelere girmem lazım. Bilemedim. Tv ye 9 u nasıl kuracağım. Smart tv özelliği yok mu acaba. Webos 3.0 yazıyor. Tv de

Lg storeye giriyorsun,önce kendine bir kullanıcı adı ve şifre belirliyorsun.Bu kullanıcı adınla lg storeden tv ne mkvod9 u indiriyorsun,sonra indirdiğin mkvod9 programına,portallar xml dosyasını indirerek,adını tv nde kayıtlı mac adresinle değiştirip,yüklüyorsun.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod , uğurbey
(24-02-2017, Saat: 19:47)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-02-2017, Saat: 19:10)uğurbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam rica ediyorum. Nerelere girmem lazım. Bilemedim. Tv ye 9 u nasıl kuracağım. Smart tv özelliği yok mu acaba. Webos 3.0 yazıyor. Tv de

Lg storeye giriyorsun,önce kendine bir kullanıcı adı ve şifre belirliyorsun.Bu kullanıcı adınla lg storeden tv ne mkvod9 u indiriyorsun,sonra indirdiğin mkvod9 programına,portallar xml dosyasını indirerek,adını tv nde kayıtlı mac adresinle değiştirip,yüklüyorsun.

teşekkür ederim oldu. Sonunda başardım. Çok teşekkür ederim. İyi akşamlar.
Teşekkür Edenler:
(24-02-2017, Saat: 20:18)uğurbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-02-2017, Saat: 19:47)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

teşekkür ederim oldu. Sonunda başardım. Çok teşekkür ederim. İyi akşamlar.

Kolay gelsin,bundan sonra tv biraz zor izlersiniz.iyi seyirler.
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
Şu anda mkvod çalışmıyor. Gri ekran görünüyor. Herkeste öyle mi acaba?
Teşekkür Edenler:
(24-02-2017, Saat: 23:25)mustick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu anda mkvod çalışmıyor. Gri ekran görünüyor. Herkeste öyle mi acaba?

Normal çalışıyor netcast.
Sizmodemi resetleyin,dns değiştirin,tv yi kapatıp açın.
Teşekkür Edenler: /onur , mustick , #sorgumurat

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 177,074 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,844 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,866 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,897 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: