Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
Ok.ru lar sadece bende mi gitti.dün akşamdan beri hiç bir ok.ru link açmıyor
Teşekkür Edenler:
(06-05-2017, Saat: 09:26)ismailglr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ok.ru lar sadece bende mi gitti.dün akşamdan beri hiç bir ok.ru link açmıyor

ok.ru değişikliğe gitmiş.
Bugün düzeltmeye çalışırım.
Teşekkür Edenler: muce , #OKAN PORTAL , /ismailglr , madenci1975 , tk123 , Çetin
Sayin Hocam portallardaki bölümündeki hiç bir linki açamıyorum. Sadece streamup oynatıcıları açılabiliyor. Bu durum bir haftadır falan böyle daha önce openland oynatıcı hariç diğerlerinde bir sorun olmuyordu. Muhtemelen bana özel bir durum ama sebebi ile ilgili aklınıza bir şey geliyor mu acaba...
Teşekkür Edenler:
Tanımlanamayan hata uyarısı veriyor tv modeli 42 lw 579 s daha öncede bu modelle ilgili özel sorun olmuştu ve sizi biraz ugrastirmistiSmile acaba gene öyle bir şey midir. Yardımcı olursanız sevinirim...
Teşekkür Edenler:
(06-05-2017, Saat: 13:14)guzel04 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tanımlanamayan hata uyarısı veriyor tv modeli 42 lw 579 s daha öncede bu modelle ilgili özel sorun olmuştu ve sizi biraz ugrastirmistiSmile acaba gene öyle bir şey midir. Yardımcı olursanız sevinirim...

Dns degistirin.
Mkvodu acinca arada bir yaptigim guncellemelerin aktif olmasi icin kirmizi tuşa basin.
Hata aldığınız link olu olabilir. Linkin turu sagda aciklama kisminin en istunde yazar.
Linkin tam yolunu belirtmezseniz yardimci olamam.
Sorun Güçlü portalda oluyorsa Guclu Portal bölümüne yazin.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #OKAN PORTAL , Çetin , #Okifioktay
Ok.ru ben de hala çalışmıyor.webos da deneyip çalıştıran var mı?
Teşekkür Edenler:
(06-05-2017, Saat: 22:15)ismailglr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ok.ru ben de hala çalışmıyor.webos da deneyip çalıştıran var mı?

bende çalışıyor sorun yok
Teşekkür Edenler: /ismailglr , #OKAN PORTAL
Lütfen mac adresinizi buraya yazmayın.
1. sayfada yazılanları uygulayın.
Teşekkür Edenler:
Ben programı televizyona indirdim kablolu ve kablosuz mac adresini portallar.xml dosyasının ismini değiştirerek ayrı ayrı yükledim.Listeler geldi fakat filmlere baktığımda izleyemedim.Örneğin galaksinin koruyucuları vardı.Film sitelerinden birinden açtım.Fakat yükleniyorda kaldı.Hdfilcehenneminden bir film açmaya çalıştığımda ekranda boş bir alan var ne yükleniyor yazıyor ne de bir hareket oluyor.
Teşekkür Edenler:
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=241 bu konuyu dikkatlice okuyunuz.telif yuzunden bu aralar cok fazla link siliniyor.yapacak birsey yok calisan link buluncaya kadar portal ve modulleri gezinin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 177,170 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,863 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,912 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,969 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: