Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımları kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 80 Oy - Ortalama: 3.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Portal yapan arkadaşların,birçoğunun linkleri başlığında tr dublaj,tr altyazı gibi ibareler bulunmaktadır.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:
ustam ellerine sağlık, teşekkür ederim. hayırlı olsun
Ara
Teşekkür Edenler: #mkvod
ustam ben indirdim çok güzel olmuş şimdi arkdaşlarada yapıcamda onların mac adresini size yine kayıt ettirmek gerekiyormu yoksa xml dosyasını mac yazmamız yeterlimi ?
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Mkvod9 da mac kaydi yoktur. Gondermenize gerek yok.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
ustam ellerine sağlık çok güzel oldu. Yalnız "bul" butonu çalışmıyor gibime geldi, birde "youtube arama" yı tekrar koyarsanız sevinirim.
Ara
Webos2 de ok.ru, uptostream, mail.ru gibi linkeri artık açıyor. Teşekkürler @mkalyon
Ara
mrb arkadaşlar lg storoden mkvod9 indirp sistemden hazır portalları yukledim yalnız portalların hemen hemen hepsinde bi içereik tıkladığım zaman LODİNG yazıp duruyor beklesende acılmıyor yani 5 içerikden bir tanesi açıyor şuan daha çalışma asamasındamı yoksa ben bi yanlışlıkmı yaptım şimdiden teşekkürler
Ara
Teşekkür Edenler:
Dns değiştirin,internet bağlantınızı kontrol edin.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: duran1955 , #sorgumurat , kadir1964
Süper olmuş mkolyon ustad ama kumandadan info tuşuna basınca tvye donuluyodu ya o özellik yok sanki
Ara
Teşekkür Edenler:
ya mkvod 9 u nerden indiriyoruz
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 11 1,908 Dün, Saat: 16:21
Son Yorum: ramezan
  MKVOD9 Oynatılabilen Embed Linkler(Playable Embed Links) mkvod 63 8,978 14-01-2017, Saat: 12:35
Son Yorum: mkvod
  MKVOD9 Portal Yükleme (Resimli Anlatım) onur 24 6,129 14-01-2017, Saat: 12:21
Son Yorum: mtl352
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 13 1,890 09-01-2017, Saat: 02:16
Son Yorum: rambozan
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 71 13,337 25-11-2016, Saat: 21:29
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: MIZIKCI, 1 Ziyaretçi