Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımları kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 80 Oy - Ortalama: 3.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
LG TVLER için lg appstan yani tvden market kısmından
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Home tuşuna bas ordan lg worde gir oradan uygulamalarından bul ve idir bu kadar
Ara
Teşekkür Edenler:
nasıl indiriyosunuz bu programı
Ara
Teşekkür Edenler:
bi yardıncı olun yaaaa
Ara
Teşekkür Edenler:
Tv nizde bulunan Lg store dan indireceksiniz.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler:
Mkvod9'u indirdim, portal kurulumunu yaptim, gayet guzel calisiyo, emeginize saglik oncelikle. ilk etapta hemen sikayet gibi olmasin ama mkvod8'de yasadigim favorilere alma sorunu maalesef burda da devam ediyor.
Hic deneyeniniz oldu mu bilmiyorum ama arka arkaya 2 linki favoriye alamiyorsunu, 2.link icin P(+) ya bastigimda program kendini resetliyor, surekli girip cikman gerekiyor, ha keza daha onceden favoriye aldigin bi linke P(-) dediginde de yine ayni reset olayiyla karsilasiyosun.
Kolay gelsin.
Ara
Teşekkür Edenler:
Bende test ettim sorun yok.
Bir link favoriye ekledikten sonra eklendi uyarısını bekleyin ve ikincisini ekleyin.
Ekleme tamamlanmadan yaptığınızdan olabilir.
Teşekkür Edenler:
Mkvod 8'de zaten herhangi bir uyari cikmiyodu "eklendi" tarzinda, 9'da cikiyo, bekliyorum, ardindan 2.link icin P+ ya bastigimda uygulama kendini kapatiyor.
Not: Netcast kullaniyorum.
Cok hayat memat bi sorun degil fakat dizi bolumleri icin cok faydali olurdu pesi sira fav'lamak Wink
Tesekkurler.
Ara
Teşekkür Edenler:
Guclu portalda yapiyorsaniz bu sorun olabilir.
Favotiye aldiginiz linklere tam yolu ile ornek verirseniz bakayim.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , kerryking , kadir1964
döküman yok arkadaslar ben sıfırdan nasıl yapıcam?

Tam olarak ne işe yarıyor lütfen bılgılendırın ?
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 11 1,908 Dün, Saat: 16:21
Son Yorum: ramezan
  MKVOD9 Oynatılabilen Embed Linkler(Playable Embed Links) mkvod 63 8,977 14-01-2017, Saat: 12:35
Son Yorum: mkvod
  MKVOD9 Portal Yükleme (Resimli Anlatım) onur 24 6,129 14-01-2017, Saat: 12:21
Son Yorum: mtl352
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 13 1,890 09-01-2017, Saat: 02:16
Son Yorum: rambozan
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 71 13,337 25-11-2016, Saat: 21:29
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: MIZIKCI, 1 Ziyaretçi