Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.4/5 - 199 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Tv nizi ve modeminizi kapatıp açın.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat , sefaizmir1956
Ustam merhaba arama özelliğinin aktif olması çok
ıyi oldu. Aramayı tüm postallarda mı yapıyor yoksa
belli postallarda mı yapıyor.
Teşekkür Edenler: sefaizmir1956
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Arama yapiyormu yapiyor gerisi bosver.
Tum portallarda arama yapmak imkansiz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , asil33
Ustam Facebook´tan embed alınabiliyormu
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Edenler: becool , #Okifioktay , Tekind@r
Bu gün mkvod-lgstore-hesap yönetimi-youtube bölümlerine giremiyorum. İnternet de sorun yok tv üzerinden internet tarayıcısına girip gezebiliyorum. Aynı sorun başkalarında varmı genel mi. Sorun ben de ise ne yapmam gerekir acaba?
Teşekkür Edenler:
Modeminizi kapatip acin.
Dns değiştirin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , Tekind@r , #sorgumurat
Hocam fafori listesine eklenen kanalları silemiyorum, + - tuşlarını kullanarak silindi yazısı geliyor liste tazelenince silinmediği gözüküyor.
favori listesini komple silip tekrar yükleme yapabilirmiyiz.
Teşekkür Edenler:
Bazi linklerde farkli karakterlerden kaynaklaniyor.
Listenizi komple silmek icin online favori ekleme linkini kullanabilirsiniz. Online favori eklemede guvenlik kodu ve mac adresi ile istediginiz favori listesini silebilirsiniz.
Mkvodu acin ana ekranda yeşil tuşa basın ve bu ekran acikkken gördüğünüz security id ile silme islemi yapabilirsiniz.

Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Mkvod u açtığımda deneme süreniz dolmuştur iletisi alıyorum.tarafinizla iletişime geçmem isteniliyor.sorunun giderilmesi icin ne yapmam gerekli acaba
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkVOD 91 33,763 27-01-2018, Saat: 00:05
Son Yorum: sabri saymaz
  MKVOD9 Duyurular mkVOD 22 12,607 01-12-2017, Saat: 21:56
Son Yorum: mkVOD
  MKVOD9 Portal Yükleme (Resimli Anlatım) onur 48 25,199 20-11-2017, Saat: 19:42
Son Yorum: Okifioktay
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 16 8,403 23-01-2017, Saat: 22:51
Son Yorum: mkVOD
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 13 4,414 09-01-2017, Saat: 02:16
Son Yorum: rambozan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: /onur, sefaizmir1956, 1 Ziyaretçi