Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 98 Oy - Ortalama: 3.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Uygulamayı lg store dan indirin.
Sonrada burada anlatıldığı gibi Portalları yükleyin
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay , kadir1964
TV uyumlu olup olmadıgını nasıl anlarım herhagıbır rıskı var mı ?

ve tam olarak bu ıslerım sonunda tvden fılm mı ızleyebılecegım ?
Ara
Teşekkür Edenler:
Evet genelde Guclu Portal'in dizi sayfalarinda bu sorun cikiyo fakat mkvod 8'in ilk donemlerinde baska portallardaki filmler icin de gecerliydi bu sorun, yeni sistem duzelir dedim ama hep devam etti.

Tam ornek vermek gerekirse misal su an izledigim bi diziden ornek veriym.
Guclu Portal-Yabanci Dizi-Diziay-Yabanci Dizi-Vikings

Ilginize tesekkur ederim, sagolun.
Ara
Teşekkür Edenler:
Ara
Teşekkür Edenler:
merhaba bu linki inceleyebilirsiniz.
Huh   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.     =>    [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]
Ara
Teşekkür Edenler:
Güzel yöntem. Artık usb ile uğraşmayacağız. Emeği geçen herkesin eline sağlık.
Ara
Teşekkür Edenler:
İyi seyirler...
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:
slm mkvod usta setting ayarlar menüsüne normal kumandayla giremiyorum. Enter tuşu çalışmıyor. galiba bir ayar gerekiyor bilgilerinize netcast sürüm kullanıyorum.
Ara
Teşekkür Edenler:
KUmanda üzerinde en alt ortada AD tuşunun 2 yukarısındaucu sağa bakan üçgen resimli tuş{play tuşu} var,ona bas.Enter o tuş.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:
kurdum emegi geçen bütün hocarımızın eline koluna zekasına saglık merak ettigim yeni yüklenen filimler otamatik yükleniyormu mkvod 9a
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Duyurular mkvod 14 6,108 20-02-2017, Saat: 17:01
Son Yorum: mkvod
  MKVOD9 Portal Yükleme (Resimli Anlatım) onur 35 11,399 19-02-2017, Saat: 18:02
Son Yorum: parazit
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 16 4,341 23-01-2017, Saat: 22:51
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 13 2,624 09-01-2017, Saat: 02:16
Son Yorum: rambozan
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 71 16,862 25-11-2016, Saat: 21:29
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: haciabim, 1 Ziyaretçi