Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 151 Oy - Ortalama: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)

mkvod9_200.png

MKVOD LG WEBOS ve NETCAST Smart tvler için hazırlanmış bir video oynatıcıdır. Ayrıca ANDROID sürümüde mevcuttur.
Uygulama deneme sürümüdür. Belirli bir kullanimdan sonra kısıtlama olmadan kullanabilmek için bağış yapmak gerekmektedir.
Bağış hakkinda bilgi almak için Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
MKVOD içerisinde portal adını verdiğimiz internette paylaşılan embed linklerden oluşan listeler bulunmaktadır.
Portallar portal sahipleri tarafından online güncellenmektedir. MKVOD uygulaması bu embed linkleri parse ederek oynatılabilir linkler haline çevirmektedir.
MKVOD ile embed linkleri içeren kendi listelerinizi oluşturup oynatabilirsiniz.

MKVOD u LG Store / LG Smart World dan kurabilirsiniz.
Tv de yükleme hakkında : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

For English ====> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
For Portegues===> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Yükleme adımları,

Not: default şifre 1 dir.

Tv de yapilacak islemler

MKVOD9 flash diske kurulmamaktadır. Mac kaydı kaldırılmıştır.

LG Smart World / Lg Store hesabınızla giriş yapmamız gerekmektedir.

1- Mkvod9 Tv de LG store da (WebOS)/LG Smart World(NetCast) dan kurun. DNS değiştirin. Yandex dns önerilir (77.88.8.8 veya 77.88.8.1 ).
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

2- Mkvod9 u Tv de açın, ana ekranda iken yeşil tuşa basın ve açılan ekrandaki mac adresinizi bir yere not alın.

Pc de yani burda mkvod sitesinde yapilacak islemler

3- Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. adresinde anlatıldığı gibi ekte bulunan portallar.xml dosyasını indirin.

4- [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]yada sadece portallar diye gorunen ismini, mac adresiniz olarak değiştirin. Örnek: 1e:1b:1d:1e:1a:aa olan mac adresinizi, dosya portallar.xml diye gorunuyorsa 1e1b1d1e1aaa.xml sekilde ama sadece portallar diye gorunuyorsa 1e1b1d1e1aaa diye degistirin.
Not: Tv nizde 2 adet mac adresi vardir(kablolu ve kablosuz bağlantı için). Tvnizde her iki bağlantıyi kullaniyorsaniz, her 2 mac adresi icinde yukleme yapmalisiniz.

5- Oluşturduğunuz dosyayı upload sayfasından yükleyin.
XML yükleme sayfası: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Password : mkvod01
6-Doğru mac adresi girdiyseniz. Portallar Mkvod9 ana ekranında 1. sıradaki "Listeniz" kısmında görünecektir.

Not: İstemediğiniz portalları dosyadan silerek kaldırabilirsiniz. Sorgumurat arkadaşımızın hazırladığı videoyu izleyebilirsiniz.
Mkvod9 da mac kaydı istenmemektedir. Lütfen Mkvod hakkında konusunu okuyun: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Ayrıca Sorgumurat arkadaşımızın hazırladığı videoyu izleyebilirsiniz.

Ek Dosyalar
.xml   portallar.xml (Dosya Boyutu: 15.97 KB / İndirme Sayısı: 6,782)
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: /onur , #sorgumurat , Tokluca , akro72 , /mngma44 , teknik80 , matay1978 , alone_46 , rusko75 , #Okifioktay , ramezan , pulsar67 , /acamposxp , ahmett , casuscu , Çetin , cevatkelle43 , muce , imanpower , Myrina , sitigmata , tmertli , becool , abbaas , deepsilence , memo1976 , Hakanyildirim83 , mutu35 , hayak , aliel79 , kemalim , tanzu , korsan03 , eniste61 , Ufukkptn , Yerli2008 , iskom , cift6 , muratsat , herdem , oxmffy , emrah , mesir , oardic19 , By.ofBe , bablin32 , ihsan1983 , supermario , merttamer , mericguner , llvllaster , boraner , defne , cinemacity , akdim , realboy21 , werday , mescioglu , gugukcuk , hurfali , kaptancort , Erkan403 , dj_fatih , kara99 , tk123 , /rambozan , /CLUBX , limitless , Ondakika , UZO , /Serkanice , rapci2666 , 01volkan , duran1955 , saadettin , Tyrael91 , arcan , seawolf57 , velidk , #OKAN PORTAL , /yildo , /*GENCADAM* , hardwell , xxxxemre , seckinkk , ferhatolgun , nsezgin , can046 , koparat , nasri , klaus , hackeralpha , zagalo , martech , mnaslan , sakaryali75 , dogukano , memo2069 , mertsl , KARTAL4509 , boncuk55 , cmmozy , fenomen , sampo , hasel , bymettin , asil33 , kamil , GOXELL66 , unaltarkan , Intelcorei7 , ekom , memet , abk , onur257 , anty , qrbaa , palasibo , bloke , LaHeY , Leturc , mehdid , yattaraa , hunter123 , suskun26 , yavuz demirbaş , /*GuCLu , Zogic , acemi iste , fenaasi , sathack34 , muhammet057 , taha20 , Lakes , hadjiwatt , hll45 , lokum33 , kavak177 , Subaru , eray444 , huzur67 , maliata , umit9 , takcay , rpehlevan , Ata66 , furkan58791 , anlamamki , Veloman , komser , phantom18 , uzunov , ozbay23 , baynet , bulentster , enamels , tuko06 , romiyo , timdo21 , kirazli , Coolist , Yktsbs , /ismailglr , scansiz , TA3 , baküsüz , Tekind@r , vezir1 , turan56 , hakan5858 , teo70 , ozkan guclu , eromer
Arkadaslar guzel bir haber vermek istedim.
Mkvod9 kabul edilmistir. Lg store ve lg smart world dan indirebilirsiniz.
En kisa zamanda dokuman hazirlanacaktir.
Görünmüyorsa birkaç güne görünecektir.
supermiş. bomba haber bu. güzelden de öte
Ara
Smart world da yukledim. Portallari gorebilecek miyiz usta ?
Ara
Teşekkür Edenler: /Serkanice
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Portalllari siz ekleyeceksiniz. Pazartesi günü gerekli dokumanlar yayinlanacaktir.
Lütfen bekleyin.
Teşekkür Edenler: abbaas , muce , #sorgumurat , UZO , /CLUBX , Ondakika , /Serkanice , /onur , ramezan , #Yarbay , sampo
MkVod usta boş durmuyorsun yani...helal olsun,Bol-bol başarılar diliyorum!
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , abbaas , #sorgumurat , /onur , #Yarbay , #Okifioktay
Ustam,
Hayırlı uğurlu olsun,çalışmalarınızda başarılar dilerken,pazartesiyi zor getirecez.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #sorgumurat , Tyrael91 , sampo
Cok sevindim süper bugun gördüm aninda indirdim
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #sorgumurat
Ellerinize sağlık. Sabah görüp hemen yükledim. Dökümanlar için beklemedeyiz
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #sorgumurat
İyi olmuş hemen gördüm yükledim. Bunu yükledikten sonra MKVOD8 çalışmadı kısa zaman içerisinde dökümanları yüklerseniz iyi olur
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkVOD 77 23,442 29-07-2017, Saat: 18:17
Son Yorum: muhendisali
  MKVOD9 Portal Yükleme (Resimli Anlatım) onur 44 17,423 23-07-2017, Saat: 22:55
Son Yorum: onur
  MKVOD9 Duyurular mkVOD 17 8,905 21-05-2017, Saat: 00:15
Son Yorum: mkVOD
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 16 6,360 23-01-2017, Saat: 22:51
Son Yorum: mkVOD
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 13 3,503 09-01-2017, Saat: 02:16
Son Yorum: rambozan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi