Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
(18-10-2016, Saat: 00:08)aslanycan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar,

LG webostv'ye MKVOD9 kurdum, dns değiştirdim, sorunsuzca portalları da yükledim. her şeyi çok güzel hazırlamışsınız ellerinize sağlık Smile ama portallarla ilgili bazı sorunlar var. tüm portalların içerikleri görünüyor ama bazı portallarda içerikler açılmıyor. örneğin alex portalda içeriklere tıklanmıyor, okan portalda ve diğer çoğu portalda tıklanıyor fakat yükleniyor yazısında kalıyor player bile çıkmıyor yarım saat beklememe rağmen hiçbir şey açılmıyor. sorun nedir ve nasıl düzeltebilirim?

teşekkürler

Link ölü olabilir. Açamadığınız linkin tam yolunu belirtin.
Tv modeliniz nedir?
Teşekkür Edenler:
(18-10-2016, Saat: 00:12)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Link ölü olabilir. Açamadığınız linkin tam yolunu belirtin.
Tv modeliniz nedir?

tv modelim 55LB670V-ZA lg webos. portallar çalışıyor içindeki filmleri falan görebiliyorum örneğin alper portala girebiliyorum ordan herhangi bir klasöre de girebiliyorum film listesi çıkıyor ama hiçbirine tıklanmıyor.
Teşekkür Edenler:
(18-10-2016, Saat: 00:24)aslanycan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-10-2016, Saat: 00:12)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Link ölü olabilir. Açamadığınız linkin tam yolunu belirtin.
Tv modeliniz nedir?

tv modelim 55LB670V-ZA lg webos. portallar çalışıyor içindeki filmleri falan görebiliyorum örneğin alper portala girebiliyorum ordan herhangi bir klasöre de girebiliyorum film listesi çıkıyor ama hiçbirine tıklanmıyor.

Tv niz WebOS 2 ise ok.ru linklerini desteklememektedir.
Teşekkür Edenler:
(18-10-2016, Saat: 00:28)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tv niz WebOS 2 ise ok.ru linklerini desteklememektedir.

sürümü webos 1.4.0-2518, destekler mi peki?
Teşekkür Edenler:
(18-10-2016, Saat: 00:28)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-10-2016, Saat: 00:24)aslanycan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Tv modeliniz nedir?

Tv niz WebOS 2 ise ok.ru linklerini desteklememektedir.

Bendede aynı sıkıntı var , TV webos 1 , büyük ihtimal linkler ölü ondandır
Teşekkür Edenler:
(18-10-2016, Saat: 00:36)aslanycan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-10-2016, Saat: 00:28)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tv niz WebOS 2 ise ok.ru linklerini desteklememektedir.

Webos 1 ve 3 desteklemektedir.
Açmaya calistiginiz linkin ne tur oldugu sağdaki bilgi ekraninda bulunmaktadir.
Linklerin acilmasini bekleyin. Player ekranunda cozunurluk butonlari gorunurse acilacak demektir.
Acilmasini bekleyin. Yandex dns kullanin
Teşekkür Edenler:
(18-10-2016, Saat: 00:36)aslanycan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

dns niz değişik,internet paketinizde güvenlik aile koruma yoksa,normal kurulumu yapmışsanız,proğramı denediğinizde halen bazı linkler çalışmıyorsa,lg nin webos2 ler için bir güncelleme çıkartması gerekiyor.Ancak kullanıcılar geri dönüş yaparak bizede çalışıp çalışmadığı bilgi verebilirlerse,bizde öğrenmiş oluruz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: aslanycan
(18-10-2016, Saat: 00:44)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dns niz değişik,internet paketinizde güvenlik aile koruma yoksa,normal kurulumu yapmışsanız,proğramı denediğinizde halen bazı linkler çalışmıyorsa,lg nin webos2 ler için bir güncelleme çıkartması gerekiyor.Ancak kullanıcılar geri dönüş yaparak bizede çalışıp çalışmadığı bilgi verebilirlerse,bizde öğrenmiş oluruz.

hocam hepsini doğru olarak yaptım. dns google dns'ti yandex'e çevirdim durum yine aynı. yükleniyor kısmında takılı kalanlar ölü link olabilir ama alexvizyon portalda filmere tıklanamama olayı uygulama hatası gibime geldi. bunları da sizlere geri dönüş olsun diye yazıyorum yanlış anlamayın Big Grin
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
an itibariyle fark etmiş bulunmaktayım ki tıklanmayan filmler vk linkiymiş. vk linki olan hiçbir film hiçbir portalda açılmıyor.
Teşekkür Edenler:
(18-10-2016, Saat: 00:52)aslanycan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-10-2016, Saat: 00:44)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dns niz değişik,internet paketinizde güvenlik aile koruma yoksa,normal kurulumu yapmışsanız,proğramı denediğinizde halen bazı linkler çalışmıyorsa,lg nin webos2 ler için bir güncelleme çıkartması gerekiyor.Ancak kullanıcılar geri dönüş yaparak bizede çalışıp çalışmadığı bilgi verebilirlerse,bizde öğrenmiş oluruz.

hocam hepsini doğru olarak yaptım. dns google dns'ti yandex'e çevirdim durum yine aynı. yükleniyor kısmında takılı kalanlar ölü link olabilir ama alexvizyon portalda filmere tıklanamama olayı uygulama hatası gibime geldi. bunları da sizlere geri dönüş olsun diye yazıyorum yanlış anlamayın Big Grin

mkvod usta arkadaş haklı otoportal ile hazırlanan linkler açılmıyor manuel girilenler açılıyor benim portalda bu şekilde . . .
Teşekkür Edenler: #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 174,895 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,505 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,377 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,488 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: