Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
(20-10-2016, Saat: 20:44)esbir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ya mkvod 9 u nerden indiriyoruz

LG TVLER için lg appstan yani tvden market kısmından
Teşekkür Edenler:
(20-10-2016, Saat: 20:44)esbir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ya mkvod 9 u nerden indiriyoruz

Home tuşuna bas ordan lg worde gir oradan uygulamalarından bul ve idir bu kadar
Teşekkür Edenler:
nasıl indiriyosunuz bu programı
Teşekkür Edenler:
bi yardıncı olun yaaaa
Teşekkür Edenler:
(20-10-2016, Saat: 21:00)esbir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bi yardıncı olun yaaaa

Tv nizde bulunan Lg store dan indireceksiniz.
Teşekkür Edenler:
Mkvod9'u indirdim, portal kurulumunu yaptim, gayet guzel calisiyo, emeginize saglik oncelikle. ilk etapta hemen sikayet gibi olmasin ama mkvod8'de yasadigim favorilere alma sorunu maalesef burda da devam ediyor.
Hic deneyeniniz oldu mu bilmiyorum ama arka arkaya 2 linki favoriye alamiyorsunu, 2.link icin P(+) ya bastigimda program kendini resetliyor, surekli girip cikman gerekiyor, ha keza daha onceden favoriye aldigin bi linke P(-) dediginde de yine ayni reset olayiyla karsilasiyosun.
Kolay gelsin.
Teşekkür Edenler:
(21-10-2016, Saat: 01:07)kerryking Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod9'u indirdim, portal kurulumunu yaptim, gayet guzel calisiyo, emeginize saglik oncelikle. ilk etapta hemen sikayet gibi olmasin ama mkvod8'de yasadigim favorilere alma sorunu maalesef burda da devam ediyor.
Hic deneyeniniz oldu mu bilmiyorum ama arka arkaya 2 linki favoriye alamiyorsunu, 2.link icin P(+) ya bastigimda program kendini resetliyor, surekli girip cikman gerekiyor, ha keza daha onceden favoriye aldigin bi linke P(-) dediginde de yine ayni reset olayiyla karsilasiyosun.
Kolay gelsin.

Bende test ettim sorun yok.
Bir link favoriye ekledikten sonra eklendi uyarısını bekleyin ve ikincisini ekleyin.
Ekleme tamamlanmadan yaptığınızdan olabilir.
Teşekkür Edenler:
(21-10-2016, Saat: 01:12)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-10-2016, Saat: 01:07)kerryking Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod9'u indirdim, portal kurulumunu yaptim, gayet guzel calisiyo, emeginize saglik oncelikle. ilk etapta hemen sikayet gibi olmasin ama mkvod8'de yasadigim favorilere alma sorunu maalesef burda da devam ediyor.
Kolay gelsin.

Bir link favoriye ekledikten sonra eklendi uyarısını bekleyin ve ikincisini ekleyin.

Mkvod 8'de zaten herhangi bir uyari cikmiyodu "eklendi" tarzinda, 9'da cikiyo, bekliyorum, ardindan 2.link icin P+ ya bastigimda uygulama kendini kapatiyor.
Not: Netcast kullaniyorum.
Cok hayat memat bi sorun degil fakat dizi bolumleri icin cok faydali olurdu pesi sira fav'lamak Wink
Tesekkurler.
Teşekkür Edenler:
(21-10-2016, Saat: 02:35)kerryking Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-10-2016, Saat: 01:12)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Kolay gelsin.

Mkvod 8'de zaten herhangi bir uyari cikmiyodu "eklendi" tarzinda, 9'da cikiyo, bekliyorum, ardindan 2.link icin P+ ya bastigimda uygulama kendini kapatiyor.
Not: Netcast kullaniyorum.
Cok hayat memat bi sorun degil fakat dizi bolumleri icin cok faydali olurdu pesi sira fav'lamak Wink
Tesekkurler.

Guclu portalda yapiyorsaniz bu sorun olabilir.
Favotiye aldiginiz linklere tam yolu ile ornek verirseniz bakayim.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , kerryking , kadir1964
döküman yok arkadaslar ben sıfırdan nasıl yapıcam?

Tam olarak ne işe yarıyor lütfen bılgılendırın ?
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 174,849 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,494 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,359 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,474 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: