Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
(22-10-2016, Saat: 13:06)muce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod9 yükledim elinize sağlık. Tv 42lb652v model. Ayarlar bölümünde aşağı yukarı yapamıyorum ve değiştirme de yapamıyorum. Play tuşuna iki kere basınca da tv ye dönüyor son açık olan kanalı gösteriyor.

Yukarı aşağı tuşları ile alan değiştirebilirsiniz.
Değiştirmek istediğiniz kısma gelince OK tuşuna basarak değerini değişitirebilirsiniz.
Sanal klavyenin çıktığı kısımları geçmek için BACK tuşuna basın bir sonraki değere gelecektir.
En sonda SAVE ve BACK yapın.
Teşekkür Edenler:
(22-10-2016, Saat: 15:50)onderee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar.

LG üzerinden mkvod9'u yükledim. Portallar.xml indirip mac adresimi nokta olmadan yazdım ve upload ettim. TV'ye yandex dns'i atadım. Ama ne yaptıysam portal listesine "YOUR LİST" veya senin listen kısmı gelmedi. Default listeler mevcut. Girdiğimde cnn ile başlayan 8-10 içerik var sadece.

Sen MKIPTV yi kurmuşsun.
MKVOD u kuracaksın.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
(22-10-2016, Saat: 13:38)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-10-2016, Saat: 13:06)muce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod9 yükledim elinize sağlık. Tv 42lb652v model. Ayarlar bölümünde aşağı yukarı yapamıyorum ve değiştirme de yapamıyorum. Play tuşuna iki kere basınca da tv ye dönüyor son açık olan kanalı gösteriyor.

Yukarı aşağı tuşları ile alan değiştirebilirsiniz.
Değiştirmek istediğiniz kısma gelince OK tuşuna basarak değerini değişitirebilirsiniz.
Sanal klavyenin çıktığı kısımları geçmek için BACK tuşuna basın bir sonraki değere gelecektir.
En sonda SAVE ve BACK yapın.
back tuşuna basılınca geri donuyor ama aşağı yukarı ve ok tuşları çalışmadı
Teşekkür Edenler:
selam . beyler bende çoğu film yükleniyor deyip açılmıyor. başka ne yapmam lazım.
unutulanlar dışında yeni bir şey yok. 
Teşekkür Edenler:
(23-10-2016, Saat: 00:29)Bobmarley__112 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selam . beyler bende çoğu film yükleniyor deyip açılmıyor. başka ne yapmam lazım.

Dns değiştirip birde öyle deneyin.Webos 2 serilerinde bu olayı sık sık yapmaktadır.Yada izlemeye çalıştığınız linkler ölmüştür.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
Cok guzel calisma ellerinize saglik
Teşekkür Edenler: #mkvod
Önceki mkwodlarda yeni portal gelince otamatik olarak gözüküyordu mkwod9 da portal listesini kendimiz upload ediyoruz yeni portal eklenirse tekrar mı portal listesini upload edeceğiz
Teşekkür Edenler:
lıste kısmı gozktu bu sefer fılm tıklayınca yuklenıyor dıye donuyor sadece
Teşekkür Edenler:
(23-10-2016, Saat: 11:29)uur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önceki mkwodlarda yeni portal gelince otamatik olarak gözüküyordu mkwod9 da portal listesini kendimiz upload ediyoruz yeni portal eklenirse tekrar mı portal listesini upload edeceğiz

Evet
Teşekkür Edenler:
(23-10-2016, Saat: 12:10)nikmacro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: lıste kısmı gozktu bu sefer fılm tıklayınca yuklenıyor dıye donuyor sadece

Dns değiştirin. Yandex dns kullanin.
Link ölüde olabilir.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 174,850 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,495 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,360 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,475 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: