Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
İzlemeye çalıştığınız linklerin kendi sorunlarından dolayı kesilmeler yaşanmaktadır.Proğram ile alakası yoktur.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod , xkah , #sorgumurat , abbaas
Mkvod 9 a kablosuz görebildiğim halde kablolu giremiyorum mac kaydı iptal edilmiş onla alakası olabilir mi?
Teşekkür Edenler:
(23-03-2017, Saat: 09:43)myefsane Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod 9 a kablosuz görebildiğim halde kablolu giremiyorum mac kaydı iptal edilmiş onla alakası olabilir mi?

Üstadlar, izninizle ben cevap vereyim, bildiğim yerden çıktı soru: 

Kablosuz ve kablolu mac adresleri farklıdır. Yani televizyonunuzun iki tane mac adresi var. Kablosuzu kaydetmişsiniz. Kablolu bağlantı için de mac adresini kayıt ettirmeniz gerekiyor.
Teşekkür Edenler: #mkvod
(23-03-2017, Saat: 09:51)MIZIKCI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-03-2017, Saat: 09:43)myefsane Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod 9 a kablosuz görebildiğim halde kablolu giremiyorum mac kaydı iptal edilmiş onla alakası olabilir mi?

Üstadlar, izninizle ben cevap vereyim, bildiğim yerden çıktı soru: 

Kablosuz ve kablolu mac adresleri farklıdır. Yani televizyonunuzun iki tane mac adresi var. Kablosuzu kaydetmişsiniz. Kablolu bağlantı için de mac adresini kayıt ettirmeniz gerekiyor.

Mac kaydi yaptirmaniza gerek yok.
1. Sayfadan portallar.xml yi indirip yeni mac adresinize göre işlem yapin
Teşekkür Edenler: /ismailglr , #OKAN PORTAL , abbaas , #Okifioktay
herşey için teşekür ederim
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #OKAN PORTAL
Kablolu mac adresini yükledim portallar değişti ama kablosuz mac adresini yükleyemedim "Dosya yüklenemedi. IP uyuşmazlığı. Lütfen tv ile aynı ağda olan bilgisayardan yükleme yapın." diye uyarı verdi kablosuz ağ kurmam mı lazım pc kablolu ondan mı kabul etmedi?
Teşekkür Edenler:
(02-04-2017, Saat: 17:05)Alperen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kablolu mac adresini yükledim portallar değişti ama kablosuz mac adresini yükleyemedim "Dosya yüklenemedi. IP uyuşmazlığı. Lütfen tv ile aynı ağda olan bilgisayardan yükleme yapın." diye uyarı verdi kablosuz ağ kurmam mı lazım pc kablolu ondan mı kabul etmedi?

Önce Kablosuz ile bağlanın sonra mkvodu açın ve yüklemeyi yapın.
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , acemi iste , #sorgumurat
Ustalar herkesin emegine sağlık... guclu cafe de yabancı dizilerin neredeyse tamamında mkvod u çalıştırmaya başladığımızda yükleniyor link alındı lütfen bekleyin yazıyor ama hemen sonrasında tanımlanamayan hata yazıp orada kitleniyor ve açılmıyor... hiçbirşey seyredemez olduk. 15 gün öncesine kadar seyredebiliyorduk ama artık izleyemiyoruz... dns ayarımız yandex dns... bu konuda ne yardımınız olabilir mi
Teşekkür Edenler:
(03-04-2017, Saat: 21:19)defne Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustalar herkesin emegine sağlık... guclu cafe de   yabancı dizilerin neredeyse tamamında mkvod u çalıştırmaya başladığımızda    yükleniyor link alındı lütfen bekleyin  yazıyor ama hemen sonrasında tanımlanamayan hata yazıp orada kitleniyor ve açılmıyor... hiçbirşey seyredemez olduk. 15 gün öncesine kadar seyredebiliyorduk ama artık izleyemiyoruz... dns ayarımız yandex dns... bu konuda ne yardımınız olabilir mi

Google dns deneyin,modemi ve tv yi kapatıp tekrar açın.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , #sorgumurat
Ustalar hepinize öncelikle kolay gelsin. Bir kaç gündür iptv ler açılmıyor. yeni portalları da yükledim. acaba sorun mu var? Hayırlı günleriniz olsun.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 174,852 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,499 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,362 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,475 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: