Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
Merhaba,

Şimdiye kadar sorunsuz kullanıyordum. Şimdi

1 listeniz

Tıklayınca

Dosya Bulunamadı

Hatası veriyor. Ne yapmam lazım?

Teşekkürler
Teşekkür Edenler:
(28-04-2017, Saat: 19:53)Xoansis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Şimdiye kadar sorunsuz kullanıyordum. Şimdi

1 listeniz

Tıklayınca

Dosya Bulunamadı

Hatası veriyor. Ne yapmam lazım?

Teşekkürler

Bağlantı değiştirdiyseniz(kabloludan-kablosuza veya tersi) mkvod ayarlarda görünen mac adresine göre yeniden yükleme yapın.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
Teşekkürler kablosuza geçmişim. Yanlış alarm.
Teşekkür Edenler:
Video vs sorun yok. fakat ip tv lerin hiç biri açılmıyor.
Tanımlanamayn hata yazıyor. Neden yapar bu işlemi ?
Teşekkür Edenler:
(30-04-2017, Saat: 22:00)hknnnn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Video vs sorun yok. fakat ip tv lerin hiç biri açılmıyor.
Tanımlanamayn hata yazıyor. Neden yapar bu işlemi ?

Acmaya calistiginiz link olu olabilir.
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL , #sorgumurat
selamlar Adult portallarını nereden ve nasıl yüklerim acaba... daha önce usb den kullanıyordum. şimdi listeniz bölümünde belirli portallar var buray ilave edebilirmiyiz
Teşekkür Edenler:
(02-05-2017, Saat: 18:32)skrbck Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selamlar Adult portallarını nereden ve nasıl yüklerim acaba... daha önce usb den kullanıyordum. şimdi listeniz bölümünde belirli portallar var buray ilave edebilirmiyiz

MKVOD uygulamasından +18 içerikler kaldırılmıştır.açıklama http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...60#pid9760
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
Usta Netcastlarda openload pair ekleyin diye uyarı veriyor. Sorun ne olabilir. Bir de mkvod 10 galiba rafa kaldırdın, bazen bakıyorum bir gelişme var mı diye ; ama geri tuşuna bastığımda mkvoddan komple çıkıyor. Haberin olsun
Teşekkür Edenler:
openload sürekli değişikliğe gittiği için kalıcı parser yazılamıyor. bizzat openload sitesi 3. uygulamalarda openload linklerinin açılabilmesi için pair işlemini bir bakıma mecbur koşuyor. uygulamada bulunan openload linklerini izleyebilmek için http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...9#pid12679 mesajda anlatıldığı gibi pair işlemi yapmalısınız.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , akro72
(04-05-2017, Saat: 22:03)akro72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usta Netcastlarda openload pair ekleyin diye uyarı veriyor. Sorun ne olabilir. Bir de mkvod 10 galiba rafa kaldırdın, bazen bakıyorum bir gelişme var mı diye ; ama geri tuşuna bastığımda mkvoddan komple çıkıyor. Haberin olsun

(04-05-2017, Saat: 22:14)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: openload sürekli değişikliğe gittiği için kalıcı parser yazılamıyor. bizzat openload sitesi 3. uygulamalarda openload linklerinin açılabilmesi için pair işlemini bir bakıma mecbur koşuyor. uygulamada bulunan openload linklerini izleyebilmek için  http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...9#pid12679 mesajda anlatıldığı gibi pair işlemi yapmalısınız.

Mkvod 10 a bu aralara bakamıyorum.
Android uygulamaların güncellemeriyle ilgileniyorum.

Not: mkvod10 u açtığınız da uygulama mkvod9 dan çıkmaktadır.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , akro72 , #sorgumurat , abbaas

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 174,852 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,500 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,364 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,477 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: