Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
(09-10-2017, Saat: 20:13)mkVOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-10-2017, Saat: 19:59)sansibar76 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Portalardan Tv seyrediyordum...LISTENIZ yazan yerden portalar ulasiyordum....kanalar cikmayinca yeniden Liste eklemek istedim...denedim...fakat simdi LISTENIZ yazan yerden giris yapamiyorum...dosya bulunamadi diyor..

1. Sayfada anlatildigi gibi portallari yukleyin.
Portalar yüklendi.....Fakat....portalardan ne Tv ne Film izleniyor...Bagismi yapmak gererkiyor
Teşekkür Edenler:
hiçbir linkin açılmaması normal değil dns değiştirerek deneyin,modemi resetleyin ve varsa güvenli interneti kapatın.uygulamada bulunan her link çalışacak diye birşey yok,malesef telif yüzünden birçok link zamanla siliniyor.ayrıca bir çok portal sahibi arkadaş malesef portallarını güncellemeyi bıraktı bu yüzden hala güncellenen portalları kullanmayı deneyin güclü portal,alper portal gibi.
Teşekkür Edenler: acemi iste , /ismailglr , #Okifioktay , #sorgumurat , #mkvod
merhaba ben portalları yukledım ama hıc turk kanalı cıkmıyo.
Teşekkür Edenler:
(11-10-2017, Saat: 19:35)retlayn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba ben portalları yukledım ama hıc turk kanalı cıkmıyo.

izlemeye çalışıpta,izleyemediğiniz neresi ise,tam yol belirtiniz ki;kontrol edilebilsin.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod , #OKAN PORTAL
Ya arkadaşlar kolay gelsin. Mkvod uygulamasını Arçelik Smart UHD lere de yükleyebiliyor muyuz acaba bilen lütfen söyleyebilir mi...
Teşekkür Edenler:
(21-10-2017, Saat: 16:55)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya arkadaşlar kolay gelsin. Mkvod uygulamasını Arçelik Smart UHD lere de yükleyebiliyor muyuz acaba bilen lütfen söyleyebilir mi...

hayır yükleyemezsiniz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Arkadaşlar deneme süreniz sona erdi yazısı çıkıyor nasıl yok edebilirim.
Daha fazla bilgi için mkiptv@gmail.com yazdım ama cevap alamadım
Teşekkür Edenler:
(21-10-2017, Saat: 23:07)çobanyıldızı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar deneme süreniz sona erdi yazısı çıkıyor nasıl yok edebilirim.
Daha fazla bilgi için mkiptv@gmail.com yazdım ama cevap alamadım

Mac numaranızı yazarak mkiptv@gmail.com'a mesaj atın,mutlaka geri dönüş yapılır.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
Merhabalar sony android smart tv lerde izleyebiliyor muyuz acaba ? Yardim
Teşekkür Edenler:
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...2#pid15372 bu mesajda yazılanları uygulayın ve lütfen olumlu yada olumsuz sonucu foruma yazın.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , #sorgumurat , #OKAN PORTAL

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 174,910 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,507 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,381 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,489 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: