Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
(25-02-2018, Saat: 14:56)eczane Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod u açtığımda deneme süreniz dolmuştur iletisi alıyorum.tarafinizla iletişime geçmem isteniliyor.sorunun giderilmesi icin ne yapmam gerekli acaba

İletişime geçip katkıda bulunmanız gerekiyor bir defaya mahsus gönlünüzden ne koparsa sonra istediğiniz kadar kullaniyorsunuz
Teşekkür Edenler:
Arkadaşlar benim tv mkvoda girmiyor hatami var acaba youtube internete giriyor mkvoda tiklıyorum amblem var sadece
Teşekkür Edenler:
Genel bir problem vardir duzelmesini bekleyin lütfen.
Teşekkür Edenler: sefaizmir1956 , #Okifioktay
Tamam hocam düzeldi çalışiyor
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
merhaba iyi günler mkvod uygulamanızdaki portalların çoğu güncel değil yada çalışmıyor güçlü cafe nkaptan portal haricinde stabil çalışan kalmadı gibi birde arama motoru olabilirmi aradığımızı aramak bayağı zor oluyor yada güncel portal listeniz varmı teşekkürler yinede emeğinize saygılar....
Teşekkür Edenler:
(12-03-2018, Saat: 18:26)turnalar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba iyi günler mkvod uygulamanızdaki portalların çoğu güncel değil yada çalışmıyor güçlü cafe nkaptan portal haricinde stabil çalışan kalmadı gibi birde arama motoru olabilirmi aradığımızı aramak bayağı zor oluyor yada güncel portal listeniz varmı teşekkürler yinede emeğinize saygılar....

Portallar otomatik güncellenmektedir.
Bazı portal sahipleri belirttiğiniz gibi işlerinin yoğunluğundan portalları güncelleyemiyor.
1. sayfadan portal listesinin son halini(eklenen tüm portalları) indirip yeniden yükleyin.
İsterseniz listeyi kendinize göre düzenleyip yükleyebilirsiniz.
Kaldırmak istediğiniz portalı kaldırabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur , mngma44 , #sorgumurat , sefaizmir1956
mkVod usta... (LG 5500 TV, Superonline 25 MB fiber internet) son 1-2 aydır denediğim bir çok diziyi çalıştıramıyorum. Hiç bir hata vermediği halde siyah ekranda bekleyip duruyor. Sağ alttaki çekim 0 ms gösterip duruyor. (Bazen dakikalarca beklediğim bile oldu.) Sorun neden kaynaklanıyor olabilir yardım ederseniz sevinirim.
(Tablet veya bilgisayardan çeşitli internet sitelerine girerek dizileri seyredebiliyorum , yani internetim de sıkıntı yok.)
Teşekkür Edenler:
(13-03-2018, Saat: 10:39)simonet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkVod usta... (LG 5500 TV, Superonline 25 MB fiber internet) son 1-2 aydır denediğim bir çok diziyi çalıştıramıyorum. Hiç bir hata vermediği halde siyah ekranda bekleyip duruyor. Sağ alttaki çekim 0 ms gösterip duruyor. (Bazen dakikalarca beklediğim bile oldu.) Sorun neden kaynaklanıyor olabilir yardım ederseniz sevinirim.
(Tablet veya bilgisayardan çeşitli internet sitelerine girerek dizileri seyredebiliyorum , yani internetim de sıkıntı yok.)
Tam yol belirtmezseniz yardimci olamam.
Benim sizler gibi uygulamayi kullanma zamanim olmuyor.
Siz sorunlari net olarak belirtmezseniz linkleri tek tek kontrol edemem.

Linkin acilmamasi konusunda internet hızının bir etkisi yoktur.
Sorun parse kaynakliysa duzeltirim.
Bunun disinda link ölü olabilir.
Tv niz linki desteklemiyordur.
Dns degistirmeniz gerekebilir.
Teşekkür Edenler: /onur
mkvod u lg tv ye yeni yükledim. şu anda sadece youtube videoları seyretmek için kullanıyorum (eski smart tv olduğu için tv nin youtube uygulaması otomatik silindi)
mkvod un üstünde TRİAL yazıyor. bir süre sonra kullanamayacak mıyım? yoksa başka birşey mi bu?
yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler
Teşekkür Edenler:
(13-03-2018, Saat: 16:27)mkme Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkvod u lg tv ye yeni yükledim. şu anda sadece youtube videoları seyretmek için kullanıyorum (eski smart tv olduğu için tv nin youtube uygulaması otomatik silindi)
mkvod un üstünde TRİAL yazıyor. bir süre sonra kullanamayacak mıyım? yoksa başka birşey mi bu?
yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

Arama modullerini kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz.
Bağış hakkında bilgi almak için mkiptv@gmail.com a yazın lütfen.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat , abbaas

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 174,883 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,505 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,374 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,484 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: