Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 128 Oy - Ortalama: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ
Geri düzeltildi. - evet (gerçi liste başına dönmek yerine listedki en son seyrettiğimize dönse daha iyi olur)
m3u okuma düzeltildi. - evet
local okuma düzeltildi. - evet (en çok buna sevindim)

emeğine sağlık.
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Geri düzeltildi.
m3u okuma düzeltildi.
local okuma düzeltildi.
gdoc-gdrive-estream link alımı düzeltildi.

Not: Kırmızı butona mouse ile basarak yeniden yükleyin.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , #sorgumurat , /*GuCLu
Kirmizi tusa basinca soyle bir sey cikiyor. MKIPTV Yeniden yukleniyor diye. Onun ismi degismesi lazım sanırım. Ben simdi kırmızı tustan sonra denedim rasgele bolumu cok olan bir yabanci dizi 2.sezon 10 bolumdeyken geri geldim bir sonrakine rahat geciliyormu diye. Yine listenin basina atti yeniden asagi inip bolumu buldum.

GuCLu Cafe VIP çok yakında...
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Uyarida cikan yaziyi degistirim.
Ama listede secilen son link haline getiremem.
Dun chatte neden oldugunu aciklamistim.
Linkler farklibyerlerde oldugu icin vede eger bir link acilmaz veya gec acilirsa uygulamanin kararliligi bozulmakta.
Daha oncede telfon uygulamasinda kaldigi yer aktif idi bu seferde dedilerki neden başa gelmiyor.
Kisacasi böyle kalacak.
Kaldiginiz yere hizli ulasmak icin sag sol oklari kullanarak sayfa atlayabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay , acemi iste , /*GuCLu
Kimmiş usta o kaldığı yerde kalmasın başa dönsün diyenler. Sanırım programı hiç bizim kadar aktif kullanmayanlardır. İşin hızlı ve pratiği neyse onu gözardı edip söylüyoruz biz. Neyse olmuyorsa zorlamanın anlamı yok sonuçta program kullanılıyor mu kullanılıyor. Ama sırf bu geri gelme işi için embed gerektirmeyen dizileri vs. başka uygulamadan bakıyorum bilgin olsun.

GuCLu Cafe VIP çok yakında...
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Bunun için ayarlara bir seçenek eklerim.
Aslında tv de player ekranın kırmızı tuşa basarak son aktif listeye son konumu ile ulaşılabiliyor.
Kendi player ımı yazarsam androiddede olur.
Teşekkür Edenler: /onur , #sorgumurat
usta belki tv de kararsızlığa neden olan uygulama androidboxda sıkıntı yaratmaz işin teknik kısmını bilmiyorum ayar işi zormudur kolaymıdır v.s. ama eğer kolay ise bir deneme yapalım gece yarısı istersen.
Ara
Teşekkür Edenler: /*GuCLu
2-3 gun once telefondan izleyebiliyordum. Şu an telefondan açilmiyor.
Ara
Teşekkür Edenler:
Programda sıkıntı yok,şimdi denedim,normal çalışıyor.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:
oktay abininde dediği gibi bir sıkıntı yok bu arada telefonda neden box sürümünü kullanıyorsunuz telefonda bu sürümü kullanmak zor olabilir. kullanış açısından mkvod3 uygulamasını telefonunuza kurup onu kullanmanız daha iyi sonuç verir Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD3 Android Sürümü(Telefon/Tablet Sürümü) mkVOD 148 44,212 3 saat önce
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi