Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.93/5 - 152 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ
şimdi denedim herhangi bir sıkıntı yok indirme linklerinde.varsa güvenli internet,virüs programları,adblock v.s. kapatın.yine olmazsa farklı tarayıcılarda indirmeye çalışın.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Amazon Fire TV- stick de denedim acilisi Güzel ama bircok dizi ve filimler acilmiyor
Örnegin kanal d dizileri izlemek istedigimde acmiyor
Filim güclü portal filimler izlemek istedigimde openload harici olanlar acilmiyor

Ayarlara girilmiyor
Teşekkür Edenler:
İlginiz icin tesekkurler ama iki dosyayı da indiriyorum ama android acılamıyor hatası veriyor dosyalarda sıkıntı olabilirmi acaba.
Teşekkür Edenler:
Dosyalarda sorun yok.Cihazınızın sonradan eklediğiniz programları,internetinizin aile koruması olup olmadığını,bilinmeyen kaynaklara izin verilip verilmediğini kontrol edin.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkVOD , /onur , mkalyon , #OKAN PORTAL , #sorgumurat
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Teşekkür Edenler:
şimdi kontrol ettim linklerde bir sıkıntı yok.varsa güvenli internet,virüs ve reklam engelleyiciyi kapatın.yine olmazsa farklı Browserlarda deneyin.ben firefox ve choreme dan denedim sıkıntısız indiriliyor.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat , #mkVOD
Link sanırım ölü açılmıyor
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkler sağlamdır.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , #sorgumurat
selam. Android tv, apk i fire stick e yukledim fakat hic bir sey acamadim. Link alinamadi deyip duruyor. fakat Box apl i yuleyince calisiyor ama ekran duzeni bozuk cikiyor. bu knoda bir yardimci olabilirmisiniz?
Teşekkür Edenler:
Ayarlarda screen değişikliği yaptiktan sonra kaydedin ve öyle deneyin.
1. Sayfadaki Her iki surumude deneyin
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , binbasim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD3 Android Sürümü(Telefon/Tablet Sürümü) mkVOD 169 54,152 12-12-2017, Saat: 20:58
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi