Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 84 Oy - Ortalama: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
O kısımlar mouse ile kullananlar için Guclu.
Ayarlar şu an box için çok bir şey ifade etmiyor.

fragman a örnek lütfen
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: /*GuCLu , /onur
Fragmana örnek,

Film Cafe, Hdfilmcehennemi, Yeni Eklenenler, GERNİKA, Fragman, içinde normalde İZLE mi IZLE mi ne yazıyor boxta !a/c

Birde başka yazım var biraz yukarlarda onlarıda okumuşsundur sanırım usta, tek bunu alıntı yapınca okumadın sandım.

Yeni denk geldikçe yeni mesaj yerine edit yapıyorum.

Filmgo modülde Lost kategorisi yerine çince yazıyor. SUPERNATUREL yerine ICALQ tersten yazılmış harf. TRANSFORMERS yerine M HSIR yazıyor arada köprü simgesi var.

Yabancı Dizi Cafe diziay modülündeki ALCATRAZ kategorisi bomboş yazısız geliyor.
Diziay modülü HOMELAND kategorisi yerine C yazıyor. HOSTAGES kategorisi yerine de çince a yazıyor. LUCK kategorisi yerine -@ı yazıyo.
yeni aynı diziaymodülündeki PREACHER kategorisi yerine =q yazıyor. ROSEWOOD kategorisi yerine Dçince yazıyor. Birde bazı modüllerin kategorileri arasında isim arasına mk01mk yazıyor. Örnek diziay modülü JONATHAN STRANGE & MR NORRELL kategorisi başlığında. Buradan anladığım film isminde & simgesi varsa onu değiştiriyor.
Teşekkür Edenler: /onur
Cihazlar çin malıya ondandır belki Smile
Bakacağım.
Teşekkür Edenler: /*GuCLu
Güçlü senin bu php lere bakabilir misin?
utf-8 formatında mı? sanırım ansi formattan kaynaklanıyor.
ansi ise utf8 olarak kaydedip deneyebilir misin?
Isimlerdeki hata giderildi. Aslinda hata degil ama google tv php ile gelenleri ozel code gibi algiliyor.
Bende ufak bir hile yaptim. Ama hala cikabilir.
Digerlerinede sonra bakacağım.
Benim phplerin hepsi UTF-8 Bom olmadan. 1254 olan siteleri bile UTF-8 e dönüştürüyorum yoksa modül çalışmıyor zaten.

Bu parantez içine alma işi iyi olmuş, yazdığım hataları ve yenisi varmı gözüme çarpmadı şuanlık.

* Mk Iptv portaldaki modüllerden ilk üç sıradakine girilmiyor, geri kalana giriliyor ancak onlarında youtube iptv haricindekilerin içeriğine girilmiyor. Örnek Canlı tr modülü kanal d

* Daily linkleri halen çalışmıyor yerli dizi modüllerinde. (Belki işlem yapmamışındır.)

* Ayarlar menüsüne menülerdeki gezdiğimiz gibi geçebilsek birde favori bölümü çalışırsa bu sürüm için yeterli olur başka embedlerde oynatırsa.

Sonraki versiyonda arama vs dahil edersin. Dahili oynatcısı örnek ijk player dahil edersin vs. Şuan aklıma gelen bunlar.
Teşekkür Edenler: #mkvod
Aklimdayken söyleyeyim öncede yazmıştım. Bir bölüme girerken, geri geldiğimizde listenin başına atıyor buda bazi bölümlerde gıcık oluyor. Örneğin yabancı dizi kutusunda dizi bölümleri çok kalabalık 36.siradaki dizi bölümünü izleyince bir sonraki bolum icin geri geldigimizde 1.siraya atiyor yeniden 37. sıraya gelmek zorundasin.
Teşekkür Edenler:
Bu arada seyirTURK android de ayarlar bölümüne de harici mouse gelemiyormusuk ve favoriler yokmuş incelemeyince haberim olmamis Smile şuan bu versiyon onu geçmiş benim görüşüm bu. Tabi bir kaç eksikte yapıldığında yemede yanında yat. Smile
Teşekkür Edenler:
Tv alacaklara eskiden samsung ve lg diyordum şimdi özelliklerine bakip şu android tv yi yada android uydu alicisi al diyorum. Şuan başkasını alip test ettiğim android uydu alicisi hem 4k tvleri açıyor hem cccam, oscam ne ararsan var. Hem kayıt özelliği hem android tv box.
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Bu uygulamanin stabil calismasi icin gerekli.
Mkvodu ilk hazirladigimda oyleydi ama portallar stabil olmayinca ve bazen baglanti pro lemlerin sorun yaratiyordu.
Normalde lg mkvodda rakam tuslayarak istedigin sirayi acabiliyorsun.
Bu özelliği ekleywcegim ama bazi kumandalarda rakam tuslari uok sanırım.
Bendekinde var.
Teşekkür Edenler: /*GuCLu , #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD3 Android Sürümü(Telefon Sürümü) mkvod 128 27,266 12-02-2017, Saat: 14:10
Son Yorum: mkvod
  MKVOD2 Android Sürümü mkvod 209 119,389 11-07-2016, Saat: 23:54
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi