Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.87/5 - 159 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ
selam bendede link alinamadi uyarisi veriyordu, birinci linktekini kurdum sorun halloldu emeginize saglik
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkVOD
merhaba arkadaşlar bende atlanta g5 mini var mkvod box ı nasıl yükleyebilirim birde atlanta store dan indirdiğim görüntüler altta çıkıyor şimdiden teşekkür edereim
Teşekkür Edenler:
1.mesajdaki uygulamaların ikisinide kurup deneyiniz.androidlerde apk kurulumu hep aynıdır aşşağıdaki video telefon için olsada androidboxlarda da harici uygulama kurulumunun nasıl yapılacağı anlatılmış.

Ekran konusuna gelince atlantalar sanırım sıkıntılı ,görünüm ayarlarından screen ayarlarıyla biraz oynayın belki düzelir.bende atlanta yok ama k2 pro androidde görüntü açısından herhangi bir sıkıntı yok.atlanta cihaz kullanan bir arkadaş varsa belki size yardım edebilir.Kolay gelsin.
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #Okifioktay , acemi iste , #sorgumurat
kolay gelsin arkadaşlar philps android tv mkvod yukledim calısıyor fakat ana ekranda kısayol gozukmuyor ısayol ana ekranda nasıl gosterebilirim. şimdiden teşekkurler
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Yeni versiyon yapılıyor o zaman görülecek. Şuanlık harici launcher kurarak içinde görebilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #sorgumurat , #Okifioktay , /onur , #OKAN PORTAL
Arkadaşlar cihazımı formatladim yenden kurdum ama gel gelelim kurduğumda karşıma bağış çıkıyor ney yapmam gerekir tsk
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Karsiniza cikan uyarida yazdigi gibi mkiptv@gmail.com ile iletişime geçin lütfen.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
Arkadaslar malesef dropbox daki sayfa acilmiyor.
Teşekkür Edenler:
şimdi denedim linklerde bir sıkıntı yok,dosyalar iniyor. farklı tarayıcılar deneyin.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #mkVOD
Modem ve cihazınızı kapatıp tekrar açın.Çalışması gerekir,çalışmıyor ise,server üzerinde bakım çalışması vardır yada program üzerinde bir düzenleme.Bir müddet sonra tekrar deneyin.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , #sorgumurat

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD3 Android Sürümü(Telefon/Tablet Sürümü) mkVOD 180 58,707 04-01-2018, Saat: 21:52
Son Yorum: yeşil timsah

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: teknik80, 2 Ziyaretçi