Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.86/5 - 160 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
sonuçta androidbox dediğim uydu alıcıı değil şu tv ye takılan harici android kutulardan. sanırım ona da androıd box sürümünü yükleyeceğiz
Teşekkür Edenler:
farketmez androidlerde apk yüklemek hep aynıdır.sadece bazı cihazlar google yada kendi marketleri hariç uygulama yüklenmesini kısıtlarlar o zaman sorun oluşur.1.mesajdaki ilk linkten indirip kurabilirsiniz.
Teşekkür Edenler:
File browser kullanmak gerekiyormus tesekkurler cozdum . Bakalim portallar yuklenecek mi
Teşekkür Edenler:
Ustad android box ta da bagış yaparak extra portalı izleyebiliyor muyuz. Ben bagıs yapip smart tv den izliyordum. Simdi android box icin de aynı seyi mi yapmaliyim ?
Teşekkür Edenler:
daha önce mkvod uygulamasına bağış yaptıysanız android için tekrar bağış yapmanıza gerek yok. mkiptv@gmail.com bu mail adresiyle iletişime geçiniz.
Teşekkür Edenler:
720 yayınlarda dahi donmalar yasiyorum. Mx player kullaniyorum. Smart tv de bu sorunlar yoktu. Internet hızim iyi. Androidboxtan mi acaba? Bir de screen ayarı tv mi box mu olacak? Video quality 720 mi 10i0 mi secilmeli. Tesekkurler
Teşekkür Edenler:
takılma donma tek bir sebebe bağlanmaz birçok etken vardır.bağlantı kalitesi,internet hızı ve trafik yoğunluğu,izlemek istediğiniz video kaynağının server kalitesi ve kısıtlamaları,kullanmış olduğunuz cihazın ram,işlemci gibi teknik özellkileri v.s.

bu konudaki 5. maddeyi okuyunuz.çok fazla etki etmesede yapabilecekleriniz maddenin sonunda yazılmış. Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

screen ayarı ise tamamen sizin keyfinize ve kullandığınız tv özellikleriyle ilgili.kendiniz deneyip beğendiğiniz ayarları seçin.
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #Okifioktay , #sorgumurat , KartalSPOR
Varmı bir gelişme ?
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register][/URL] <<
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Yeni sürümden bahsediyorsan bu ay sonuna kadar inşallah yayınlarım.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , /*GuCLu , /mngma44 , #sorgumurat
Herkese merhaba,
Philips android tvde mkvod daki portallardan 240p ve 360p youtube videolarını açmak istediğimde youtube uygulaması yüklü olmasına rağmen playstore yönlendiriyor ve videoları izleyemiyorum. 720p ve 1080p yi seçdiğimde herhangi bir playerdan videoları izleyebiliyorum. Bu sorunla karşılaşan var mı? Nasıl çözebilirim.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD3 Android Sürümü(Telefon/Tablet Sürümü) mkVOD 195 61,714 3 saat önce
Son Yorum: canox65
  MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV version 5 mkVOD 3 331 3 saat önce
Son Yorum: unaltarkan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi