Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımları kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 70 Oy - Ortalama: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ
Oynatma hatasi veriyor bende
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay
şimdi düzelmiş olması lazım.kısa bir analiz yapim,mkvod3 android uygulamasıyla aynı anda kısayollara ekleyemiyorum,mecbur ikisinden birisine appslardan girebiliyorum.kablosuz mause mkvod3 android sürümüne göre daha iyi tepki veriyor.ben güçlü ustanın aksine parantez içine alma işine sevmedim görünüş açısından hoş gelmedi bana (niye böyle yapmak zorunda olduğunu anlıyorum).birde videoda da görüleceği üzere çözünürlük seçeneği ekrana geldikten sonra mause ile geri yaptığınızda bazı xml lerde listeye değil direk menüye atıyor uygulama.ayrıca her sayfada 10 link görüntülenmesi bir taraftan kötü olmuş yaklaşık 500 linklik bir xml'nin ortalarındaki bir linke ulaşmak çok fazla uğraş gerektiriyor.o yüzden xml içerisinde arama özelliğinin eklenmesi çok önemli.son olarak afiş ve konu için bir ayarlama yapılsa iyi olur afiş büyük olunca konunun bir bölümü ekranda gözükmüyor.eyyorlamam şimdilik bu kadar Smile

NOT :Bizim öyle 1080p açacak internetimiz yok Smile
Ara
Teşekkür Edenler: /*GuCLu , #Okifioktay
Herkese gunaydin bunu Philips ve Sony 2016 android TV De kullanilabilirmi,
Ara
Teşekkür Edenler:
Evet kullanabilirsiniz. Başlığa bakmayin baslik aslinda Android Tv Box olmasi lazımdı. Ben philips android tv ye kurdum çalışıyor.
Teşekkür Edenler: #mkvod
2016 4k hangi modeli tavsiye edersiniz .birdepaneller 8 bit lg panelleri kaç bit acaba
Ara
Teşekkür Edenler:
Su tv al diye öneremem ama android tv alabilirsiniz devir artik onlarin. 16gb hafizali islemcisi iyi olan android 5 ve üstü, 200hz bir android tv isinizi görecektir.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay
Philips Android tv de ekran sorunu var tam oturmuyor.
Y4QbdA.jpg

6manv3.jpg
Teşekkür Edenler:
Philips Android tvde simdi ekrana oturuyor.

WbqRmq.jpg
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , /onur , #sorgumurat
1. sayfaya Philips android tv için link eklenmiştir.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: /onur , #sorgumurat , /*GuCLu , #Okifioktay , /mngma44
Arkadaşlar merhaba, öncelikle emeği geçen herkesin emeğine sağlık. Yeni bir Sony Android tv kullanıcıyım. İlk sayfada linkini verdiğiniz uygulamayı usb ile direk tv ye kurup kullanabilir miyim? Herhangi bir işlem, kanal listesi vs yapmama gerek var mıdır ?
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD3 Android Sürümü(Telefon Sürümü) mkvod 126 23,958 8 saat önce
Son Yorum: mkvod
  MKVOD2 Android Sürümü mkvod 209 115,017 11-07-2016, Saat: 23:54
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi