Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 143 Oy - Ortalama: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Kurabilirsiniz.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay , #OKAN PORTAL
boxta su hatayi veriyor: the connection to the server was unsuccesful.(file.//android_asset/www/index.html)
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Boxın internete bağlanmasını bekleyin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
PHILIPS ANDROID TV sürümünü Sony android yada beko android tv de test eden varsa yazsın da bizde tüm tvlerde çalıştığını bilelim bu versiyonun.
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #Okifioktay
Arkadaşlar ilk olarak mkvod_box uygulamasını indirip kurdum.fakat portalların içine girip film seçtiğimde kayıt oynatılamıyor hatası alıyorum.kablolu ethernet için mac adresimide kayıt ettirdim.ama sadece dns değiştirmeyi bulamadım.Sorun dns olabilirmi.Cihazım özellikleri şu
(2016 Newest X96 Android 6.0 Marshmallow 2GB +16GB Amlogic S905X Quad Core TV Box 2.4G Wifi 4K*2K HDMI 2.0A KODI Pre-installed )
Ara
Teşekkür Edenler:
player olarak mxplayer veya vlc player kullanın
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , vural78
s.a arkadaslar bende philips android tv aldım 43pus6501 serisini aldım mkvod nasıl yuklerim yardımcı olursanız sevinirim
Ara
Teşekkür Edenler:
1. mesajdaki philips tv için olanı indir usb ye at tvye tak. Bir file yani dosya açma programı ile usb ye gir tıkla yükle bu kadar basit. Standart geliyor zaten philips tvler içinde dosya programı yoksa bile philips marketten bir adet indirirsin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Kardeşim sen çözdün mu olayı.  bende de sendeki tv den var banada yardimci olursan sevinirim
Ara
Teşekkür Edenler:
Aynı TV den bende aldım... İlk sayfadan Philips için olan uygulamayı indirin... Tv ye kurmadan önce Apk dosyasını görebilmek için marketten bir dosya yöneticisi indirip kurmanız gerekiyor. Ben ES Dosya Yöneticisini kullandım mesela... mkvod uygulamasını kurduktan sonrada kablolu yada kablosuz hangisini kullanacaksanız mac adresini mkvodmk@gmail.com adresine mail atın... gün içinde hemen açılıyor program...

Ayrıca portallardaki iptv yada mediaları oynatabilmeniz için vlcplayer yada kodi gibi programları da kurmakta gerekiyor sanırım... Yerleşik player açamıyor bu uzantıları...
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD3 Android Sürümü(Telefon/Tablet Sürümü) mkVOD 150 47,066 25-09-2017, Saat: 15:26
Son Yorum: sorgumurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi