Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.93/5 - 152 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
iyi seyirler...
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , #OKAN PORTAL
Merhabalar değerli arkadaşlar ve ustalarım, Android Box'ta kullanmak adına bende gerekenleri yaptığımı sanıyorum ama son nokta da bir hata alıyorum..Portalları boxa atıyor ama içleri boş geliyor ve alttaki uyarıyı alıyorum

Çalma lstesi bulunamadı, Default liste yüklenecek..!!

Çözümü konusunda bilgi verebilir misiniz rica etsem
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Siz mkiptv box i kurmussunuz.
1. Sayfadan mkvod u indirip kurun portallar otomatik gelecektir.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay , fb_44
portalınızı mkvodda göremedim android uyducihazı kullanıyorum hangi portalın içinde!
Teşekkür Edenler:
mkvod un kodi sürümü çıkacakmı?
ayrıca android uydu cihazına mkvod u hangi sürüm yükleniyor...
Teşekkür Edenler:
android uydu alıcıları için ilk mesajdaki ilk link yani ''MKVOD_BOX'' olanı indirip kurabilirsiniz.kodi için ise şuanlık bir çalışma yok fakat android sürümleri için yakın bir gelecekte mkvod usta yeni bir sürüm yapacağını daha önce açıkladı.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Merhabalar bu uygulamayı amazon fire stick'e nasıl yada ne üzerinden yükleyebiliriz acaba?
Teşekkür Edenler:
sorunu çözdüm teşekkür ederim
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL
Ne gibi sorunla karşılaştınız ve çözümü nasıl buldunuz?,yükleme aşamalarını anlatırsanız,kullanıcı arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , /*GuCLu
Mkvod usta su geri butonuna bir çare bulsan iyi olacak. Yabanci dizi serilerinde bazen portallara bile dönüyor. Geçmişi hatirlasa en azindan kolay atlama olur.

GuCLu Cafe VIP çok yakında...
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD3 Android Sürümü(Telefon/Tablet Sürümü) mkVOD 167 53,775 2 saat önce
Son Yorum: sorgumurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi