Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 152 Oy - Ortalama: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Geri tuşu düzgün çalışmaktadır.
belki senin portalda oluyordur bu sorun.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: /*GuCLu
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Alper portalda,vizyon film,5.sırada hesaplaşma,çözünürlük 360p,izleme esnasında geri dediğimizde ,direk vizyon film yazan ana bölüme dönüyor.5.sıralama olan ilk sayfayı es geçip,bir önceki menüde kalıyor.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
O zaman Alper portalda sorun vardır Smile

Yeni sürümde düzeltirim yada bunda.
yeni sürümde lokal bölümünüde aktif etsen süper olur usta birde m3u lar çalışmıyor onada baksan Smile
Ara
Bütün sorunlar bizde Smile

GuCLu Cafe VIP çok yakında...
Teşekkür Edenler: /onur
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Bir rahat bırakmıyorsunuz ki yeni sürüm çıkarayım. Smile
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay
eee büyük başın derdi büyük olur derler Smile uygulama çok iyi aslında ama yukarıda sayılan 3 sorunu çözebilirsen çok daha kullanışlı olacak usta . daha öncede söylemiştim özellikle geri tuşu dizi,klip gibi kısa yayınları izlerken çok sinir bozucu olabiliyor.her klip veya dizi bitiminde liste başına gelmesi ve tekrar bulunduğumuz yere gelmek için uğraşmak belli bir süre sonra izleme zevkini azaltıyor.bu arada hala bekliyorum Smile
Ara
Teşekkür Edenler:
geri tuşunu şimdi deneyin.
mouse ile kırmızı butona basmalısınız.
Teşekkür Edenler:
evet şuan denediklerim portal başına atmıyor liste başına döniyor bu arada dün yazacaktım ama yenileme işlemi yapmadım diye yazmamıştım bu estream ve google docs linkleri için yapmış olduğun parserleri androidboxlarada uyguladınmı usta.bende çalışmıyorlar çünkü.
Ara
Teşekkür Edenler:
Geri düzeltildi.
m3u okuma düzeltildi.
local okuma düzeltildi.

Not: Kırmızı butona mouse ile basarak yeniden yükleyin.
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD3 Android Sürümü(Telefon/Tablet Sürümü) mkVOD 162 50,377 11 saat önce
Son Yorum: mkVOD

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi