Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 100 Oy - Ortalama: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ
mkvod bazi android box cihazlarda kumanda edilemiyor
örnek amazon fire tv de buna care bulamazmisiniz
mkvod u android box a attim calisiyor fakat bölümlere giremiyorum
Ara
Teşekkür Edenler:
Bende parali olani indirdim fakat Amoazon Fire stik te kumanda edilemiyor buna care bulun lütfen
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
1. Sayfada bulunan sürümleri deneyin lütfen.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.sayfada olanida denedim fakat MKIPTV yi kumanda etmiyor MKVOD oluyor fakat bana MKIPTV olani lazim onun icin indirdim fakat Amoazon Fire stik te kumanda etmiyi
Ara
Teşekkür Edenler:
Burasi mkvod konusu
Mkiptv icin
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD3 Android Sürümü(Telefon/Tablet Sürümü) mkvod 131 32,312 01-03-2017, Saat: 18:37
Son Yorum: korty
  MKVOD2 Android Sürümü mkvod 209 126,247 11-07-2016, Saat: 23:54
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi