Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 115 Oy - Ortalama: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
hemen hemen hepsi deyince sorununuza cevap bulamazsınız örnekler vererek sorununuza cevap arayın mesela benim aşşağıda verdiğim linkleri deneyip bu linklein çalışıp çalışmadığını yazınız.

güçlü kafe film kafe / filmizlesene/ yeni eklenenler/ kabustan gelen/ rad seçeneği
series portal/ yeni eklenen bölümler/ arrow 5.sezon part 21
alperportal/ vizyonfilms/ canavar kamyonlar türkçe dublaj
Alexvizyon/ istek portal/ olur olur bal gibi olur

lütfen direk bu verdiklerimi deneyin internetten film izlemek artık gün geçtikçe zorlaşıyor telif yüzünden birçok link çok kısa süre içerisinde siliniyor.ayrıca uygulamadaki openload linkleri izlemek içinse Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. bu konuda yazılanları uygulayınız.yukarıda yazdığım linkler çalışmıyor ise android uygulamalardan önbelleği ve verileri sil işlemi yapın.internet bağlantı ve dns ayarlarınızı kontrol edin google,yandex dns deneyin ve modeminizi resetleyiniz.

NOT: google 2 gün önce sistemsel bazı değişikliklere gitti bu yüzden birçok google videosunda sorun yaşayabilirsiniz bu yüzden sinemapol,diziay gibi modüllerde link alınmadı hatası alabilirsiniz.
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkVOD
onur hoca tesekkürler
fakat
MKVOD
android
Amazon fire stick icin uygun degil galiba sizin dediklerinizi aynen uyguladim dizi ve filmlere bakilamiyor
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
edit.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:
ilk verdiğim örnek (google videolarında bu aralar sıkıntı var dün çalışan link bugün çalışmıyor,çünkü sitedeki sistem değişmiş) harici, değerlerini samsung s4 telfonumdan ve k2 androidboxdan deneyip çalıştığına emin olduğum linklerdir.bu arada 1.mesajda 2 adet uygulama var ikisinide denediniz mi?

oktay abi mkvodun android sürümleri google playden indirilemiyor.mkiptv sürümleri google playden indirilebilir.
Ara
Teşekkür Edenler:
Onur ustam,kafa takılmış iptv işine.O yazdığım an linklerle uğraşıyordum.Düzelteyim.
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: /onur
Hocam Sony tv ler de yapabilir miyiz
Ara
Teşekkür Edenler:
Sony tv lere uyumlu değil.Ancak android tv niz varsa çalışacaktır.
Ara
Teşekkür Edenler: /onur
Alıntı:

isooakdemir adlı bir dostumuzun kardeş uygulamayı sony W855C android tv sine kurulumu nasıl yaptığı anlatımı yukarıdadır.sizde eğer televizyonunuz android ise bu şekilde mkvod uygulamasını kurmayı deneyebilirsiniz. eğer başarılı olabilirseniz nasıl yaptığınıza dair sony bölümünde resimli bir anlatım yaparsanız sizden sonra soracak arkadaşlara bir faydası olur kolay gelsin.
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD3 Android Sürümü(Telefon/Tablet Sürümü) mkVOD 135 38,805 26-06-2017, Saat: 12:45
Son Yorum: mkVOD
  MKVOD2 Android Sürümü mkVOD 209 137,936 11-07-2016, Saat: 23:54
Son Yorum: mkVOD

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi