Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 143 Oy - Ortalama: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Kendi portalınızı tüm kullanıcılara açmak için,mk ustaya özel mesaj atınız.Mkvod@gmail.com adresi ile iletişime geçiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: /onur , #OKAN PORTAL , #sorgumurat
İyi akşamlar, ben ilk sayfadaki linklerden indirme yapmak istiyorum fakat yeni sekme açılıp tekrar kapanıyor. Yardım lütfen
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
şimdi kontrol ettim hem bilgisayarda hemde android cep telefonunda indirme de herhangi bir sıkıntı yok.varsa bilgisayarınızdaki güvenlik programlarını,reklam engelleyici programları kapatın,farklı browserlar ile indirmeyi deneyin.
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #OKAN PORTAL , #Okifioktay
BUGUN SONY TV KD55XE9005 ALDIM ,SONY TV LERDE MKVOD VARMI YUKLEMEK ISTIYORUM LG TV VAR YUKLEDIM
Ara
Teşekkür Edenler:
eğer sony tv niz android ise 1.mesajdaki apk dosyasını indirip şu mesajda Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. yazılanları bir deneyin.eğer uygulamayı kurabilirseniz bir konu açıp resimli olarak paylaşırsanız sizden sonra kurmaya çalışacaklara yardımcı olmuş olursunuz.kolay glesin.
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkVOD , #sorgumurat

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD3 Android Sürümü(Telefon/Tablet Sürümü) mkVOD 150 46,886 25-09-2017, Saat: 15:26
Son Yorum: sorgumurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi