Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.91/5 - 112 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ(Google Play)
(08-12-2022, Saat: 23:21)forumcu89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkip ile ilgili bi sorunumu paylaşmak istiyorum. 12 saatlik test ip yayını aldım. Linklerimi mkip'in içerisine yolladım. yayın akışı gayet iyi. Fakat discovery kanallarından ses gelmiyor. Acaba ip serverlarıyla alakalı bir sorunmudur diye farklı bi playerda test ettim ondan ses geldi. Açıkçası farklı bi playerda kullanmak istemiyorum. 
Aldığım ses hatası aşağıdaki şekilde. 

https://www.hizliresim.com/rxeqx6z

Kullandığım cihaz mi stick. 

Sisteme mac adresiyle upload ettiğim xlm dosyam: https://dl.dropboxusercontent.com/s/c2b1.../ornek.xml

Ayrıca telefon için android surumu olan xtream apiyide denedim tv kanallarının hiç birini açmadı. https://www.hizliresim.com/eq3azfj

Mkiptv ayarlar player ayarlarından vlc yi seçip deneyin.
Teşekkür Edenler: forumcu89
Çok teşekkürler dediğiniz gibi VLC'yi seçince ses geldi.
Teşekkür Edenler:
IPTV kısmını çok severek kullanıyoruz. Emeği geçenlere çok teşekkürler.

IPTV için altyazı görüntüleme seçeneği açma imkanı var mı? Android TV ile bütünleşik gelen Live Channels otomatik altyazı oluşturabiliyor.

Bu yeteneği Mkiptv'deki en iyi video oynatıcı olan Mkvod'a getirme imkanı var mıdır?

Diğer oynatıcılar mkvod kadar kararlı ve hızlı çalışmıyor.
Teşekkür Edenler:
(17-12-2022, Saat: 16:12)barisg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: IPTV kısmını çok severek kullanıyoruz. Emeği geçenlere çok teşekkürler.

IPTV için altyazı görüntüleme seçeneği açma imkanı var mı? Android TV ile bütünleşik gelen Live Channels otomatik altyazı oluşturabiliyor.

Bu yeteneği Mkiptv'deki en iyi video oynatıcı olan Mkvod'a getirme imkanı var mıdır?

Yazdığınızdan tam olarak bir anlam çıkaramadım.
Iptv, mkiptv, mkvod, live ... o kadar farklı şeyler yazmışsınız ki hangi uygulama ve hangi konu belli olmuyor.

Mkiptv uygulamasından bahsediyorsanız mkiptv8 de exo player ve vlc player da altyazı ve ses dilini seçip değiştirebilirsiniz.
Link oynatılrkenn 2 defa ok yaparsanız altyazı ve ses dili menusu açılır ve linkiniz altyazı ve çoklu sese sahipse listelenir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur , #sorgumurat
(17-12-2022, Saat: 20:11)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-12-2022, Saat: 16:12)barisg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: IPTV kısmını çok severek kullanıyoruz. Emeği geçenlere çok teşekkürler.

Iptv, mkiptv, mkvod, live ... o kadar farklı şeyler yazmışsınız ki hangi  uygulama ve  hangi konu belli  olmuyor.

Mkiptv uygulamasından bahsediyorsanız mkiptv8 de exo player ve vlc player da altyazı ve ses dilini seçip değiştirebilirsiniz.
Link oynatılrkenn 2 defa ok yaparsanız altyazı ve ses dili menusu açılır ve linkiniz altyazı ve çoklu sese sahipse listelenir.

"MKIPTV üzerinden kanal izlerken otomatik altyazı oluşturma seçeneği var mı?" diye sormak istedim. MkIPTV8'deki exoplayer, vlc player gibi "external" oynatıcılar stabil değil ve yayın kalitesi düşük. "default" gelen dahili oynatıcıda ise altyazı desteği yok.

"Dahili oynatıcıya alt yazı oluşturma seçeneği getirebilir misiniz?" diye soruyorum.
Teşekkür Edenler:
(20-12-2022, Saat: 17:18)barisg Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-12-2022, Saat: 20:11)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Iptv, mkiptv, mkvod, live ... o kadar farklı şeyler yazmışsınız ki hangi  uygulama ve  hangi konu belli  olmuyor.

"MKIPTV üzerinden kanal izlerken otomatik altyazı oluşturma seçeneği var mı?" diye sormak istedim. MkIPTV8'deki exoplayer, vlc player gibi "external" oynatıcılar stabil değil ve yayın kalitesi düşük. "default" gelen dahili oynatıcıda ise altyazı desteği yok.

"Dahili oynatıcıya alt yazı oluşturma seçeneği getirebilir misiniz?" diye soruyorum.
Linkinizde gömülü altyazı varsa 2 defa ok tuşuna basarak gmrebilirsiniz.
Default player dediğiniz zaten gömülü exo player ve vlc player. External değildir. Ayarlara girip playee seçiminde görebilirsiniz .
Bunun dışında external altyazı oluşturma diye bir seçenek yoktur.
Teşekkür Edenler: humanist , #Okifioktay , #sorgumurat
Bir Android cihazda favoriye eklediğimiz IPTV kanal listesinin aynısını başka bir Android cihaza nasıl taşıyabiliriz? Favori kanal listesi hangi dosyada tutuluyor?
Teşekkür Edenler:
(28-12-2022, Saat: 15:38)barisg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir Android cihazda favoriye eklediğimiz IPTV kanal listesinin aynısını başka bir Android cihaza nasıl taşıyabiliriz? Favori kanal listesi hangi dosyada tutuluyor?

Taşıyamazsınız. Herhangi bir dosyada tutulmamaktadır.
Cihaz hafızasında tutulmaktadır
Teşekkür Edenler: #sorgumurat

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV Android sürümü(Google Play)(Telefon) mkvod 21 29,742 15-07-2021, Saat: 13:08
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: