Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 65 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ(Google Play)
Google play link dan android box indiremiyorum cihaziniza uyumlu degil diyor. Ne yapmam lazim bir apk dosyasi varmi indirebilecegimiz?
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. buradan deneyin.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
tv box'a mkiptv box yükledim ayarlarda host gireceğim yani (xtream gibi) bölüm yok. daha önce lg tv im vardı onda vardı bunda yok. ben mi yanlış yapıyorum. yeni sürümlerde xtream eklendi yazıyor.
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. anlatildigi gibi xtream api kullanarak xml olarak mac adresinize gore yukleme yapabilirsiniz.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #OKAN PORTAL

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV Android sürümü(Google Play)(Telefon) mkVOD 13 4,727 23-08-2017, Saat: 22:40
Son Yorum: yakamoz01

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi