Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 53 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NKAPTAN PORTAL İYİ SEYİRLER DİLER
Geçen sene bu zamanlar lgwebos tv almamla birlikte aynı anda mkvod info sitesi tanışmam aynı zamanlara geldi o gunden beri programı kurdum içinden çokça zaman filmler izledim özellikle güçlü cafeden bolca yabancı dizi izledim güçlücafe portala ayrıtyeten teşekkürler sonra bir boşluk zamanda kendi media playerimi oluşturayım dedim ve portal çalışmalarını başlattım webos tv de kendi tv imde çalışan linkler uzerinden bi portal hazırlamay çalıştım onur ustanın portal hazırlama ile ilgili konusundan bolca faydanlandım ona ayrıyeten teşekkür ederim başka sitelerden html alt yapısını öğrenerek bir şeyler yapmaya çalıştım inşallah hoşunuza gider şimdiden herkese iyi seyirler

mkvod yapısını sunana bizlere izlememiz için alt yapıyı kuran ustaya çok teşekkürler ayrıyeten bu sıtede paylaşım yapan  portal sahiplerine hepsine ayrı ayrı teşekkürler 

nkaptan portalında ve diğer portalda herkese iyi seyirler

not:Tamamen acemi işi hevesli olmam  bir şeyler öğretti . . .
Ara
nkaptan,aramıza hoşgeldiniz.Sizin gibi arkadaşlar sayesinde,mkvod dahada güçlenmektedir.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: /CLUBX , /onur , #mkVOD , /Serkanice , /*GuCLu
aramıza hoşgeldin umarım hevesin kaçmadan ve eğlenerek portalını büyütüp geliştirirsin,uygulamanın mutfağına geçince insan yapılan işin zorluğunu ve kıymetini daha iyi anlıyor.portalın hayırlı olsun,ayrıca güzel sözlerin içinde teşekkürler.
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /CLUBX , #mkVOD , /Serkanice , #sorgumurat , /*GuCLu
Hayırlı olsun. Bol bereketli paylaşımlar dilerim.
Teşekkür Edenler: /CLUBX , #mkVOD , #Okifioktay , /Serkanice , #sorgumurat , /onur
Hayırlı olsun.başarılar diliyorum!!
Ara
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #mkVOD , /onur , /CLUBX , /*GuCLu
Hayırlı olsun. Ben genelde gündüz nöbetçisiyim. Bu nedenle pek fazla portal sahibi arkadaçla denk gelemiyorum. Seninlede denk gelirmiyiz bilmiyorum. Bir ihtiyacın olursa mesaj at yeter.
Huh   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.     =>    [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]
Ara
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , /CLUBX , #mkVOD , /*GuCLu
nkaptan hayırlı olsun,başarılar...
Ara
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , /CLUBX , #mkVOD , /*GuCLu , #Okifioktay
Vizyon filmler altına
THE SİEGE OF JADOT VİLLE filmi eklenmiştir iyi seyirler

[URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register][/URL]
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur , #mkVOD , Kanoce , Tokluca , abbaas , #sorgumurat , /mngma44 , Çetin
ROBİNSON CRuSoE -ANİMASYON FİLM EKLENMİŞTİR

vizyon filmler altına

6BpNPUQhIgymmncLXLl19YJvUXN.jpg

Kahraman kaşif Robinson Crusoe, gemisi batınca tek başına bir adaya düşer. Ama adada pek çok hayvan türü yaşamaktadır; başka bir deyişle Robinson aslında pek de "tek başına" değildir. Bu adada yaşayan ve önceden hiç insanla karşılaşmamış olan hayvanlar için ise bu enteresan tür -başka bir deyişle insan- karada yürüyen bir deniz canavarıdır. Robinson kendine yeni bir hayat kurarken adanın sakinleriyle güzel bir arkadaşlık kuracaktır. Ve dünyanın en ünlü, en sevilen hikayesini bu sefer keyifli ve eğlenceli bir başka açıdan, hayvanların gözünden izlemeye başlarız. Akula.

NKAPTAN PORTAL iyi seyirler diler .
Ara
Teşekkür Edenler: /onur , /yildo , #sorgumurat , #mkVOD , abbaas , far85 , byreis , /mngma44 , /*GuCLu , #Okifioktay
Vizyon Filmler altına AL OLİVE-ZEYTİN AĞACI Eklenmiştir

vK7LEEX4k7lv8sU6Z14fElVI7PP.jpg

Ramon sıradan bir hayat sürdüren bir adamdır. Hayatında en sevdiği şey ise bir zeytin ağacıdır. Bu ağaca çok bağlı olan Ramon, yeni bir iş kurmak istemektedir. Ancak bunun için yeterli sermayesi yoktur. Yeterli sermayeyi oluşturmak adına çok sevdiği zeytin ağacını hiç istemese de satmak zorunda kalır. Üzülerek zeytin ağacını satar ve bir restoran açmak için çalışmalara başlar. Restoranını açar ve çalışmaya başlar. Aradan yıllar geçse de zeytin ağacını satmasının üzüntüsünü be pişmanlığını bir türlü üzerinden atamaz. Dedelerinin çok üzüldüğünü gören torunları bunu engellemek için zeytin ağacını bulmaya karar verirler. Bu karar üzerine yola çıkan torunlar amaçlarına ulaşıp dedelerini mutlu edebilecekler midir?

NKAPTAN PORTAL iyi seyirler diler .

Yerli filmler altına ya nasip ya kısmet,k.o.z filmleri eklenmiştir.
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , muce , #sorgumurat , /mngma44 , /onur , #Yarbay , tk123

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi