Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 92 Oy - Ortalama: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaşılan Portal Linkleri(Shared Portal's Links)
Portalları yükledim listeme eklendi fakat tanımlanamayan hata diyor filmlerde. YouTube linklerinde sorun yok. Sorun ne olabilir?
Ara
Teşekkür Edenler:
youtube modul eklenmeyecek mı acaba
Ara
Teşekkür Edenler:
youtube arama modelı
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Ben de bu embed linkleri beceremedim... MkvodTools bölümüne de baktım ama olmadı.. Bunun için bi konu açıp baştan itibaren anlatma şansınız yok mu
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
kişisel olarak hazırladığınız embed film linkleri için şuan mkvod8 uygulamasında local bölümü kullanılmakta olup tolls bölümünde videolu anlatımları mevcuttur. mkvod9 için local bölümü için ilerleyen zamanda mkvod usta tarafından gerekli düzenleme yapılacaktır.

öncelikle mkvod9 uygulmasının stabil çalışmasını sağlamaya çalışılmaktadır. uygulama ne kadar çok kişi tarafından kullanılır ve belirlenen hatalar geri bildirim yapılırsa başka geliştirme işlerine o kadar çok zaman kalacaktır.
Huh   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.     =>    [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]
Ara
Teşekkür Edenler:
Ben her türlü geri bildirimi yapıyorum hata olunca , mkvod bilir. Şu videoların linkleri nerede
Ara
Teşekkür Edenler:
mkvod 8 kullanılmaya devam edecek mi peki? kaldırılması gibi birşey sözkonusu mu?
mkvod 9'un kullanımı biraz farklı sanırım, usb'li sisteme epey alıştık, en başından beri öyle kullanıyoruz, devam ederse çok iyi olur Smile
mkvod 9 için de mkvod ustayı tebrik ederim, lg smart world'den direkt uygulamanın indirilebilmesi büyük başarı.
kolay gelsin.
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD
Mkvod9 a geçin lütfen.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler:
Videolu anlatımlar

Huh   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.     =>    [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]
Ara
Teşekkür Edenler: Tyrael91
mkvod9 da kendi xml listeniz için ayrı bir çalışma yapılacaktır.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: Tyrael91 , #sorgumurat , /mngma44 , /onur

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Portal Yükleme (Resimli Anlatım) onur 47 21,196 10 saat önce
Son Yorum: hagulzen
  Youtube linkleri hakkında mkVOD 14 3,323 16-11-2017, Saat: 00:50
Son Yorum: Okifioktay
Exclamation Yeni Paylaşılan Portallar mkVOD 4 7,099 24-04-2017, Saat: 09:59
Son Yorum: mkVOD
  Iptv linkleri mkVOD 7 5,525 18-11-2016, Saat: 23:46
Son Yorum: Arslan52