Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 32 Oy - Ortalama: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaşılan Portal Linkleri(Shared Portal's Links)
serhat007 usb değil online yükleme yapacaksın 3 mesaj uste bak orda yazmıstım linkten portal zip indir masautsuene çıkar zipten dosyaadına macnumarası yap a1b1c1d1.xml gibi verilen siteden içeri al bu kadar
Ara
Teşekkür Edenler: Serhat007
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
İndirmiş olduğunuz mkvod 9 da,usb bellege gerek yok.Ancak burada local kullanımı yapacaksanız o zaman usb bellege gerek var.
Kurulum ise,http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=272 buradan mesajın altındaki mac adres ve portallar dosyasını indirip zip ile açarak,portallar dosyasının içinden çıkan dosyanın adını,kendi mac adresinizi yazarak değiştirdkten sonra
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. bu sayfadan tv ye göndereceksiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: Serhat007
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
öncelikle ilginize teşekkür ederim  Shy
şimdi okudum 3 mesaj üstteki açıklamanızı yapmaya çalışıcam yapamazsam pazartesi bilgisayar uzmanı arkadaşım var ona gösteririm sizin anlattığınız şekilde o yapar sanırım..
Ara
Teşekkür Edenler:
Cumartesi gecesi olmasına rağmen bu ilginiz, hızlı cevaplarınız ve yardımlarınız için gerçekten çok teşekkürler.. basit bişey belki ama bilgisayar program zip vs biraz uzağım kusura bakmayın.. ben yine yönlendirdiğiniz şekilde yapmaya çalışıcam..
Ara
Teşekkür Edenler:
Iyi geceler arkadaslar. birseyi merak ettim, ben mkvod8 i usb den yukledim sonra mkvod9 u lg store dan yukledim. Mkvod8 acilmiyor mac hatasi veriyor 9 yuklu oldugu icin mi acaba?
Ara
Teşekkür Edenler:
Mac numaranızı özelden gönderebilirseniz,yardımcı olmaya çalışalım.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:
arkadaşlar sitede upluad etmenın mantıgı ne ? tv nasıl gorecek bunu
Ara
Teşekkür Edenler:
Mac adresinizi buraya yazmayin.
Yuklediyseniz 1. Sirada listeniz de gorunur.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler:
dns ayarlarını nasıl degıstırıyoruz ve tv webos kac oldunu nasıl ogrenırım ?
Ara
Teşekkür Edenler:
local listemin icinde ip tv vardı nasıl yukleyecem bilmiyorum olamuyor kumandam joyistik
yardım teşekkürler
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Portal Yükleme (Resimli Anlatım) onur 34 9,310 Dün, Saat: 21:54
Son Yorum: onur
Exclamation Yeni Paylaşılan Portallar mkvod 2 2,536 14-02-2017, Saat: 10:28
Son Yorum: mkvod
  Youtube linkleri hakkında mkvod 5 922 04-01-2017, Saat: 15:16
Son Yorum: sorgumurat
  Iptv linkleri mkvod 7 2,928 18-11-2016, Saat: 23:46