Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 45 Oy - Ortalama: 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaşılan Portal Linkleri(Shared Portal's Links)
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Yüklediğin dosyanın ismini kenddi mac adresinle değiştiriyosun sistemde o dosyayı admin yüklemiş gibi tanıyor açıkcası
Ara
Teşekkür Edenler:
MERHABALAR; ÜST SAYFALARDA PAYLAŞILAN PORTAL LİNKLERİNDEN BAŞKA LİNK VARMI KULLANABİLECEĞİMİZ. AYRICA M3U UZANTILI İPTV LİNKLERİNİ PORTAL LİNKİ HALİNE NASIL GETİREBİLİRİZ. BİR ÇÖZÜMÜ VARMI ACABA
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Iptv linkleriniz icin MKIPTV uygulamasini kullanin.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
dediklerin hepsini yaptim mukemmel calisiyor ellerinize saglik usta.artik usb lüzüm kalmadi.........
Ara
Teşekkür Edenler: /CLUBX , #mkvod , #Okifioktay , /Serkanice , #sorgumurat
Ellerinize saglik, harika olmus,  Tesekker ederim
Ara
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay
Ben hala 8 deydim. 9 u da ilk firsatta deniyecegim. MKVOD ekibine cok tesekkurler. Ozellikle biz avrupada yasayanlar icin cok makbule geciyor cunku cogu yerde canak anten yasak.  Portallar.zip ve macaddress.zip diye 2 dosyanin olmasindan dolayi biraz kafa karistiriyor gibi. Anladigim kadari ile eger portallar.zip te kine konuda anlatildigi gibi mac adresimizi filan yazip upload edersek tum portallar otomotikmen gelir,  macadress.zip te ise sadece kendi istedigimiz portallari elle girip ekliyebiliyoruz. Benim sahsi fikrim portallarin hepsini otomotikmen gelmesi yani Portallar.zip i kurmamiz en mantiklisi gibi. Yani sahsen tum portallarin gelmesinden rahatsiz olmam. Elle sadece kendi istegimiz dogrultusunda yukleyecegimiz macadresse.zip dosyasi gereksiz demiyeyimde  ona ragbet az olur diye dusunuyorum. Bence o ayri bir konuda verilmesi daha iyi olur gibi biz acemiler icin biraz kafa karistirici gibi duruyor. Yinede yoneticiler daha iyi bilirler. Birde tam acemiler icin bir iki ayrintili detay verilebilir, mesela portallar zip dosyasindan cikan portallar.xml dosyasini mac adresimizi yazdigimizda iki nokta ust uste : yazilmiyor bu yuzden bitisik yazilmali 11ab23cbee22 gibi. Birde dosya uzantisi gorzukmuyor kapali olabilir yani .xml onu tekrardan yazmaya gerek yoktur gibi ayrintilar. Tekrardan Tüm MKVOD ekibine tesekkur ediyorum calismalarinizin devamini diliyorum.

Duzenleme: Ben bu konuyu mkvod ana konusu (MKVOD9(NETCAST/WEBOS) sanmistim megerse zaten burasi paylasilan portal linkleri yeriymis pardon.
Ara
Teşekkür Edenler: #mkvod
Önerileriniz için teşekkürler,
1. sayfada şunlar yazıyor.
Yükleme adımları,

1- Mkvod9 u tvnize LG Store(WebOS)/LG Smart World(NetCast) dan kurun. DNS değiştirin. Yandex dns önerilir.
2- Mkvod9 u açın, ana ekranda iken yeşil tuşa basın ve açılan ekrandaki mac adresinizi bir yere not alın.
3- Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. adresinde anlatıldığı gibi ekte bulunan portalar.zip dosyasını indirin ve zipten çıkarın.
4- Zipten çıkarılmış dosya adını mac adresiniz olarak değiştirin. (: kullanmayın).
5- Oluşturduğunuz dosyayı upload sayfasından yükleyin.
XML yükleme sayfası: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Password : mkvod01
6-Doğru mac adresi girdiyseniz. Portallar Mkvod9 ana ekranında 1. sıradaki "Listeniz" kısmında görünecektir.

Not: İstemediğiniz portalları dosyadan silerek kaldırabilirsiniz. Sorgumurat arkadaşımızın hazırladığı videoyu izleyebilirsiniz.
Mkvod9 da mac kaydı istenmemektedir.

Bizler konuyu bildiğimiz için bu şekilde anlattık.
Sizden ricam hiç bilmeyenlerin anlayacağı şekilde düzeltebilir misiniz?
Bende o şekilde düzenleyeceğim
Teşekkürler.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Yükleme adımları,

Tv de yapilacak islemler

1- Mkvod9 Tv de LG store da (WebOS)/LG Smart World(NetCast) dan kurun. DNS değiştirin. Yandex dns önerilir.

2- Mkvod9 u Tv de açın, ana ekranda iken yeşil tuşa basın ve açılan ekrandaki mac adresinizi bir yere not alın.

Pc de yani burda mkvod sitesinde yapilacak islemler

3- Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. adresinde anlatıldığı gibi ekte bulunan portalar.zip dosyasını indirin ve zipten çıkarın.

4- Zipten çıkarılmış dosya portallar.xml yada sadece portallar diye gorunen ismini, mac adresiniz olarak değiştirin. Örnek: 1e:1b:1d:1e:1a:aa olan mac adresinizi, zipten cikan dosya portallar.xml diye gorunuyorsa 1e1b1d1e1aaa.xml sekilde ama sadece portallar diye gorunuyorsa 1e1b1d1e1aaa diye degistirin.

5- Oluşturduğunuz dosyayı upload sayfasından yükleyin.
XML yükleme sayfası: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Password : mkvod01

Mkvod ustam boyle daha aciklayici oldumu bilmiyorum ama birde portallar.zip dosyasi  [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register][/URL] konusu altinda verilse daha iyi olmaz mi ?. Mesela burasi sadece paylasilan linkleri bolumu portal ekleme, silme , macadress.zip dosyasi icin paylasimlar olsa nasil olur acaba yani ayri konular olsa sanki daha iyi gibi. Yinede sizler daha iyi bilirsiniz Iyi calismalar.
Ara
Teşekkür Edenler: muce , #mkvod , #sorgumurat
Teşekkürler önerileriniz için, gerekli ekleme ve düzenlemeler yapılmıştır.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
Yeni acilan portalleri gormek veya mevcut portallara eklenen yeni linkleri izleyebilmek icin de tekrar mac adresli portal upload'una gerek var mi yoksa mkvod 8'deki gibi uygulamayi actigimizda kendiliginden yenilencek mi portallar?

Daha onceden de belirtmistim cok buyuk bi sorun degil fakat uygulamanin gelistirilmesi icin tekrar ediym, favorilere alma sorunu ayni mkvod 8'deki gibi devam ediyor, ust uste 2 link fav'a alinamiyor, program kendini kapatiyor.

Tesekkurler
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Yeni Paylaşılan Portallar mkvod 3 3,705 11-03-2017, Saat: 02:31
Son Yorum: mkvod
  MKVOD9 Portal Yükleme (Resimli Anlatım) onur 35 11,398 19-02-2017, Saat: 18:02
Son Yorum: parazit
  Youtube linkleri hakkında mkvod 5 1,142 04-01-2017, Saat: 15:16
Son Yorum: sorgumurat
  Iptv linkleri mkvod 7 3,374 18-11-2016, Saat: 23:46
Son Yorum: Arslan52

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi