Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 53 Oy - Ortalama: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaşılan Portal Linkleri(Shared Portal's Links)
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
NKAPTAN portala gir tüm linklerim aktif çalışmayan varsa haber et değiştirelim mkvod sistemi aktif senin kendi sisteminde bir sınkıntı olabilir  şu anda ben izliyorum lg tv ımden birde 8.8.8.8 google dns dene . . .
Ara
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , acemi iste
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Maalesef dediğinizi yaptım. Kimisinde link alınamıyor. Link alıp girdiklerinde de "Hata : Tanımlanamayan Hata" uyarısı verip sürekli yükleniyorda kalıyor. (Dns : 8.8.8.8 yaptım bu arada)
Ara
Teşekkür Edenler:
bazı linkler int.hızından geç acabilir
beklemen gerekir
nkaptan portala gir
nkaptan vizyon filmler
onun altında
5.dalga filmini tıkla bakalım açmasu gerekir çünkü ben su anda izliyorum onu
Ara
Teşekkür Edenler: #mkvod
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Filme giriyor link alındı yazısı da çıkıyor. fakat daha sonra Hata:Tanımlanamayan Hata yazıp yükleniyor yazısı dönüyor sürekli. Anlamış değilim 1,5 senedir kullandığım program.  ???
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Test edilen link ok.ru linkidir ve sorun yoktur.
Mkvod ana sayfada iken kırmızı tuşa basarak uygulamayı reload edin.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: /ismailglr , #sorgumurat , /CLUBX
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Yok maalesef ne yaptıysam başaramadım. Sad
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Varsa tv nizde güncellemeleri yaptırıp tekrar deneyiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Youtube linkleri hakkında mkvod 11 1,406 Dün, Saat: 17:17
Son Yorum: sorgumurat
Exclamation Yeni Paylaşılan Portallar mkvod 4 4,470 24-04-2017, Saat: 09:59
Son Yorum: mkvod
  MKVOD9 Portal Yükleme (Resimli Anlatım) onur 35 12,587 19-02-2017, Saat: 18:02
Son Yorum: parazit
  Iptv linkleri mkvod 7 3,657 18-11-2016, Saat: 23:46
Son Yorum: Arslan52

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi