Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 58 Oy - Ortalama: 3.34
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaşılan Portal Linkleri(Shared Portal's Links)
bu ındırme lınk kı nerede bulamadım delı oldum yaa
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
niye deli oldun ki? bir üst mesajda oktay abi linki vermiş tıklayıp linki indireceksizniz o kadar.neyse yormayalım sizi bu linki tıklayıp bilgisayara indirin Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , #sorgumurat , abbaas
öncelilkle cümleten selaum aleyküm. soracagım sorunun yeri burasımı bilmiyorum o yüzden beni mazur görün dostlar. benim mkvod uygulamamda çogu portal kapanmaya basladı. örnek: chırak portal,kanal muş,lazuka portal,series portal,seyrahgah,sorgu potal vs. acaba bunlar genel olarak mı kapalı ? yoksa bende mi sorun var ? yardımcı olursanız sevinirim. tesekkür ederim...
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Mkvod9 konusundan portallar.xml dosyasinibindirip yeniden yükleyin.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay
teşekkür ederim
Ara
Teşekkür Edenler:
iyi aksamlar. dns degistirmek istiyorum lakin ayarlar kisminda default sifre olan 1 i kabul etmiyor. Sifre de degistirmemistim. Onerisi olan?
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Dns degistirmekle mkvod ayarlarin bir alakasi yok.
Mkvod tools bölümünde dns degistirme anlatilmaktadir.
Default sifre 1 dir. 1 girdikten sonra play tusuna basmalisiniz.
Sifeenizi degistirmis ve unutmussaniz mkiptv@gmail.com ile iletisime gecin.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler:
soruyu yanlis yere sormusum oncelikle pardon. telden oluyo boyle seyler. dostum dns degistirmeke ayarlarin nasil alakasi yok. tools dedigin yer ayarlar bolumu degil mi? programi yeni kurdum. portal dosyasini yukledim herrsey yolunda ama ayarlar bolumune girip sifreye 1 yazip play tusuna basiyorum enter diyorum farkli sifreler deniyorum olmuyor. zaten ben sifre filan da degistirmedim. neyse ilgili konudan sorayim.
Ara
Teşekkür Edenler:
dns ayarlarını televizyon ayarlarından yapıyorsunuz , uygulama içerisindeki ayarlardan değil.televizyonunuzun modeline (işletim sistemine) göre aşşağıdaki konuları inceleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

LG WebOS DNS Değiştirme Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

LG NetCast DNS değiştirme Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

mkvod ayarlarına giremiyorsanız mkvod usta mail adresi vermiş üst mesajda o mail adresiyle iletişime geçin.
Ara
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat
cevaplar icin tesekkurler. aynen mkvod ayarlarina giremiyorum katiyen ama dns icin oraya girmem gerekmedigine simdi uyandim. tvnin kendisinden degistirmistim zaten. sifre icin de ustanin dedigi gibi yapayim.
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Portal Yükleme (Resimli Anlatım) onur 42 13,698 14-05-2017, Saat: 22:03
Son Yorum: AdiL35
  Youtube linkleri hakkında mkvod 11 1,681 28-04-2017, Saat: 17:17
Son Yorum: sorgumurat
Exclamation Yeni Paylaşılan Portallar mkvod 4 4,985 24-04-2017, Saat: 09:59
Son Yorum: mkvod
  Iptv linkleri mkvod 7 3,904 18-11-2016, Saat: 23:46
Son Yorum: Arslan52

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi