Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.96/5 - 135 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list
(23-10-2016, Saat: 15:05)Kanoce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mrb arkadaslar,
lg store den mkvod9 kurdum buradaki anlatim ile listeyide yükledim.
simdi arada sifre soruyor bu sifre nedir nereden alinir nasil yapilir?
Birde Local liste yapmayi hala cözemedim mesela söyle denedim
Mac-Local1.xml
Mac-Local2.xml
Yuklemeyi denedim ya beceremedim bu konuda yardim ederseniz sevinirim.

şifre 1
local için ustanın açıklamalarını bekleyiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , Kanoce
Hocam ben mkvod8'i kullanıyorum ana sayfamda Mkvod9'u yükleme uyarısı var fakat yükleme konusunda yazılardan yüklemeyi tam olarak anlayamadım nasıl yapmam lazım yardımcı olursan memnun olurum. iyi çalışmalar.
Teşekkür Edenler:
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...4#pid11414 bu mesajdaki anlatımları uygulayınız.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , hsizer
Ben bu sistemin biraz yabancısıyım.yukarıda yazılanları yaptım,burada benim anlamadığım zip dosyasında 2 tane dosya cıkıyor,mac adresı ve portaller diye portaller olan dosyayı önce portaller ismini sildim mac adresimi yazdım,yükleme sayfasına yukledim, burada tıkandım. İlerisi ne olacak flash diske kopyalayıp tv ye falan takmıyacakmıyız uygulamanın ilerisi nasıl olacak uygulamanın ilerisi icin bir acıklama yazmıyor.konuya hakim arkadasların yardımını bekler tesekur ederim..
Teşekkür Edenler:
(25-10-2016, Saat: 11:13)ERGEN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu sistemin biraz yabancısıyım.yukarıda yazılanları yaptım,burada benim anlamadığım zip dosyasında 2 tane dosya cıkıyor,mac adresı ve portaller diye portaller olan dosyayı önce portaller ismini sildim mac adresimi yazdım,yükleme sayfasına yukledim, burada tıkandım. İlerisi ne olacak flash diske kopyalayıp tv ye falan takmıyacakmıyız uygulamanın ilerisi nasıl olacak uygulamanın ilerisi icin bir acıklama yazmıyor.konuya hakim arkadasların yardımını bekler tesekur ederim..

mkvod 9 programında listenizin altına portalar eklenmiştir büyük ihtimalle ordan seyredebilirsiniz
Teşekkür Edenler:
(25-10-2016, Saat: 12:02)CLUBX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-10-2016, Saat: 11:13)ERGEN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu sistemin biraz yabancısıyım.yukarıda yazılanları yaptım,burada benim anlamadığım zip dosyasında 2 tane dosya cıkıyor,mac adresı ve portaller diye portaller olan dosyayı önce portaller ismini sildim mac adresimi yazdım,yükleme sayfasına yukledim, burada tıkandım. İlerisi ne olacak flash diske kopyalayıp tv ye falan takmıyacakmıyız uygulamanın ilerisi nasıl olacak uygulamanın ilerisi icin bir acıklama yazmıyor.konuya hakim arkadasların yardımını bekler tesekur ederim..

mkvod 9 programında listenizin altına portalar eklenmiştir büyük ihtimalle ordan seyredebilirsiniz

mkvod 8 deki gibi uygulamaları flash diske yukleyıp tvye falan takmıyacakmıyım
Teşekkür Edenler:
(25-10-2016, Saat: 12:16)ERGEN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-10-2016, Saat: 12:02)CLUBX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

mkvod 8 deki gibi uygulamaları flash diske yukleyıp tvye falan takmıyacakmıyım

mkvod 9 son nesil uygulama usta kullanıcılara kolaylık için lgapp market kısmına taşıdı uygulaamyı lgapps kısmından indir tvni aç uygulamalar 
maxresdefault.jpg 

sen soldaki ni tıklaman yeterli kare içinde play tuşu ordan uygulamayı bulacaksın bu kadar
Teşekkür Edenler: ERGEN , #sorgumurat , #mkvod
Teşekürler
Teşekkür Edenler:
Salam,

Abiler ben ülke dışındayım - lg aplication o ülke genelinde açıldığından Türkiyedeki aplikasyonlar burda çıkmaz - bunu nasıl çöze bilirim..?
Teşekkür Edenler:
(25-10-2016, Saat: 16:05)Drongo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Salam,

Abiler ben ülke dışındayım - lg aplication o ülke genelinde açıldığından Türkiyedeki aplikasyonlar burda çıkmaz - bunu nasıl çöze bilirim..?

hangi ülkedeseniz. http://www.lgappstv.com/appspc/main/main...nSelect.do burada ülkenizi seçerek lg nin o bölgeye sunduğu içerikleri görebilirsiniz.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9(NETCAST/WEBOS) mkvod 1,469 1,973,131 02-10-2023, Saat: 21:56
Son Yorum: Okifioktay
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,845 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,873 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,905 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: