Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 109 Oy - Ortalama: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD - Oynatılabilen Embed Linkler(Playable Embed Links)
mkvod Usta merhabalar raj linklerine bil el atsan aynı link mkvod8 de çalışıyor mkvod9 da çalışmıyor
bi ilgilenebilirsen biz sinema izleyicileri memnun oluruz . . .

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
mkvod9 uygulamasında özellikle youtube, raj gibi içeriğinde veya video başlangıcında reklam olan linkler ilk açıldığında çalışmamaktadır. filmi bir yada iki kez çıkıp tekrar açın bizzat denediğim için biliyorum. bunun bir çözümü varsa arka planda mkvod usta ilgilenecektir mutlaka ama şimdilik bu şekilde bir deneyin. bende çalışan bir çözüm oldu.
Huh   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.     =>    [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Çalışmayan parser lerin çoğunu düzelttim ama henüz eklemedim.
Raj bende sorunsuz açıyor. mkvod9 webos için test etmem lazım.
Müsait olursan test edelim.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: /CLUBX , Çetin , #Okifioktay
thevid.net
videoraj
thevideo.me
estream.to
rapidvideo
novamov
streamin.to
Link alımları düzeltilmiştir.

Bunun dışında Tyrael91 in çalışmadığını belirttiği vimeo, facebook, imdb linkleri çalışmaktadır.

Not: Değişikliklerin aktif olması için ana ekranda KIRMIZI tuşa basın.
Not2: Android için henüz değişikler yapılmamıştır.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , /CLUBX , /onur , Tyrael91 , Çetin , #Okifioktay , /*GENCADAM*
Mkvod android sürümlerin Dailymotion link alımı düzeltilmiştir.

Not: Onur tam 4 saat uğraştırdı beni ona göre hazırlayacağın modüller iyi olsun.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur , /*GENCADAM*
Gdoc video link alımı düzeltilmiştir.

Not: Değişikliklerin aktif olması için ana ekranda KIRMIZI tuşa basın.
Teşekkür Edenler: /onur , #sorgumurat
rtsp://78.188.14.xxx:554/main1 şeklinde kişisel güvenlik cameramı internet üzerinden PC'den izliyebiliyorum. (VLC Media Player kullanarak)

rtsp linklerini webos9'da kullanmak için özel bir yazım şekli kullanmak zorundamıyız ?
yoksa <channel> tagları arasındaki ilgilli link kısmına aynen yapıştırmak yeterlimi ??
teşekkürler.
Ara
Teşekkür Edenler:
mkvod embed linkleri için tasarlanmış fatat mkiptv uygulaması var onu bir deneyebilirsin
Ara
Teşekkür Edenler:
tv ye mkvod u kurdum ama yeni oldugum ıcın bu işleri bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. talimatları okuyunuz sırası ile uygulayınız . .
Ara
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #mkVOD

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD duyurular mkVOD 93 39,957 16-10-2017, Saat: 19:18
Son Yorum: mkVOD
  Sitelerden EMBED linki nasıl alınır... (Resimli Anlatım) @By YARBAY onur 23 5,085 03-10-2017, Saat: 15:06
Son Yorum: sorgumurat
  MKVOD Uygulamalarında Openload kullanımı onur 9 4,805 03-10-2017, Saat: 01:34
Son Yorum: alperentekin
  Mkvod & MKiptv Kullanımı (Video Anlatımı) Yarbay 13 20,671 20-08-2017, Saat: 17:09
Son Yorum: onur
  MKVOD XML Cretor ile portal hazırlama mkVOD 25 14,902 09-06-2017, Saat: 17:44
Son Yorum: sorgumurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi