Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.04/5 - 169 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD - Oynatılabilen Embed Linkler(Playable Embed Links)
mkvod Usta merhabalar raj linklerine bil el atsan aynı link mkvod8 de çalışıyor mkvod9 da çalışmıyor
bi ilgilenebilirsen biz sinema izleyicileri memnun oluruz . . .

http://www.videoraj.to/embed.php?id=a6a2110a06051
Teşekkür Edenler:
(28-10-2016, Saat: 10:45)CLUBX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkvod Usta merhabalar raj linklerine bil el atsan aynı link mkvod8 de çalışıyor mkvod9 da çalışmıyor

mkvod9 uygulamasında özellikle youtube, raj gibi içeriğinde veya video başlangıcında reklam olan linkler ilk açıldığında çalışmamaktadır. filmi bir yada iki kez çıkıp tekrar açın bizzat denediğim için biliyorum. bunun bir çözümü varsa arka planda mkvod usta ilgilenecektir mutlaka ama şimdilik bu şekilde bir deneyin. bende çalışan bir çözüm oldu.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
(28-10-2016, Saat: 10:45)CLUBX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkvod Usta merhabalar raj linklerine bil el atsan aynı link mkvod8 de çalışıyor mkvod9 da çalışmıyor

Çalışmayan parser lerin çoğunu düzelttim ama henüz eklemedim.
Raj bende sorunsuz açıyor. mkvod9 webos için test etmem lazım.
Müsait olursan test edelim.
Teşekkür Edenler: /CLUBX , Çetin , #Okifioktay
thevid.net
videoraj
thevideo.me
estream.to
rapidvideo
novamov
streamin.to
Link alımları düzeltilmiştir.

Bunun dışında Tyrael91 in çalışmadığını belirttiği vimeo, facebook, imdb linkleri çalışmaktadır.

Not: Değişikliklerin aktif olması için ana ekranda KIRMIZI tuşa basın.
Not2: Android için henüz değişikler yapılmamıştır.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , /CLUBX , /onur , Tyrael91 , Çetin , #Okifioktay , /*GENCADAM*
Mkvod android sürümlerin Dailymotion link alımı düzeltilmiştir.

Not: Onur tam 4 saat uğraştırdı beni ona göre hazırlayacağın modüller iyi olsun.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur , /*GENCADAM*
Gdoc video link alımı düzeltilmiştir.

Not: Değişikliklerin aktif olması için ana ekranda KIRMIZI tuşa basın.
Teşekkür Edenler: /onur , #sorgumurat
rtsp://78.188.14.xxx:554/main1 şeklinde kişisel güvenlik cameramı internet üzerinden PC'den izliyebiliyorum. (VLC Media Player kullanarak)

rtsp linklerini webos9'da kullanmak için özel bir yazım şekli kullanmak zorundamıyız ?
yoksa <channel> tagları arasındaki ilgilli link kısmına aynen yapıştırmak yeterlimi ??
teşekkürler.
Teşekkür Edenler:
(30-10-2016, Saat: 16:51)soydan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: rtsp://78.188.14.xxx:554/main1  şeklinde kişisel güvenlik cameramı internet üzerinden PC'den izliyebiliyorum. (VLC Media Player kullanarak)

rtsp linklerini webos9'da kullanmak için özel bir yazım şekli kullanmak zorundamıyız ?
yoksa <channel> tagları arasındaki ilgilli link kısmına aynen yapıştırmak yeterlimi ??
teşekkürler.

mkvod embed linkleri için tasarlanmış fatat mkiptv uygulaması var onu bir deneyebilirsin
Teşekkür Edenler:
tv ye mkvod u kurdum ama yeni oldugum ıcın bu işleri bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Teşekkür Edenler:
(30-10-2016, Saat: 18:47)sengurtr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tv ye mkvod u kurdum ama yeni oldugum ıcın bu işleri bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254 talimatları okuyunuz sırası ile uygulayınız . .
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #mkvod

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitelerden EMBED linki nasıl alınır... (Resimli Anlatım) @By YARBAY onur 27 37,142 01-02-2024, Saat: 15:06
Son Yorum: sorgumurat
  Vidmoly linklerini LG MKVOD uygulamasından izlemek onur 1 3,926 15-05-2022, Saat: 22:55
Son Yorum: onur
  MKVOD XML Creator mkvod 14 44,082 02-04-2021, Saat: 17:26
Son Yorum: Okifioktay
  MKVOD Kodi Api mkvod 23 30,059 23-02-2020, Saat: 23:43
Son Yorum: mkvod
  MKVOD XML Cretor ile portal hazırlama mkvod 30 62,756 27-05-2019, Saat: 15:21
Son Yorum: habib723

Hızlı Menü: