Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.01/5 - 88 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ...
Sevgili MKİPTV ve MKVOD programlarımızı kullanan Arkadaşlarımız ve Forum Aile Üyelerimiz....

Bütün olay 2012 yılında,Lg firmasının ürettiği LW,LM,LA serisi smart tv lerin piyasaya çıkması ve yayılması
ile başlamıştır.Bizlerde hasbel- kader,bilmeden,araştırmadan yada çok teferruatlı bilmeden ufak-tefek araştırmalar
neticesinde karar vererek evlerimize edindiğimiz bu tv leri, kullandıkça ve özelliklerini keşfettikce,diğer
muadilleri ve en büyük rakibi olan Samsung smart tv ler ile kıyaslama yaptıkca,özelliklerini öğrendikce,tv lerimizin
Samsunglarda olan nstream Vod özelliğini ve iptv oynatabileceğine dair yaptığımız araştırmalar neticesinde çalışmalara,
araştırmalara başlayarak,o tarihlerde DH forumda bulunan,şuan helen sevgi ve saygı ile arkadaşlığımızı sürdürdüğümüz,
daha sonra aramıza katlılan ve emeklerini esirgemeyen,isimlerini unuttuysam özür dilediğimiz arkadaşlarımızdan...

......M.KALYON......MKİPTV ve MKVOD-9'un programlanması ve geliştirilmesinden sorumlu kişi.
......Yarbay,
......Rambozan,(Obuşka)
......Okan,
......Akk67,
......Barışg,
..... falcon-avci,
......Orun0774,
......Yakamoz01,
......custavetv,
......h_k_yavuz,
......Velat6300,
......Soneralp,
......Sudaeriyenaspirin,
......Ahmet yeşildağ,
......İsmail lm660,
......mcebeci39,
......Karakule,
......Palasibo,
......Onur,
......tengildet,
......Sorgu Murat,
......ve bendeniz, Okifi Oktay,

Tv yi edindiğimiz tarihlerden kısa bir müddet sonra,öncelikli olarak İPTV olayını araştırmaya başladık.Bununla
ilgili yaptığımız yazışmalardan ve tarihlerden kesitleri vermeye çalışacağım.Bu arada yurt dışı kaynaklı forumlarda ve
yurt içinde samsunglara nstream hazırlayan tüm insanlara bir yolla ulaşmaya çalıştık,kimine ulaşabildik,kimine ulaşamadık.
Yinede yılmadık,vazgeçmedik,araştırmalarımıza devam ettik.Tüm bunlardan kısa örnekler aşağıdadır.

-----------------------------------------------------------------------
Okifi Yarbay
15 Ocak 2013; 16:03:05

LG SMART tv kullanan arkaşlar hepinize merhaba;
Kendi tv lerimizde İP TV kullanmak için bazı yabancı forumlarda küçük videolarda görüntüler paylaşılmış, ben biraz
inceledimama olayı yabancı dil olmadığından dolayı çözmem mümkün olmadı.googleda lg ip tv diye aratınca özellikle
rusca olarak bilgiler çıkıyor.İp tv uyumlu hale cihazlarımızı getirebilirsek binlerce HD kanallar dahil tvleri
izleyebiliriz.Katkılarınızı bekliyoruz.

http://.xxxxxxxxxx.xxxxxx ben şimdilik bunu buldum,incelerseniz iyi olur.
Bu arada çeşitli olaylardan sonra rusların yaptığı bir program buluyoruz ve işe koyuluyoruz.......Tv lerimize yüklüyoruz
kullandıkca,çeşitli sakıncaları görmeye başlıyoruz.Rus yapımından rahatsızlık duyuyoruz ve bizleri para için sıkıştır
maya çalışıyorlar...Aşağıda verdiğim kesitler,bütün olmayıp,o tarihler itibari ile önemli gördüğüm bölümlerdir....
Okifi Yarbay

Arkadaşım streamlist olarak verilen küçük dosyayı flaş bellege atmıyorsun.Bende önceden aynı konuda kararsız kalıyordum.
Ustaların verdiği streamlistesini bilgisayarında masa üstüne koy.Bilgisayarında kurulu bulunan notepad++ programını aç.
Program açıldıktan sonra masa üstünde bulunan streamlistesini maus ile sürükleyerek açtığın notepad++ programının içine
bırak.O zaman listeyi ve listede ekli programları yani kanalları göreceksin.Yeni kanal ekleme işinide ustalar yukarıda
yazdıkları gibi yapıyorsun ve solda bulunan dosyayı açarak yaptığın değişiklikleri kaydediyorsun.Yalnız yeni kanal
ekleyeceğin zaman önce bulduğun kanalı mediaplayerde açık iken üzerine sağ tıklayıp url aç deyip bulduğun kanalı yapıştırıp
açmayı bekliyorsun.Eger kanal açılırsa kanallar stream listesine ekleniyor.Açılmayanlarda ekleniyor ama çalışmıyorlar.

Tabii bunları yapmadan öncede palasibo ustanın verdiği lgapps adlı dosyayı flaşh bellege atıp tv nin ortadaki usb
girişlerinden birisine takmalısın.Sonra fotolarda görülen lg apssa üyelik oturumunu açmalısın.
Bunları yaptıktan sonra yine sayfanın en başındaki http://.xxxxxxx.xxxxhtml adres olan buraya tıklayarak sayfayı
açıyorsun.Yine fotolarda görüldüğü gibi tv nin mac adresini giriyorsun.Sağ taraftada masa üstündeki strean listesini
gösteriyorsun.Sonra gönder diyorsun ve arkasından succes diye küçük bir sayfa açılıyor,sonra sayfayı kapat.
Tv den fotolarda görüldüğü gibi usb ye giriş yapıyorsun ve kanallarına göz attığında tüm yapılanları görüyorsun.
---------------------------------------------------------------------
okan_2133 Yüzbaşı
29 Ocak 2013; 17:25:20

Arkadasim simdilik site ekleyip izleme imkanimiz yok yolniz nsteamvod denilen bir ozellik var enigma 2cihazi
olan arkadaslar bilirler onu ekleyebilirsek cozeriz bu isi
okan_2133 Yüzbaşı
11 Nisan 2013; 0:44:37

arkdaşlar anlşılan ruslar, tv sine, ıp tv yi eklemek isteyenlerden para istiyor.adamlar uyanık reklamlarını yaptılar
şimdide karşılığında maddi çıkar sağlayacak.
lg gibi pasif bir ürün alırsak olacağı budur. lg de müşteri hizmeti bu kadar oluyor.adamlar ıp tv den bi haber
olmaz, imkansız,mümkün değil hikayesi okuyor bize.
lg sdk da adamakıllı bir netplayer yazacak biri lazım,lg den bir şey beklemeyelim.
açık kaynaklı tv miz var 4 aydır bir program yazdıracak birini bulamadık. ruslar sanki uzaylılara yaptırmışlar ıp tv yi.
acaba samsunglara uygulama yapanlar uzaydanmı geldi merak ediyorum.
lg tv lere bir tane bile uygulma bulamadım sdk diye bir şey çıkarmşlar koskoca dünyada bir tane uygulama yok ne iştir
anlamadım gitti .
tv de kusur buldum geri alırlarsa geri vermeye çalışacağım.artık psikolojim bozuldu nette dünya turu atıyorum yok oğlu yok.
-------------------------------------------------------------------------
RAMBOZAN Yüzbaşı
14 Nisan 2013; 23:22:31

arkadaşlar boşyere bağış yapmayın gerek yok verilen adrese mail atın mac adresinizle birlikte onlar
açıyorlar zaten size bağış isteyenler için ama tabiki isteseler çatır çatır para alırlar şuna yazılım
yazacak Bir TURK yazılımcı çıkmadımı hala yazık ya zamanım olsa kafam çalışıyo bişeyler yapmaya başlarımda
RAMBOZAN Yüzbaşı
17 Nisan 2013; 11:13:27

altaki url gibi bir site açabilirsek eğer güzel olur kanal nasıl ekleniyor çözemedim anlayan arkadaşlar
arştırırsa sevinirim site nasıl açılıyor bu sitenin kaynağını görebiliyoruz bunu clonlayarak kendi sitemizi
aça biliyor muyuz ya da html5 formatında böyle bir site açmaktan anlayan tanıdıklarınız var mıdır bu işlerle
uğraşan artık böyle uyduhane tv yi böyle bir siteye çakmak çok mu zor niye Türkiye de böyle bir site yapılamıyor
ve ya bunu türevleri
http://xxxxxxxxx.xxxxxx/ gibi bir site mesela yetki bulunmuyor diyor rusça ama adamlar ne site
yapmışlar açılmış halini resimlerle göüp inceledim site de hava durumu saat iptv radyo daha neler var neler
birde LGTV ler dlna weburg.tv nin sitesinde anlatıyor dlna üzerinden vlc playerle birşeyler yapıp görüntü
aktarımı sağlamak vaziyetiyle iptv izlenebiliyormuş değişik bir yöntem
BU SİTE AÇMA KONUSU KAFAMA TAKILDI BÖYLE BİR SİTE AÇSAK ANLAYAN BİR vatanDAŞ BULUP ARAMIZDA BU VATANDAŞA GEREKLİ
DESTEĞİDE SAĞLARIZ
anlayacağınız iş böyle bir site açma kabiliyetine sahip bir arkadaş bulmak kadar basit gibi geliyor site
indirme programı vs var bu http://tv.mail66.org/ sitesini indirip çevrimdışı çalıştırdım liste gözükmedi
tabiki needz den uzantı yoluyla almış biz niye böyle bir site yapılabiliyorsa bunun öncüsü olmayalım Türkiyede
Tabi işin zorluğu veya kolaylığı yolunda hiçbir fikrim yok sadece LG tv ler de nasıl web üzerinden böyle
bir site açıp İp tv izleyebiliriz onun kritiğini yapıyorum şuan sizlere aranızda lg tv ye hiç flash uygulama
deneyen yada lg develepor dan forum bölümünden böyle örnek bir uygulama varsa bir örnek isteyen arkadaşımız
oldu mu bilmiyorum bu konularda yoğunlaşırsak belki bir sonuç elde ederiz SAMSUNG alsaydık eyyidi de işte
Yazılımcı olup çıkacaz galba bu gidişte adamlar nuh diyo peygamber demiyo diretiyolarda diretiyorlar ......
son olarak birde dns adresinizi pcde 8.8.4.4 4.2.2.4 yapıp şimdi vereceğim siteyi tarayıcınızda açın misal
böyle bir site nEDEN LG olmasın içini doldurursak?
------------------------------------------------------------------------------
RAMBOZAN Yüzbaşı

Kardeş sen geçen gün vermiştin ya bu uygulamayı! Biraz düzenleme yaptım. Buna benzer
güzel bir uygulama yaptırmamız lazım. Film ve resimlerini görebilecek ve kategoriye ayırabilecek, dahası xml ile
link eklenebilecek olması lazım. Ama buda uğraşmak isteyenler için fena değil. 6 film var içinde... Usbde
varsa bu klasör onu sil bunu ekle.
-----------------------------------------------------------------------------------

BURADA 18 NİSAN 2012 TARİHİNDE ÜSTAD M.KALYON ARAMIZA KATILARAK İLK SUNUMU MKİPTV'yi bizlere veriyor......Kendisini
daha önceden tanımıyoruz ve bizler için gizemli birisi ama,kendisinin yazılımcı olduğunu,birşeyler çıkartabileceğini,
bizlerin neyi araştırdığımızı öğrenerek,birtakım çalışmalar yaptığını ve ilk MKİPTV nin ilk protopini ortaya koyarak,
testler yapmamızı istiyor.
Testler başlıyor..........
-----------------------------------------------------------------------------------
mkalyon Yüzbaşı
18 Nisan 2013; 0:25:23

Aşağıdaki gibi bir uygulama hazırladım. Yorumlarınız bekliyorum?
Sihirli kumanda kullanmanız gerekiyor.
---link kaldırıldı----
mkalyon Yüzbaşı
18 Nisan 2013; 1:03:58

quote:
Orijinalden alıntı: okan_2133
ellerine sağlık geliştirilebilir kanal eklemeyi nasıl ypacaz?uygulamayı sdk damı yaptın ? sdk da
yaptınsa xml dosyası ekleme imkanın varmı?

Sdk da yaptım. xml ve json üzerinde uğraşıyorum. Eğer dosyayı lokalden okutabilirsem sorun kalmayacak.
Daha sonra kullanımla ilgili değişikler yapacağım.
------------------------------------------------------------------------------------
okan_ Yüzbaşı
18 Nisan 2013; 1:11:31

eğer yapabilirsen hazır uyduhane widgeti var. arayüzü çalıştırabildim fakat internete çıkış yapamadım .
uyduhane üzerinde uğraşmanı tavsiye ederim.istersen zipli dosyasını sana atabilirim.

buyur uyduahane linki
http://www.dosya.tc/ser...szT/Uyduhanetv.zip.html
--------------------------------------------------------------------------------------
RAMBOZAN Yüzbaşı
19 Nisan 2013; 22:49:52

http://developer.lge.co...ocReferencesContent.dev burdaki pdf de anlatıyor ama korece translate ile çevirince
nasıl yapıldığını anlatıyor sanıtsam resimlerden baktığım kadarıyla arkadaşın yaptığı uygulamaya benziyor sdk
ile yapılıyor yanlız ve bu sayede içimdeki umut daha da arttı arkadaşlar incelerseniz diğer pdfleri
Flash uygulamaların bile yüklenebileceği kanısındayım ama yazılım dili bilmek önemli bakmakla olmuyor bizim
gibi biraz yapan arkadaşlar bişey öğretse ordan azda olsa yürürüz
------------------------------------------------------------------------------------
RAMBOZAN Yüzbaşı

Sabır kardeşim az kaldı inşallah. Bir yazılımcı bulduk şükür. Geliyor yakında...
---------------------------------------------------------------------------------------
yarbay571 Yüzbaşı
19 Nisan 2013; 23:36:01

İnşaALLAH inşaALLAH....
Beklediğimiz gibi sonuçlanır umarım.
---------------------------------------------------------------------------------------
mkalyon Yüzbaşı
19 Nisan 2013; 2:57:25

Orijinalden alıntı: karakule10
teşekkürler ellerinize saglık cok güzel olmuş devamını dilerim
Arasıra kontrol edip bana dönüş yapabilirmisiniz?
okan_2133 Yüzbaşı

19 Nisan 2013; 22:59:15
arkdaşlar az kaldı mkalyon arkadaş çalışmalarını tamamlamak üzere güzel bir şey ortaya çıkacak.
mkalyon Yüzbaşı
20 Nisan 2013; 4:45:50

Bu arada uygulama hem normal kumanda ile hemde sihirli kumanda ile kullanılabilmektedir.
Uygulamadaki button renkleri ile kumandanızdaki renkli tuşlar aynı işlevi görmektedir.
Bendeki tv 47lm660s dir. Diğer kumandalar nedir neye benzer bilmiyorum.
-------------------------------------------------------------------------------------
BARIŞG isimli arkadaşımızdan ilk yorumlar.........

barisg Yüzbaşı
20 Nisan 2013; 9:12:43

Orijinalden alıntı: mkalyon
Arkadaşlar uzun uğraşlarım sonıcında bir şeyler oluştu. İlk göndermiş olduğum web uygulamayı yükleyip
deneyebilir misiniz?
Lütfen dönüş yapınız. Xml üzerinde çalışmalarım devam etmektedir.
Ayrıca lokal flash uygulaması üzerindede çalışmaktayım.
Bu arada saat 05:00 a yaklaşıyor. Ben yatıyorum arkadaşlar. Lütfen dönüş yapınız.
Uygulama kurulumu konusunda bana soru sormayınız. diğer arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim .

Üstad eline sağlık. Yorumlarım aşağıda;

1. Arayüz daha güzel olmuş eline sağlık. Sanırım uygulama uzaktan güncellenebiliyır ki bu harika, biz
sürekli güncellemek zorunda kalmayacağız.

2. "Önizleme" fonksiyonuna ve yayını izlemek için "Start" tuşuna basma işlevine bence gerek yok. Bende
yaklaşık 400 kanallık liste var, kanal sayısının çok olduğunu düşünürsen, herbiri için ayrıca "Start" tuşuna
basmak çok vakit alacak. Kullanım kolaylığı açısından kanal'a tıklayınca yayın otomatik olarak başlamalı.

3.Fontları küçülterek tek sayfaya daha çok kanal sığmasını sağlayabilirsin. Mesela 5*5'lik bir tabloya 25
kanal sığar ki bu güzel bir rakam bence.

4. Digispor linki çalışmıyor.

5. Rusların yaptığı ve hepimizin kullandığı IPTV uygulaması Simple TV'nin açtığı, "rtmp://$OPT" ile başlayan,
uzun RTMP linklerini açmıyor. Kısa RTMP linklerini de HTTP'ye çevirerek açabiliyoruz. Destek isteyeceğimiz en
önemli nokta burası. RTSP (Sadece bazı linkler), HTTP, MMS, MMSH linklerini görebiliyoruz.

6. Rus IPTV uygulamasında kanalın hızını Mbps olarak görüp, linkin çalışıp çalışmadığını anlayabiliyoruz. Aynı
fonksiyon sizin uygulamaya da lazım, 400-500 kanallı bir liste olsa, hangi link çalışıyor diye tv başında
beklemek işkence olabilir.

7. Kanal yüklemeyi sanırım Rus IPTV uygulamasında olduğu gibi MAC adresi üzerinden yapıyorsunuz. Bu konuda
da bir link oluşturmanız gerekecek ki bizler de uygulama tam faal olduğunda kendi kanal listemizi yükleyebilelim.

8. Rus IPTV uygulaması sonu flv, asx ile biten linkleri de açmıyor, belki bu konuda da çalışabilirsiniz.

9. Rus IPTV uygulaması ile Tv'den Torrent linklerini açamıyoruz, belki bu konuda da çalışabilirsiniz.

10. Rus IPTV uygulaması SOP formatını da açmıyor, bu konuda da bir yenilik getirebilirseniz, eşi bulunmaz
ve tüm dünyadaki LG kullanıcılarının kullanabileceği bir uygulama yaratmış olursunuz.

11. Kendi uygulamasına özel logo tasarlayabilirsiniz. LG SDK uygulamalarında genelde isim LOGO'nun altında
kaldığından uygulamanın ne olduğu isim'den anlaşılmıyor. Özel bir LOGO ürünün kimlik kazanmasına da yardımcı
olacaktır.

12. "INFO" isimli bir tuş tanımlayıp, bu tuşa tıklandığında yayın link'inin ekran üzerinde açılan ayrı,
şeffaf bir kutucukta görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Çok fazla sayıda kanal kullanan ve düzenleyen
kullanılcıların çok işine yarayacaktır bu özellik ki bu Rus IPTV uygulamasında yok.

13. windows PC'lerde kurulu olan bir çok CODEC nedeni ile Simple TV'de izlenebilen ama TV'de izlenemeyen
HTTP linki var. Uygulamanıza bulabildiğiniz diğer CODEC'leri ekleme şansınız olursa izlenebilen kanal
sayısını çok arttırmış olursunuz. Mesela bu link Simple TV'de açılmasına rağmen, TV link ile haberleşme
yapıyor, fakat görüntüyü ekrana getiremiyor; http://ndtv.indostan.ep.../ndtv/247lo/live/native

Elinize aklınıza sağlık, 1 günde çok ciddi ilerleme kaydetmişsiniz, bravo. XML'e takla attırmanızı
bekliyoruz biraz ama o kadar da olsun Smile
----------------------------------------------------------------------------
mkalyon Yüzbaşı
20 Nisan 2013; 10:42:13

Kardeş ne yaptın sen ya, dünyayı yeniden yarat demişsin .
Teşekkürler yorumların için, bunlar benim için referans olacak. Ama dediğin işler zor işler.
Sayfanın kullanılabilirliğini zamanla düzelteceğim.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okifi Yarbay
20 Nisan 2013; 17:10:57

PM
mkalyon arkadaşımın 144663 nolu uygulamasını lg aps içine normal iptv dosyalarının yanına atıyorum ama tv
de gözükmüyor,girişleri değiştirdim kullanıcı girişi defelarca yaptım çıktım ama görmüyor.Önceki dosyalar
görünüyor,onlarda bir anormallik yok.ters olan nedir.?
------------------------------------------------------------------------------------------
Okifi Yarbay
21 Nisan 2013; 0:25:48
Palasibo dosyayı yeni indirip kurdum ve flaşh takılı iken login olunca dosyaları açtı.
Birde şu rusların iptv yüklediğimiz sayfası gibi türkce olarak bir sayfa hazırlamamız gerekiyor,yoksa
yine ruslara makum kalacağız.
--------------------------------------------------------------------------------------
okan_2133 Yüzbaşı
21 Nisan 2013; 0:51:32

Orijinalden alıntı: palasibo

mkalyonla konuştuk biraz ama zor diyor. ovp player üzerinde yoğunlaşacak sanırsam. Bekliyoruz belki
birileri daha çıkar inşallah...
turkvodun yeni sürümü çıkmış adamlar harika bir çalışma yapmış, ıp tv sinden portallara kadar mükemmel
bir çalışma. uyarlanabilse bizim tv lere süper olacak.
eninde sonunda enigma 2 cihaz alacam
-------------------------------------------------------------------------------------------
Okifi Yarbay
24 Mayıs 2013; 15:40:11

Üstadım tebrik ederim,gerçekten müjdeli bir haber. lg ler sizin sayenizde doruk noktasına taşınıyor.
Ya kardeşim senin başka işin yokmu,git LG merkezde çalış....Adamların daha çok öğrenecekleri var..Eğitim şart,eğitim şart
---------------------------------------------------------------------------------------------

Böylece 18 NİSAN 2012 tarihinde MKİPTV tarafımızdan kullanılarak,testler edilerek,görebildiğimiz eksikliklerini ve
kullanıcıların istekleri doğrultusunda geliştirilerek günümüze kadar gelmesi sağlanmış,
Yine Pc den yada,teknolojiden uzak kalan,ayrıca engelli bir Gazi vatandaşımızın,evinde zaman geçirmek için,inter
netten film,dizi izleyebileceği bir ortam olup,olamayacağı mesajı üzerine, ustamız M.Kalyon,şuan keyifle izlemekte olduğumuz
MKVOD programını hazırlamış,yine izleyicilerin ve kullanıcıların istek ve görüşleri neticesinde,MKVOD çeşitli aşamaları
kaydettikten sonra şuan kullandığımız MKVOD 9 serisi ile kullanıma sunulmuştur.

15 Ocak 2013 ile başlayan ve 18 Nisan 2013 tarihinde doğum günü olarak günümüzde devam eden ,MKİPTV ve MKVOD 9 serisi programların sunucusu M.Kalyon ustaya ve
yardımlarını esirgemeyen isimkerini hatırladığımız yada hatırlayamadığımız tüm arkadaşlarımıza teşekkür eder
çalışmalarında başarılar dilerim.

Okuyucularımızdan hatamız olmuşsa Affola.....

By.Okifioktay.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Abi eline yüreğine sağlık, iyi ki varsınız.
Siz olmasaydınız mkvod da mkiptv de olmazdı zaten.
Her şey için herkese teşekkür ederim.
uygulamanın nereden nereye geldiğini göstermesi açısından iyi olmuş emeğine sağlık oktay abi.birde bunun enigma2 versiyonu varki evlere şenlik,kan,nefret,ihanet,iktidar savaşı,gözyaşı herşey var Smile eskiden daha kolaydı 3-5 site vardı adam akıllı,onlar da sadece vk ya yüklüyorlardı videoları bir vk,youtube parser ile iş bitiyordu.daha az telif gelip linkler daha uzun kullanılıyordu. tengildet usta türkiyedeki ilk site modülünü yaptığında ne fırtınalar kopmuştu büyük forumlarda. bu arada ilk portalı da soneralp usta yapmıştır, öss de yada kim 500 milyar isterde sorarlarsa böyle cevaplayabilisiniz Smile hepsi hoş bir anı olarak kaldı şimdilerde.işlere dışarıdan bakmayıp elini taşın altına koyan ve bizi rusların keyfinden kurtaran bütün ustalara teşekkürler.bu arada haklarını da yemiyeyim,bütün bu vod uygulamalarının ata babası olan nstreamvod uygulamasını hazırlayan ruslara da teşşekkürü bir borç biliriz Smile
Tum ustalara emegi gecenlere tesekkurler. Cok sagolunuz.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , abbaas , #mkvod , #Okifioktay , /onur , ramezan , mngma44 , /CLUBX
Ne diyeyim arkadaşlar kardeşlerim sizlere hepinize çok teşekkür ediyorum emekleriniz çok hakkınızı helal edin en derin saygılarımla..
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #mkvod , #Okifioktay , /onur , ramezan , mngma44
Emegi gecenlere tesekkurler
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , #Okifioktay , /CLUBX , ramezan , #sorgumurat , mngma44 , Zogic
Elinize sağlık. gerçekten çok emek vermişsiniz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , #sorgumurat , /onur , Zogic
TEŞEKKÜRLER.EMEĞİNİZE SAĞLIK,,,,,,
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , #Okifioktay , /onur
Emeğinize sağlık insan hangi aramaya bakacağını şaşırıyor
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur
O günleri bugün gibi hatırlıyorum. Tv'yi yeni aldıydım ve hergün bir gelişme var mı diye sitede Ustayı takip ediyordum. Emeği geçen herkese Teşekkürler.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , abbaas , #Okifioktay , #OKAN PORTAL , /onur , Baki07

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9(NETCAST/WEBOS) mkvod 1,469 1,944,726 02-10-2023, Saat: 21:56
Son Yorum: Okifioktay
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 174,842 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,357 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,470 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: