Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.88/5 - 132 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lg güncelleme geri yükleme hakkında
merhabalar

ingilizce kaynak bir site ve sitenin anlattığı programın kullanımı gösteren videoyu paylaşıyorum. ancak buradaki sorun bu uygulamanın işe yarayıp yaramadığının belli olmaması. programı göstermişler ama tv de işe yaramış mı bilmiyoruz.

ben sadece bilgi olarak paylaşıyorum. özellikle webosta sorun yaşayan arkadaşlar. yetkili servisten geri güncelleme yapmanın tv ye zararı var mı öğrenip herhangi bir zararı yoksa bu işlemi belki uygulayıp sorunlarını çözebilirler. ama dediğim gibi yetkili servise mutlaka danışın. sonra burada verdiğiniz uygulamayı yükledik tv pert oldu diye geri dönmeyin. ben sadece yardımcı olmak için bilgi paylaşıyorum.

ingilizce kaynak :
http://www.lgwebos.com/topic/1997-how-to...-tutorial/

videolu anlatım:

Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , ihsan1983
buda tv ye nasıl yüklendiğini anlatan video

Teşekkür Edenler: #Okifioktay , ramezan , #mkvod , ihsan1983
merhaba 2017 versiyonu için dosyaları nerden bulabilirim? bi tane buldumda xx.xx.ALL dosya adı tüm diller varmıdır içinde?
Teşekkür Edenler:
tv nizi eski bir yazılıma mı çevirmek istiyorsunuz,yada mkvod için güncel xml dosyasımı arıyorsunuz?
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
güncellemeyi geri almak istiyorum ama garantili ürün webos 4 yüklü uj630v model.
Teşekkür Edenler:
Benim fikrim,sonraki güncellemeyi bekleyin.Yada servise başvurun.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
ben bir kac kez yazılımı geri aldım sonra her yeni yazılımı denedim yazılımla bişi degişmedi görüntü dışında bir daha geri almadım cihazım lg 8507 4k
Teşekkür Edenler:
bir de video daki gibi sadece degil il önce 2 pogramı bilgi sayara kurmak lazım son ra eski yazılımı o pogramın içine atacaksın sonra yazılımın uzantısını opyalayıp yapıştıracaksın dosyasına ondan sonra dens leri yapacaksın ben e ugraşma yeni yazılım bekle
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sorun ve Güncellemeler Hakkında mkvod 80 86,229 25-04-2021, Saat: 15:39
Son Yorum: ercan_nrw
  LA serilerinde oluşan hata hakkında mkvod 31 43,222 01-03-2017, Saat: 09:50
Son Yorum: mkvod
  Yorumların güncelliği hakkında sorgumurat 2 4,807 31-03-2016, Saat: 10:39
Son Yorum: sorgumurat
  Yarbay Usta'nın Cezalı Olması Hakkında :) onur 5 8,994 25-01-2016, Saat: 23:41
Son Yorum: yildo
  Odnoklassniki (ok.ru) linkleri hakkında !!! onur 0 5,415 23-01-2016, Saat: 22:44
Son Yorum: onur

Hızlı Menü: