Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 66 Oy - Ortalama: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD Uygulamalarında Openload kullanımı
Openload sitesi uygulamalarda kendi linklerinin çalışabilmesi için pair işlemini şart koşuyor.MKVOD uygulamasında openload linklerini izleyebilmek için aşşağıda resimli olarak anlatıldığı gibi pair işlemini yapmalısını.

1- siteye giriyoruz Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

pair_0.png

2 - yukarıdaki resimdeki gibi ben robot değilimi işaretliyoruz.(code falan çıkarsa kutucuğa yazıyoruz,resimli soru varsa soruya göre resimleri işaretliyoruz)

pair_1.png

3- Pair simgesini tıklayıp işlemi tamamlıyoruz.

pair3.png

4-herşeyi doğru yaptıysak yukarıdaki gibi ip adresimizde openload pair girişini başarılı bir şekilde yaptığımıza dair ekran gelecektir.bundan sonra aynı ağ üzerinde bulunan lg tv ve android cihazlarımızdaki MKVOD uygulamasından 4 saat boyunca 5 kez (kota) openload videosunu izleyebilirsiniz.4 saat sonra veya izleme kotası dolduğunda bu işlemi yenilemek gerekmektedir.iyi seyirler..
Ara
ben robot değilime basıyorum kutucuklarda resimler çıkıyor beceremedim birtürlü Sad
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
sizin şansıınıza güvenlik sorusu gelmiş.bazı siteler kendisine bağlanan ip adresini güvenli bulmadıklarında böyle bir işlem gerçekleştiriyor.ben şimdiye kadar hiç kod veya güvenlik sorusuyla karşılaşmadım. çıkan resimlerde güvenlik sorusu soruluyor örn : içinde ağaç bulunan resimleri işaretleyin ? (büyük ihtimalle ingilizcedir) sizde bu resimleri işaretlemelisiniz.

kendi endime nazar ettim cepten girince resim doğrulama güvenlik sorusu banada geldi Smile
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
teşekkürler sanırım şimdi oldu Smile
Ara
Teşekkür Edenler:
Onur ustam, Ellerine sağlık,çok güzel olmuş.Birde şu internet kısıtlamalarından kurtulup ta,normal hızlarda izleyebilsek,daha güzel olacak.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: /onur , #sorgumurat
20mbit hizim var ama acilmiyor neden?
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay , /onur
Dün akşam 13 mb lik bir dosyayı youtubdan 45 dk.anca indirdim.Bir zamanlar 250 mb ile internete bağlanırdık,90.yılların başına döndük.
Msn de konuşurduk,görüntü el salladığımız zaman, az bir gecikmeli,ses ise bayagı bir sonra gelirdi.Çağ atladık.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: /onur , #OKAN PORTAL , #sorgumurat , asil33
openload video nedir arkadaslar ? Ben bu islemi yapmak istemiyorum her 4 saatte bir . openload videolari siliniyorsa sileyim kurtulayim .Mkvod8 iyiydi dert yok tasa yoktu
Ara
Teşekkür Edenler:
konunun mkvod8 ile alakası yoktur. mkvod8 de olsa openload linkleri için aynı işlemin yapılması gerekecekti.

burada arkadaşların gözden kaçırdıkları olay uygulamamın sabit bir kod ile yazılmış olması ancak internet sitelerinin çeşitli nedenler ile (güvenlik, linklerin gizliliği ve telif hakları gibi) sistemlerinde değişiklik yapmasıdır. bu değişiklikler mkvod uygulamasına adapte edilmesi gerektiğinden zaman zaman bu tür dezavantajlar ortaya çıkmaktadır.
Huh   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.     =>    [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , /onur , #Okifioktay , /CLUBX , /mngma44
Bunu telefonda yaptığımda 13 virüs tespit edildi diyip. Safari explorer kitleniyor. Bu sadece bendemi oluyor
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD - Oynatılabilen Embed Linkler(Playable Embed Links) mkVOD 175 32,067 17-10-2017, Saat: 20:30
Son Yorum: mkVOD
  MKVOD duyurular mkVOD 93 38,495 16-10-2017, Saat: 19:18
Son Yorum: mkVOD
  Mkvod & MKiptv Kullanımı (Video Anlatımı) Yarbay 13 20,061 20-08-2017, Saat: 17:09
Son Yorum: onur
  DropBox Kurulumu ve Kullanımı (alıntıdır) onur 5 4,240 02-08-2017, Saat: 23:15
Son Yorum: KARTAL4509
  MKVOD XML Cretor ile portal hazırlama mkVOD 25 14,302 09-06-2017, Saat: 17:44
Son Yorum: sorgumurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi