Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.92/5 - 66 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube linkleri hakkında
(27-04-2017, Saat: 13:26)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: oluşturulan dosyayı usb üzerinden (internet üzerinden değil) nasıl yüklüyoruz ?

Usb kullanımı kapatılmıştir.
Internet üzerinden yukleyeceksiniz.
Xml olusturma ilgili doküman ve videolara mkvod tools bölümünden ulaşabilirsiniz.

usb üzerinde yüklemeyi neden kapatınız ki !?
Teşekkür Edenler:
(28-04-2017, Saat: 16:56)NETCAST Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-04-2017, Saat: 13:26)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: oluşturulan dosyayı usb üzerinden (internet üzerinden değil) nasıl yüklüyoruz ?

Xml olusturma ilgili doküman ve videolara mkvod tools bölümünden ulaşabilirsiniz.

bu konu Lg firmasının usb ile uygulama kullanım kısıtlamasından kaynaklıdır.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , /onur
(27-04-2017, Saat: 13:26)mkVOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: oluşturulan dosyayı usb üzerinden (internet üzerinden değil) nasıl yüklüyoruz ?

Hi how can I remove the grey square in the left corner
Teşekkür Edenler:
(28-04-2017, Saat: 17:17)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

o zaman bu durumda ileride LG firması netcast uygulamalarına desteği sonlandırıyorum derse tüm uygulama çöp olacak doğru mu !?
Teşekkür Edenler:
(15-11-2017, Saat: 14:45)NETCAST Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-04-2017, Saat: 17:17)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

o zaman bu durumda ileride LG firması netcast uygulamalarına desteği sonlandırıyorum derse tüm uygulama çöp olacak doğru mu !?

Yeni tv ler satılsın diye olabilir,ancak bu led tv lerin de bir ömrü var ve ortalama 5 yıl.Sonrasında uzatmalar.O kadar yıl içerisinde de,bu uygulama sürer.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , #sorgumurat
Üstad linki atiyorum buraya
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...4#pid18294

Playlist olarak eklediğimde listede sadece 100 video görünüyor, sonraki sayfa çıkmıyor. Hatırlatma için konu linkini yukarıda paylaştım. 
Başka bir sorun daha var. "Hata: tanımlanamayan hata" diyor, çoğu youtube videolarında. Hata veren videoyu tekrar açtığımda oynatıyor, bazen de oynatmıyor. ilerletme listesi hemen doluyor kendi kendini kapatıyor vb. hatalar. Teşekkürler
Teşekkür Edenler:
(04-10-2018, Saat: 14:30)extremewl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad linki atiyorum buraya

Playlist olarak eklediğimde listede sadece 100 video görünüyor, sonraki sayfa çıkmıyor. Hatırlatma için konu linkini yukarıda paylaştım. 
Başka bir sorun daha var. "Hata: tanımlanamayan hata" diyor, çoğu youtube videolarında. Hata veren videoyu tekrar açtığımda oynatıyor, bazen de oynatmıyor. ilerletme listesi hemen doluyor kendi kendini kapatıyor vb. hatalar. Teşekkürler

Eksik gelen playlist düzeltilmiştir.
Diğer sorun için yapacak bir şey yok.
Alınan link neyse uygulama onu oynatmaktadır.
O anki yoğunluktan kaynaklı olabilir.
Teşekkür Edenler: /onur
(05-10-2018, Saat: 00:00)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-10-2018, Saat: 14:30)extremewl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad linki atiyorum buraya

Eksik gelen playlist düzeltilmiştir.
Diğer sorun için yapacak bir şey yok.
Alınan link neyse uygulama onu oynatmaktadır.
O anki yoğunluktan kaynaklı olabilir.

Eve geçince deneyim Smile uygulamanız çok güzel, youtube den aç oynat reklam vs. Gibi dertler yok. Birde bu youtube mkvod uygulaması çalışmaz artik değil mi? Açtığımda boş ekran geliyor.
Teşekkür Edenler:
Bir hatadan dolayı güncelleme kaldırılmıştır.
Uygun zamanda düzeltilecektir.
Teşekkür Edenler:
(05-10-2018, Saat: 11:48)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir hatadan dolayı güncelleme kaldırılmıştır.
Uygun zamanda düzeltilecektir.

Evet dün düzelmişti, 190 video aynı anda çıkıyordu. Şimdi sayfa 1, 2 çıkıyor ama 2. sayfa da 1-100 arası gösteriyor.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Youtube api in mkvod mkvod 1 5,236 12-03-2017, Saat: 23:02
Son Yorum: smarta
  Iptv linkleri mkvod 7 17,330 18-11-2016, Saat: 23:46
Son Yorum: Arslan52
  MKVOD HAKKINDA mkalyon 0 10,034 20-10-2016, Saat: 00:38
Son Yorum: mkalyon

Hızlı Menü: