Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 40 Oy - Ortalama: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9 Portal Yükleme (Resimli Anlatım)
*****ÖNEMLİ***** : Yükleme yapmak için : Once tv de mkvod9 u acin, ana ekranda iken yeşil tuşa basın mac adresinizi görün ve sonra dosya adını bu mac adresi ile değiştirip aşşağıdaki resimli anlatıma göre yükleme işini gerçekleştiriniz.Yükleme işleminin başarılı olması için yükleme yapacağınız tv ile bilgisayarınızın aynı ağ üzerinde ve bazı tv modellerinde aynı bağlantı şekliyle (televizyonunuz internete wi-fi ile bağlı ise bilgisayarınızda wi-fi,kablo ile bağlıysa bilgisayarda kablo ile bağlanmalıdır.) bağllı olması ve tvnizin açık olması gerekmektedir.Bu Önlem Güvenlik nedeniyle alınmıştır.*****ÖNEMLİ *****

MAC ADRESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ : Tv nizde 2 adet mac adresi vardir(kablolu ve kablosuz internet bağlantısı için). Tvnizde her iki bağlantıyi kullaniyorsaniz, her 2 mac adresi icinde yukleme yapmalisiniz. bu ayrıntıya dikkat ediniz.

1 - İLK önce Linki Tıklayıp   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. 1.mesajın en altında (uygulamayla ilgili resimlerin altında ek dosyalar isminde) ki portallar.xml dosyasını bilgisayarımıza indiriyoruz.

2 - İndirdiğimiz portallar isimli xml dosyasının üzerine gelip mause ile sağ tık yapıp ''yeniden adlandır'' seçiyoruz.

mk3.png

4-Televizyonunuzda ki mkvod9 u acin, ana ekranda iken yeşil tuşa basınca görmüş olduğumuz 12 haneden oluşan televizyonumuzun mac adresini arada boşluk ve : noktalama işaretleri olmadan dikkatlice doğru şekilde yazıp kaydediyoruz.

5- buraya kadar işlemleri yaptıktan sonra portal listemizi televizyonumuza gönderme işlemine geçiyoruz .linke tıklayıp Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. uplaud sitesine gidiyoruz.

mk4.png

6 - uplaud sitesindeki yerlere şifreyi yazıp sorguyu göndere tıklıyoruz. şifre : mkvod01

mk5.png

mk6.png

7 - artık son işlemimize geçtik açılan sayfada gözat tıklayıp az önce adını mac adresimiz olarak değiştirdiğimiz portallar dosyasını bilgisayarımızdan bulup dosyayı gönder tuşuyla tv mize gönderiyoruz.işlem sonunda hata vermeden kayıt tamamalanmıştır şeklinde bir bilgi ekrana geldiyse işlem tamamdır. İyi Seyirler..

mkvod9.png
Ara
Dosya yüklenemedi. IP uyuşmazlığı. Lütfen tv ile aynı ağda olan bilgisayardan yükleme yapın hatasını alıyorum. Bilgisayar ve tv aynı ağ üzerinde mac adresini doğru olarak giriyorum. Yardımcı olurmusunuz
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Yükleme yapmak için : Once tv de mkvod9 u acin, ana ekranda iken yeşil tuşa basın mac adresinizi görün ve sonra dosya adını bu mac adresi ile değiştirip yukleme sayfasını açıp yükleme yapin.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler:
selamlar kusura bakmayin ama ben tam burda birtürlü bu yükleme olayini anlamadim ve nasil yapilacagini bilmiyorum LG world de appi indirdim ama gerisini birtürlü anlamadim acilmiyor birisi bunu tam bana anlatabilir mi. ? mac adressi ve codu nasil nerde giricez yada videolu anlatim daha iyi olucak birisi yardim edebilir mi ????
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Burada yazılanları sırasıyla yapın.

Teşekkür Edenler:
Dosya yüklenemedi ip uyuşmazlığı hatası veriyor . Bahsettiğiniz şekilde Mac adresi olarak isimlendiridğim xml dosyasını yüklüyorum ama kabul etmiyor . Nedeni ne olabilir .
Ara
Teşekkür Edenler:
Yükleme yapmak için : Once tv de mkvod9 u acin, ana ekranda iken yeşil tuşa basın mac adresinizi görün ve sonra dosya adını bu mac adresi ile değiştirip yukleme sayfasını açıp yükleme yapin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur
bende aynı işlemleri yaptım ama ip uyuşmazlığı diyo mkvod9 da yazan mac adresini girdim
Ara
Teşekkür Edenler:
yüklemeyi tv nin bağlı olduğu internet ağına bağlı bir pc den yapmalısınız. mac adresini : işareti olmadan yazmalısınız.
Huh   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.     =>    [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , /onur , #Okifioktay
Güvenlik açıklaması ilk mesaja eklenmiştir.kolay gelsin..
Ara
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay , #mkVOD

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9(NETCAST/WEBOS) mkVOD 594 161,019 16-08-2017, Saat: 12:53
Son Yorum: mkVOD
  Paylaşılan Portal Linkleri(Shared Portal's Links) mkVOD 230 79,884 07-08-2017, Saat: 19:34
Son Yorum: bobjones
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkVOD 77 23,314 29-07-2017, Saat: 18:17
Son Yorum: muhendisali
  MKVOD9 Duyurular mkVOD 17 8,884 21-05-2017, Saat: 00:15
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 16 6,341 23-01-2017, Saat: 22:51

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi